Konum Bilgileri
Kemenkes Kara Mustafa Mah. Hoca Tahsin Sk. No:25
Mevkii: Karamustafapaşa Mah
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Nomad Hostel Karaköy 'e bitişik olan sokaklar hızla “hipsterlaştırılmış”; sanat galerileri, kafeler, barlar ve restoranlar; geleneksel mekanlarla birlikte yeni bir sentez oluşturmuştur. Çok sayıda sokak sanatı ile bu dar sokaklarda hipster heyecanını yaşayabilirsiniz. Sokak sanatı, İstanbul'u ve özellikle Karaköy'ü es geçmemiş küresel bir olgudur. Türk sokak sanatçılarının sokaklarda özgürce yaptıkları sanat çalışmaları inanılmaz yankı getirirken, bazı dükkan sahipleri bu sanat çizimleri için ödeme bile yapıyorlar. Tarih ve modernizm birleşmesinde kendinizi farklı bir labirent ortamında hissedeceksiniz. Bazı küçük sokaklar açık hava galerilesin de olduğunuz izlenimini verecek!

Karaköy aynı zamanda gündüz ve gece İstanbul'un en iyi konumlarından birisi. Hafta sonları gece kulüplerinde şafak sökene kadar parti yapmak için canlı ve mükemmel bir bölgedir. Yakın zamanda faaliyete geçen Galataport İstanbul; liman terminali, özel restoran zincirleri, kafeleri, dünyaca ünlü markaları ve ofis alanlarıyla yerli- yabancı turistler ve İstanbullular için yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Birçok restoran, bar ve mağazanın yer aldığı hareketli sokaklar Nomad Hostel den birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Taksim Meydanı 2 km'den daha yakındır. İstanbul Havaalanı 35 km uzaklıktadır.

Önemli Notlar
Nomad Hostel Karaköy
Nomad Hostel Karaköy
Canlı Destek