Kullanıcı Yorumları
9/10 Fevkalade
Konum Bilgileri
Kemenkes Kara Mustafa Mah. Hoca Tahsin Sk. No:25
Mevkii: Karamustafapaşa Mah
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Nomad Hostel Karaköy 'e bitişik olan sokaklar hızla “hipsterlaştırılmış”; sanat galerileri, kafeler, barlar ve restoranlar; geleneksel mekanlarla birlikte yeni bir sentez oluşturmuştur. Çok sayıda sokak sanatı ile bu dar sokaklarda hipster heyecanını yaşayabilirsiniz. Sokak sanatı, İstanbul'u ve özellikle Karaköy'ü es geçmemiş küresel bir olgudur. Türk sokak sanatçılarının sokaklarda özgürce yaptıkları sanat çalışmaları inanılmaz yankı getirirken, bazı dükkan sahipleri bu sanat çizimleri için ödeme bile yapıyorlar. Tarih ve modernizm birleşmesinde kendinizi farklı bir labirent ortamında hissedeceksiniz. Bazı küçük sokaklar açık hava galerilesin de olduğunuz izlenimini verecek!

Karaköy aynı zamanda gündüz ve gece İstanbul'un en iyi konumlarından birisi. Hafta sonları gece kulüplerinde şafak sökene kadar parti yapmak için canlı ve mükemmel bir bölgedir. Yakın zamanda faaliyete geçen Galataport İstanbul; liman terminali, özel restoran zincirleri, kafeleri, dünyaca ünlü markaları ve ofis alanlarıyla yerli- yabancı turistler ve İstanbullular için yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Birçok restoran, bar ve mağazanın yer aldığı hareketli sokaklar Nomad Hostel den birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Taksim Meydanı 2 km'den daha yakındır. İstanbul Havaalanı 35 km uzaklıktadır.

Nomad Hostel Karaköy