Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 12 Gece, 13 Gün
 • Türk Havayolları İle 13 Gün 11 Gece Konaklamalı
Orta Amerika Turu Türk Havayolları İle 11 Gece Konaklamalı EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA, SAAT 22:30
[Tur hareket tarihinde, Uçuş saat gece yarısını geçe 02:30 olduğu için, tarih olarak dikkat ediniz] Akşam, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali EJDER TURIZM bankolarında saat 22:30 ‘da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVA YOLLARI uçuşu ile Cancun’a yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta olacaktır.

1.GÜN /ISTANBUL – CANCUN
İSTANBUL Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Ejder Turizm standında uçak saatimizin kalkışından 4 saat önce buluşma. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Cancun uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 12:55’de CANCUN’a varışımızın ardından havalimanında karşılanma ve konaklayacağımız otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalarımıza yerleşiyoruz. Öğleden sonra ISLA MOHARES adalar turu . Yüzme tekne turu yapılacaktır. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: LA QUINTA BY WYNDHAM GARDEN HOTEL  vb.

2.GÜN / CANCUN -GUATEMALA CITY- ANTIGUA 14:10 14:45
Sabah alacağımız kahvaltımızın sonrasında Guatemala City uçuşumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına transferimizin ardından bagaj ve pasaport işlemlerimizi yaparak yerel havayolları ile 1,5 saatlik bir uçuşla Guatemala City kentine varıyoruz. Varışımızı takiben Antigua’ya doğru hareket ediyoruz. Ekvator çizgisine yakınlığından dolayı yıl içerisinde çok fazla mevsim değişikliği yaşanmayan Guatemala’ da hava sıcaklığının ne çok soğuk ne de çok sıcak olmayışından ötürü buraya ilkbaharlar ülkesi denmektedir. Yol güzergahımız üzerinde yeşilin birçok tonuyla muhteşem manzaralar bizleri bekliyor olacak. Fırsat olursa fotoğraf molası da vereceğiz. Antigua bölgeye gelen İspanyollardan önce de Mayalar tarafından yerleşim yeri olarak kullanılan bir merkezdi. Volkanik dağlara yakınlığı ile bilinen şehrin yerleşim yeri olarak kurulmasının en büyük sebeplerinden biride volkanik yapısından dolayı zengin bitki örtüsüne sahip olmasıdır. İspanyolcada ‘’eski’’ anlamına gelen şehrin; eski meydanı, şehir katedrali ve Antigua’nın isminden de anlaşılacağı gibi tarihi sokaklarını yürüyerek gezeceğiz. Yürüyüş turu yaptıktan sonra konaklayacağımız otelimize yerleşerek dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi otelimize yürüyüş mesafesinde olan yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : HOTEL JAN JORGE 3* vb.

3.GÜN / ANTIGUA -ATITLAN GÖLÜ
Sabah alacağımız kahvaltımızın sonrasında rehberimiz eşliğinde gezilerimize devam ediyoruz. Yolculuğumuzun devamındaki rotamız 2 saat sürecek ve Atitlan gölüne ilerliyoruz.Atitlán Gölü, Sierra Madre sıradağlarının Guatemala Dağlık Bölgesi'nde bir göldür. Göl, güneybatı Guatemala'nın Sololá Bölümü'nde yer almaktadır. Orta Amerika'nın en derin gölü olarak bilinir. Bu bölgede çevre gezilerimizi yapıyoruz. Atitlan gölünde bir tekne turumuzda olacak. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: JARDINES DEL LAGO 3* vb.

4.GÜN / ATITLAN GÖLÜ – GUATEMALA CITY-SAN SALVADOR [ EL SALVADOR ]
Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Guatemala Atitlan gölü çevresinde kısa molayı takiben Guatemala City şehrine geri döneceğiz ve ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır ,daha sonra havalimanına geçiyoruz. Akşam yerel havayolu ile EL SALVADOR’a uçuşumuzu yapacağız. Varışı takiben konaklayacağımız otelimize doğru transferimiz gerçekleşecek. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: BEVERLY HILLS BUSSINES  vb.

5.GÜN / RUINAS DE SAN ANDRES- ŞEHIR TURU SAN SALVADOR
Otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Şehir merkezinde Metropolitan Kathedrali, Hükümet sarayı, National Theathre göreceğimiz yerler arasında ve yine meşhur Monsenor Romero’nun öldürüldüğü Divina Providencia Chapelini göreceğiz daha sonra yine özel aracımız ile Ruinas de San Andrés yöresi ziyaret edilecek. Bugün tarihi ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra şehir merkezine 2 saat mesafede olan Costa Del Sol isimli sahil şeridine geçeceğiz. Burası başkente en yakın deniz kıyısı yöresidir. Özel bir Turistik tesiste yerimizi alıyoruz. Bu güzel deniz kıyısı tesisinde hem dinleneceğiz hem de ÖĞLE YEMEĞİMİZİ alacağız. Costa Del Sol plajları denize girmek için çok ideal bir yerdir. Günümüzü burada tamamladıktan sonra akşam saatlerinde yeniden otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

6.GÜN / SAN SALVADOR - LA UNION - POTOSİ – LEON [ NIKARAGUA]
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık 3 saatsürecek yolculuğumuzun ardından La union sınırına varıyoruz. El Salvador’dan çıkış, işlemlerimizi yapıyoruz. Bizleri bekleyen botumuz ile Nikaragua/Potosi sınırına kısa bir deniz yolculuğumuz olacak. Bu yolculuğumuzun sonunda ülkeye giriş işlemlerinin ardından transfer aracımız ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Nikaragua’da farklı bir araca geçiş yaptıktan sonra kara yolculuğumuz 2 saat daha sürecek. Nikaragua’nın tarihi şehri Leon’a varıyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize varıyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELIMIZ: HOTEL EL CONVENTO vb.

7.GÜN / LEON-GRANDA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık olarak 2,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Nikaragua’nın kolonyal şehri Granada’ya transferimizi gerçekleştiriyoruz.Granada gölü üzerinde yer alan yüzlerce küçük adacığın bulunduğu Las Isletas adaları olarak da adlandırılan yörede tekne turumuz olacak.Sonrasında şehir merkezinde panoramik yürüyüş turu yaparak şehir katedrali ve kolonyal sokaklarını gezerek göreceğiz. Turumuzun ardından Granada şehir merkezinde yer alan otelimize giderek giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeğimizi otelimize yakın bir yerel restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
OTELIMIZ: HOTEL LA MERCED vb.

8.GÜN / GRANDA- SAN JOSE (KOSTA RIKA)
Sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Penas Blancas sınırına varıyoruz. Nikaragua’dan çıkış, Kosta Rika’ya giriş işlemlerimizi yapıyoruz. Daha sonra araç değiştirerek yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından San Jose’ye varıyoruz. Hiç vakit kaybetmeden şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzun ana ziyaret noktası MUSEO DE ORO yani Altın Tarihi-Kültür müzesi. Burada Orta Amerika tarihi hususunda bilgiler alıp yerli kabilelerin el sanatlarını ve altın işlemeciliği hakkında bilgiler alacağız. National Teatre ve kent merkezini de geziyoruz. Turumuz sonrasında bu güzel şehirde alışveriş imkanı bulabileceğimiz serbest saatlerimiz olacak. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: EXE HOTEL  vb.

9.GÜN / SAN JOSE – IRAZU VOLKANI
Sabah kahvaltıdan sonra çevre gezilerimize devam ediyoruz.Bugün IRAZU VOLKANI Milli Parkına gideceğiz. ÖĞLE YEMEKLİ bir gezi yapacağız. Irazú Yanardağı, Kosta Rika'da, Cartago şehrine yakın Cordillera Central'da yer alan aktif bir yanardağdır. İsim ya "ara" ve "tzu" ya da yanardağın kenarlarındaki yerli bir köyün adı olan Iztarú'un yolsuzluğundan kaynaklanabilir. Kosta Rika'da geçmişte kışkırttığı felaketler nedeniyle "El Coloso" adıyla biliniyor, Şehir merkezinden yaklaşık 1,5 saat mesafede yer alan ORTA VADİ bölgesine geçiyoruz.IRAZU yanardağı Milli Parkına girişimizi yaparak,VOLKAN kıyısında yürüyüşümüze başlıyoruz. KostaRika’^nın en yüksek yanardağının manzarasını yakından göreceğiz. Kısa yürüyüşlerimiz olacak bugün. Yanardağ ve çevresini gördükten sonra, Orta Vadi bölgesinde colonial kasaba Cartago ziyareti yapacağız. Bu eski yerleşim yerinde Virgen de los Angeles kilisesini göreceğiz. Turumuzun içinde güzel bir Öğle Yemeği bizi bekliyoruz. Öğleden sonra yeniden San Jose’ye dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

10.GÜN / SAN JOSE -PANAMA CITY 
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak San Jose Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi yaparak yerel havayolları ile 1,5 saatlik bir uçuşla Panama City kentine varıyoruz. Varışımızı takiben konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: PLAZA PATILLA INN  vb.

11.GÜN / PANAMA KANALI TURU
Sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız Panama kanalı olacak. Burası çok yoğun ziyaretçi akımına uğrayan bir merkezdir. Kanalının yapımını anlatan ve gemilerin geçişini görebileceğimiz önemli bir nokta. Kanal ziyareti sonrası Panama Vieja olarak bilinen eski Panama şehir merkezini göreceğiz. Burası Panama’nın büyük bir şehir olmadan önce merkezi olarak bilinen bölgenin günümüze kalmış kolonyal merkezidir. Eski ve tarihi binalarını, sokaklarını görerek fotoğraflarımızı çektikten sonra turumuzu tamamlayacağız. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.

12.GÜN / PANAMA CITY- ISTANBUL 
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak. Akşam saatlerinde havalimanına geçiyoruz. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile dönüş uçuşumuzu yapacağız. Geceleme uçakta.

13.GÜN / ISTANBUL-VARIŞ 
İstanbul varış ve turumuzun sona ermesi.

KONAKLAMA OTELİ Granada 3*4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İstanbul – Cancun / Panama City – Istanbul arasında TÜRK Havayolları ile yapılacak olanekonomi sınıfı yolculukların uçak biletleri, uçuş vergileri ve bagaj taşıma hakkı
Yerel Havayolları ile ;(1)Cancun / Guatemala City arası ekonomi sınıfı uçak bileti (2)Guatemala City/ San Salvador arası ekonomi sınıfı uçak bileti (3)San Jose /Panama City arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Cancun (1gece ) Antigua (1gece) Atitlan (1gece) San Salvador(2gece) Leon(1gece)Granada (1gece) San Jose(2gece) Panama City(2gece) toplamda 11 gece 3ve 4 yıldızlı otellerde ve butiklerde oda & kahvaltı konaklama
Tur programında belirtilen tüm turlar, geziler ve havalimanı transferleri
Tur programında belirtilen yerlerde müze, park ve ören yeri giriş ücretleri
Tur programında belirtilen tüm ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ Türkçe rehberlik hizmeti ( İstanbul çıkış ve dönüşlü )
Zorunlu Sigorta
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel harcamalar
Yurt dışı çıkış harcı 150 TL
Programda belirtilmeyen yerlerdeki öğle ve akşam yemekleri
Dahil edilen yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler
Tüm YABANCI Bölgesel yerel servis Personelleri tipleri kişi başı min. Tutar 180 USD (yabancı yerel rehberler, şoförler, garsonlar ve diğer servis sağlayan çalışanlar için havalimanında toplanır ve sizleradına takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir.)
Sınır Geçişlerinde memurlar tarafından toplanan geçiş vergileri. (Yaklaşık 50 USD kişi başı)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Granada Granada 3*4* Oteller
Vize Bilgileri

İspanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf

Benzer Turlar

Orta Amerika Turu Türk Havayolları İle 11 Gece Konaklamalı EJ001