Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Orta Avrupa'da 6 Ülke 6 Başkent Turu Sömestre Dönemi

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
- Belirtilen kategori otellerde 7 Gece oda kahvaltı konaklama,
- Sehir vergileri
- Programda belirtilen panoramik şehir turları
- Programda belirtilenler dahilinde Otobüs ulaşım hizmeti

1.GÜN İSTANBUL- SOFYA

Cuma akşam 21:00'da Kadıköy Hasanpaşa Tarihi Salı Pazarı Önü, 21.30'da Zincirlikuyu Avantgarde Otel önü ve 22.00 Ömür Plaza önünden tüm yolcularımızı aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Edirne’de ihtiyaç ve alışveriş molamızdan sonra Kapıkule sınır kapımızda pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra Bulgaristan tarafına geçiyoruz.

2.GÜN SOFYA

Sabah saatlerinde Sofya’ya varışımıza istinaden St. Nedelya Kilisesi, Rotunda Klisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksandır Nevski Katedrali, Başbakanlık ve Parlemento binaları ile Sofya Üniversitesi ve Ulusal Kültür Sarayı ve Mimar Sinan tarafından tasarlanan Banyabaşı Camii görülecek yerler arasındadır. Katılımcılarımıza verilecek serbest zamandan sonra geceleme otelimizde.

3.GÜN SOFYA - BELGRAD

Sabah otelde kahvaltı sonrası Sırbistan’ın başkenti Belgrada hareket Varışımızda Panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Yeni Belgrad, Usce Alışveriş merkezi, Tarihi Brankov Köprüsü, Taş Meydan, Slaviya Meydanı, Aziz Sava Kilisesi, Eski Saray, Yeni Saray ve meclis binası, Kanuni Sultan Süleyman tarafından fethedilen Kale Megdan, Mora fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Belgrad galibi heykeli, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri müze, saat kapı ve müzesi, İstanbul Kapı, Nebojşa Kulesi, Saborna Kilisesi; Kale Meydan gördükten sonra Cumhuriyet Meydanı’nda yürüyüş turumuza başlıyoruz. Belgrad’ın en hareketli Caddesi ve adını Sırbistan III..Prensi Mihailova’dan alan ve 1870 yıllarına ait bir çok büyük ve etkileyici binayı barındıran, Knez Mihajlova Caddesi’nde yürüyüş turumuzda, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukur Çeşme, Cumhuriyet Meydanı, Sırbistan Ulusal Parlamentosu ve Prens Mihailo Heykeli’ni gördükten sonra turumuzu bitiriyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz.

4.GÜN BELGRAD – BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltımızın ardından Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Budapeşte’ye varışımızı takiben, yapılacak olan şehir turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zamanın ardından otele transfer.

5.GÜN BUDAPEŞTE - BRATİSLAVA - VİYANA

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının Slovakya’nın başkenti Bratislavaya hareket. Slovakya’nın başkenti Bratislava’nın UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan eski şehir meydanında yürüyerek yapılacak panoramik şehir turu ardından Viyana’ya varışa istinaden serbest zaman ve konaklama Viyana otelimizde.

6.GÜN VİYANA – PRAG

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Viyana şehir turumuzu yapıyoruz . UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Viyana'da yapılacak panoramik şehir turunda: 20. yüzyıl Art Noveau tarzında, sıra dışı mimarisi ile Hundertwasser Evleri, Stephans Katedrali, Ring Caddesi, Kartner Caddesi, Opera Binası, Hofburg Sarayı, Müzeler Meydanı, muhteşem Schönbrunn Sarayı Bahçesi molalar ile yürüyerek gezilecektir.ardından Prag yolculuğumuz başlıyor. Serbest zaman ve geceleme Prag otelimizde.

7.GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası ardından Prag şehir turu önce aracımız ile Hradcany Kalesi’ne gideceğiz, buradan itibaren yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda; Aziz Vitus Katedrali, Kampa Adası, Aşıklar Köprüsü, John Lennon duvarı (Mala Strana Mahallesi), Prag'ın simgesi olan Karlov Köprüsü, Astronomik Saat, Eski Belediye Binası ve Tyn Kilise'sini göreceğiz. Daha sonra Parizska Caddesi'ndeki Avrupa’nın en eski Yahudi Mahallesi gezilecektir ve geceleme Prag otelimizde.

8.GÜN PRAG – BELGRAD

Sabah kahvaltımızın ardından Belgrad’a doğru hareket ediyoruz Belgrad’a varış ve geceleme otelimizde.

9.GÜN BELGRAD – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası İstanbul’a hareket ediyoruz. NİŞ - PİROT - SOFYA - PLOVDİV - SVİLENGRAD yolunu takip ederek Kapıkule sınır kapımıza ve Edirne'ye ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizden sonra TÜRKİYE'YE giriş yapıp gece saatlerinde İstanbul'a varıyoruz turumuzun ve hizmetlerinin sonu.

KONAKLAMA OTELİ Orta Avrupa 3 - 4 * Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Orta Avrupa 3 - 4 * Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
24.01.2022-01.02.2022 Oda Kahvaltı - 529,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 529,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli Zorunlu Değil 140,00 EUR 140,00 EUR 140,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
- Belirtilen kategori otellerde 7 Gece oda kahvaltı konaklama,
- Sehir vergileri
- Programda belirtilen panoramik şehir turları
- Programda belirtilenler dahilinde Otobüs ulaşım hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Vize Ücreti

- Seyahat Sağlık Sigorta

- Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL)

- Tüm Otel Ekstraları

- Ekstra Turlar

- Öğle ve aksam yemekleri

- Araç içi ikramlar

- Şoför, restoran vb. hizmet ve yerel servis tipleri ( 15 Euro kişi başı önerilir )

Genel Şartlar

Macaristan Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı

  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

Canlı Destek