Phuket Turu Qatar Havayolları İle Şok Promosyon Sınırlı Sayıda

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Phuket Turu Qatar Havayolları İle Şok Promosyon Sınırlı Sayıda

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Qatar Havayolları ile Istanbul / Phuket / Istanbul arası uçuşlar
 • Seçilen Otellerde 5 Gece Oda - Kahvaltı Konaklamalar
 • Alan / Otel / Alan Transferleri
 • İngilizce Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sigorta
1. GÜN : İstanbul - Doha -Phuket
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali TatilBudur kontuarı önünde 12:00'de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar Havayollarının QR 242 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 14:30'da Doha'ya hareket. 18:40'da Doha'ya varışın ardından Qatar Havayollarının QR 842 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:30'da Phuket'e hareket ediyoruz.
2. GÜN : Phuket
Sabah yerel saat ile 04:20'de Phuket Havalimanına varış ve otelimize transfer.Tüm Gün Serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz Açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler.

Extra Tur :  Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı : 60 EUR 
Phuket`in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar, akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai Kültürü`nün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.

3.GÜN :   Phuket
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Extra Tur :  James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) Kişi Başı: 70 EUR 
Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

4.GÜN :  Phuket
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin extra Fil safarisi turu.Geceleme otelinizde...

Extra Tur : Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 EUR 
Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.

5.GÜN :  Phuket
Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu yapılacaktır...Geceleme otelinizde.

Extra Tur :  Phi Phi Adası Turu Kişi Başı : 70 EUR 
Tayland`ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket`in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don`a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio`nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay`de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası`nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası`nda alıyoruz.

6.GÜN : Phuket
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde...
7. GÜN : Phuket - Doha - İstanbul

Sabah saatlerinde odaların boşaltılması ve Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Qatar Havayolları QR 843 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:55'te Doha'ya hareket.Doha'ya Varış saatimiz 12:05'te ve sonrasında Qatar Havayollarının QR 243 Sefer sayılı uçuşu ile saat14:00'te İstanbul'a hareket ediyoruz.Sabiha Gökçen Havalimanına varış saatimiz 18:30 ve turumuzun sonu.Bir sonraki Tatilbudur Organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle.
KONAKLAMA OTELİ 3* Phuket Easy Patong Vb

Fiyat Tablosu

Dönem

3* Phuket Easy Patong Vb

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
19.05.2019-25.05.2019 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 60,00 EUR 60,00 EUR 60,00 EUR
Bilet İsim Değişiklik Cezası Zorunlu Değil 190,00 EUR 190,00 EUR 190,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Qatar Havayolları ile Istanbul / Phuket / Istanbul arası uçuşlar
  • Seçilen Otellerde 5 Gece Oda - Kahvaltı Konaklamalar
  • Alan / Otel / Alan Transferleri
  • İngilizce Rehberlik Hizmeti
  • Zorunlu Mesleki Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
 • Seyahat Sigortası (30 Euro)
 • Extra Turlar

Genel Şartlar

 • Vizesiz

Benzer Turlar