Kullanıcı Yorumları
8/10 Çok İyi
Öne Çıkan Özellikler
 • Su Kaydırağı
 • Spa Merkezi
 • Yetişkin Oteli
Konum Bilgileri
Armutalan Mah. 111. Sok. No:27 Marmaris
Mevkii: Armutalan
Dalaman Havaalanına Mesafe: 100 km.
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

-Spa Merkezi 09:00 ile 20:00 saatleri arası pazartesi -pazar günleri açıktır.

-Türk hamamı ve sauna 11:00 ile 16:00 saatleri arasında rezervasyon ile ücretsizdir.

 

 • Çamaşırhane *
 • Telefon *
 • Sağlık Görevlisi *
 • Masaj *
 • Emanet Kasa
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Kese & Köpük *
 • Spa Merkezi *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri

 

 • Fitness
 • Soft Animasyon

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

- Havuzlar 08:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

-Tesisin özel plajı bulunmamaktadır. Talep eden misafirler halk plajına gidebilirler. İdeal Prime Beach Hoteldeki özel plaj kullanılmamaktadır.

-Şezlong ve şemsiye havuz kenarında mevcut olup ücretsizdir.

 

 • Şezlong
 • Açık Havuz
 • Şemsiye
 • Halk Plajı
 • 1 Bantlı Su Kaydırağı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri

COVİD-19 BİLGİLENDİRME

Konaklama tesisleri için belirlenen kriterlerde TGA tarafından revizyon yapılmıştır. İlgili revizyon çerçevesinde uygulamalarımızı gözden geçirerek misyonumuza uygun olarak bütün politika ve prosedürleri, yayınlanan genelgeler doğrultusunda revize etmekteyiz.

·              Check-in işlemleri sırasında, oda kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilmektedir.

·              Register card veya diğer yasal zorunluluğu olan dokümanlara imza atmanız için önceden dezenfekte edilmiş tek kullanımlık kalemler bulundurulmaktadır.

·              Odalar temizlendikten sonra el teması olan yerler dezenfekte edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

·              Odalarda ki klimaların detaylı temizliği yapılmıştır. Her check-out larda klima peteklerinin temizliği ve dezenfeksiyonu yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

·              Kat personeli tarafından yapılan temizlik işlemlerinden sonra odalar ozon jeneratörü  ile dezenfekte edilmekte ve  havalandırılmaktadır.

·              Ana Restoran sosyal mesafe sağlanması için ( 19:00 - 20:00, 20:00-21:00 olmak üzere randevu usulü hizmet vermektedir)

·              Restoranlarda, barlarda masalar ve mobilyaların üst kısmı sizlerin kullanımı sonrasında F&B çalışanları tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

·              Restoran, içme üniteleri alanlarında ve kapalı alanlarda  sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmelidir.   Bu alanlarda sosyal mesafe zemin işaretlemeleri mevcuttur.

·               Gıda üretim süreçlerimiz, Gıda Satın Almalarımız Gıda Güvenliği Yönetim sistemi ve HACCP kuralları ile yürütülmektedir.

·              Açık büfede ürünlerin misafirlere görevli personel tarafından verilmesi uygulaması kaldırılmıştır. Misafirler Covid tedbirleri kapsamında açık büfeyi rahatlıkla kullanabilirler. Restoran girişlerinde el dezenfektanları bulunmaktadır. Yemek alımı için kullanılacak maşa ve kepçeler rutin olarak yenisi ile değiştirilmektedir. Kapalı alanlarda ve restoranlarda maske takılmalıdır.  

·              Ortak kullanımda olan çay/kahve makinası v.b. ürünlerin kullanımında görevli personelin bulunması uygulaması değişmiş olup,  misafirler içecekleri kendileri alabilirler. İçecek makineleri temizlik talimatına göre temizlenip dezenfekte edilmektedir.

·              Otelimizde periyodik olarak genel alanlarda ve el temasının yoğun olduğu yerlerde ( wc, kapı kolları, trabzanlar, asansör düğmeleri …)  dezenfeksiyon yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

·              Animasyon programları sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yapılmaktadır.

·              Disko, Fitness& Hamam alanlarında el dezenfektanları bulunmaktadır. Bu alanların temizlikleri temizlik talimatına göre yapılmakta ve dezenfekte edilmektedir.

·              Çocuk kulübü kapasitesi belirlenmiştir. Yoğunluk olması durumunda rezervasyon usulü hizmet verilebilir. Girişte el dezenfektanı bulundurulmakta ve çocukların ateşleri ölçülüp kayıt altına alınacaktır. Çocuk kulübü temizlik ve dezenfeksiyonu temizlik talimatına göre yapılmaktadır. 

 

 • .
Konsept Özellikleri

Her şey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 09:30 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (09:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(19:00-20:00, 20:00-21:00 olmak üzere randevu usulü)

Snack (14:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Çay Saati (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Soğuk Sandviç (23:00 ile 00:00 saatleri arasında)

Pool Bar (10:00 ile 23.00 saatleri arasında)(yerli alkollü içecekler, kokteyller ve soft içecekler)

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlediği markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir. Tüm barlar self servistir. 

Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesisin 66 odası mevcuttur.

* Standart Oda: 20 m² genişliğindedir. 2 adet tek kişilik veya 1 adet çift kişilik yatak vardır. Tüm odalar balkonludur.

Genel Özellikler

* Tesise +16 yaş üzeri misafir kabul edilmektedir.

* Tesis 4 kattan ve 1 asansörden oluşmaktadır.

* Spa merkezi her gün 09:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmete açıktır. Sauna ve türk hamamı randevu ile hizmet vermektedir. Hamamda personelin yapmış olduğu tüm seanslar ücretlidir. 

* Spor salonu 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

* Covid-19 nedeni ile toplu aktiviteler yapılmamaktadır. Tüm restoranlarda sosyal mesafe uygulaması mevcuttur. Covid-19 nedeni ile tüm restaurantlara ve içecek ünitelerine maskesiz girmek yasaktır.

* Mini bar giriş günü su ve  meyve suyu ile doldurulmaktadır.

* Wi-fi internet erişimi tesisin tüm alanlarında ücretsiz sunulmaktadır.

* Tesisin özel plajı bulunmamaktadır. Talep eden misafirler halk plajına gidebilirler. İdeal Prime Beach Hoteldeki özel plaj kullanılmamaktadır.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Tesisin balayı çiftlerine Meyve Sepeti ve Şarap ikramı bulunmaktadır. Rez. notuna balayı çiftidir şeklinde belirtilmesi gerekir.

Piccolo Dream Hotel (ex.İdeal Piccolo Hotel)
Canlı Destek