Konum Özellikleri

Mevkii: Lara

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı

Tüm İçecekler Ücretli

Sadece Oda Konsepti

Oda Özellikleri

* Odalar; 14 adet 1+1 (45m2) apart oda,12 adet standart oda ve 2 adet 2+1 (70m2)  oda bulunan tesisimizde toplam oda sayısı 28’dir.

* 1+1 Apart Oda ( 3 kişilik ) Apart odalarımızda 1 yatak odası ve 1 oturma odası bulunmaktadır.Toplam kullanım alanı balkon dahil 45m2’dir.Ayrıca oturma odasında açık mutfak,mini buzdolabı,mikrodalga fırın,kettle,lavabo ve mutfak dolapları mevcuttur.Odalarımızda lcd televizyon,klima ve ücretsiz internet bulunmaktadır.Tüm apart odalarımız deniz manzaralıdır.

*  2+1 Aile Odası ( 6 kişilik ) Aile odalarımızda 2 yatak odası ve 1 oturma odası ve mutfak mevcuttur.Toplam kullanım alanı balkon dahil 70m2’dir.Yatak odalarımızda ayrıca çocuklu ailelerimiz için Ranzada bulunmaktadır. Odalarımızda lcd televizyon,klima ve ücretsiz internet bulunmaktadır.6 kişinin rahatça konaklama yapabileceği aile odalarımızın mutfağında mini buzdolabı,mikrodalga fırın,ve kettle bulunmaktadır.

*  Standart Oda  1 yatak odası ve oda içi koltuk takımı mevcuttur.Odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır.Ayrıca odalarımızda kettle,Lcd ekran televizyon ve ücretsiz internet bulunmaktadır. -  

Genel Özellikler

* Tesiste misafirler için çamaşır makinesi ve kurutma makinası vardır.

* Misafirlerin talebi doğrultusunda odalara elektrikli ocak ve buzdolabı konacaktır.

* Tesisin önünde denize girmek için iskele mevcuttur.

Benzer Oteller