Roma Turu Pegasus Havayolları İle 3 Gece

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Roma Turu Pegasus Havayolları İle 3 Gece

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Sabiha Gökçen HL – Roma – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

4* şehir dışı otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri

Türkçe rehberlik hizmeti

Napoli panoramik şehir turu, Castel Gondolfo, Nemi turları ve outlet center ziyareti

Otel ve turist şehir vergileri,

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

1.Gün İSTANBUL – ROMA GÖLLER TURU (Castel Gondolfo ve Nemi) & OUTLET – ROMA   

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali ‘nde uçuşunuzdan 3 saat önce hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemleri ardından, uçak bekleme kapısında rehberimiz ile buluşma. Pegasus Havayolları ‘nın PC1223 sayılı özel seferi ile 10:40 ‘da Roma ‘ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11:25 ‘de Roma Havalimanı ‘na varışımız ardından Castal Gondolfo ‘ya hareket ediyoruz. Castel Gondolfo, İtalya ‘nın doğal güzellikleri ile bilinen ve Papa ‘nın yazlık sarayına ev sahipliği yapıyor olması ile tanınan, Albano Gölü kıyısında konumlanmış, dini figürler taşıyan arkeolojik eserlere sahip bir kasabadır. Castel Gondolfo gezimiz sonrasında Nemi ‘ye uğruyoruz. Çilek köyü olarak bilinen ve renk renk evleri, yemyeşil doğasıyla ziyaretçilerini çeken Nemi köyü turumuz sonrasında keyifli bir alışveriş için Castel Romano Outlet Center ‘a ziyaret gerçekleştiriyoruz. Outlet ziyareti sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

2.Gün ROMA – (Roma İkonları ve Vatikan Turu) – (Roma Gece Turu)

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Roma İkonları ve Vatikan turu (55 Euro) düzenliyoruz.Urbs caput mundi” yani “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti ’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona meydanı ,Piazza Pietra Pantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Roma ‘da serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Roma Gece Turu ‘na (35 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda rehberimiz ile birlikte Roma ‘yı gece ışıklarının eşliğinde keşfedeceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3.Gün ROMA – (Pompei Turu) – NAPOLİ – ROMA 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve özel aracımız ile Napoli’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Pompei Turu (55 Euro). M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı 'nın eteklerinde uzanmakta olan Pompei Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Pompei turu sonrasında Napoli’ye ulaşıyor ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Napoli şehir turunda Posilipo tepesine çıkarak Vezüv Yanardağı ve Napoli şehri ile tüm limanın eşsiz manzarasında bir fotoğraf molası veriyoruz. Garibaldi Meydanı, Via Toledo , şehrin en eski semti olarak adlandırılan Centro Storico , eski liman, Kristof Colombo caddesi, Castel Nuovo ve Pizza Mercato görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Roma ‘daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4.Gün  ROMA – (Orvieto Turu) – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Orvieto Turu (40 Euro) düzenliyoruz. Turumuzda, katedrali ve beyaz şaraplarıyla ünlü, şahin tepesi Orvieto’ya çıkıyor ve manzaranın tadını çıkarıyoruz. Süresini rehberimizin belirleyeceği kısa bir fotoğraf molasının ardından Roma Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, bilet ve pasaport işlemleri ardından Pegasus HY ‘nın PC1226 sayılı özel seferi ile 17:40 ‘da İstanbul ‘a uçuş. TSİ 22:10 ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ 4* Otel (Şehir Dışı)

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
12.03.2020-15.03.2020 - 299,00 EUR Seç 389,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Sabiha Gökçen HL – Roma – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

4* şehir dışı otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri

Türkçe rehberlik hizmeti

Napoli panoramik şehir turu, Castel Gondolfo, Nemi turları ve outlet center ziyareti

Otel ve turist şehir vergileri,

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vizesi servis ve harç bedeli (120 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası 

Genel Şartlar

İtalya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı

  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar