Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • Düsseldorf(1) – Koblenz – Traben-Trarbach – Bernkastel – Trier – Cochem ‘’Romantik Ren Geçişi’’ Rüdesheim – Linz am Rhein – Bonn(1) – Düsseldorf
Romantik Ren Nehri 5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments ile Ramazan Bayramı Özel 7 Gece TCR001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1. Gün / 07.04.2024 İSTANBUL HAVALİMANI – DÜSSELDORF (ALMANYA)
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 04.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1523 no’lu seferi ile saat 07.00’de Düsseldorf’a hareket. Yerel saat ile 09.15’te varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile ekstra olarak düzenlenecek Düsseldorf Şehir Turu için hareket ediyoruz. Dünya’nın ve Almanya’nın moda ve fuar merkezlerinden birisi olan Düsseldorf’a varışımız ile birlikte turumuza başlıyoruz. Ren nehri kıyıları, Eski şehir, Dünyanın en lüks bulvarlarından birisi olan Königsallee bulvarı, alışveriş caddesi, 240 m yükseklikteki Rhen Kulesi(giriş hariç) ve yeni gelişen modern mimari örneği binaları ile ünlü Media Hafen bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Düsseldorf limanındaki gemimize dönüş ve check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 16.30’da limandan hareket edecektir geceleme gemimizde.

2. Gün / 08.04.2024 KOBLENZ (ALMANYA)
Gemimiz sabah 07.00’de Koblenz limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası ücretsiz olarak Mosel nehrinin Ren nehrine döküldüğü, Almanların ‘’Deutsches Eck – Alman Köşesi’’ olarak adlandırdıkları, yaklaşık 115.000 nüfuslu ve 2000 yılı aşkın tarihi ile Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Koblenz’de yapacağımız yürüyüş turunda; Eski şehir, Florinsmarkt meydanı, Barok ve Gotik binalar ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 13.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde. 
 
3. Gün / 09.04.2024 TRABEN-TRARBACH – BERNKASTEL (ALMANYA)
Gemimiz sabaha karşı 03.30’da Traben limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenecek Bernkastel Turumuz için gemimizden hareket ediyoruz. Mosel Vadisi ve bölgesinin kuşkusuz en güzel kasabalarından biri olan, yaklaşık 6500 kişinin yaşadığı, 16.yy’dan kalma bu güzel Alman kasabasına varışımız ile birlikte yapacağımız yürüyüş turunda; resmedilmeye değer Ahşap evler ve Mosel nehri üzerindeki Kasabalar içersindeki en şirin Pazar yeri meydanı görülecek yerler arasındadır. Bölgeden alınabilecek en güzel hediyelik; Başpiskoposun hastalığını tedavi ettiğine inanılan ‘’Bernkasteler Doktor’’ isimli Şarap dır.   Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz bu akşam saat 21.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

4. Gün / 10.04.2024 TRİER / RİOL (ALMANYA)
Gemimiz sabaha karşı 03.30’da Trier limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenecek Almanya’nın en eski şehri ünvanına sahip, yaklaşık 100.000 kişinin yaşadığı Trier Turumuza başlıyoruz. Bu turumuz esnasında; Roma zamanında yapılan surun ana giriş kapısı olan Porta Nigra, Roma döneminden kalma tarihi binalar ve hamam harabeleri, Cermen birliğinden önceki elektörün oturduğu saray, opera binası, tren garı, Karl Marx'ın evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman ve gemimize dönüş. Gemimiz saat 17.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

5. Gün / 11.04.2024 COCHEM (ALMANYA)
Gemimiz sabah saat 09.30’da Cochem limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak  Mosel nehrinin en güzel kasabalarından biri olan ve binlerce yıldır şarap üreticiliği ile ün kazanan, yaklaşık 6.000 nüfuslu Cochem’a varışımız sonrasında önce Muhteşem güzellikteki Reichburg Kalesini ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bölgeyi tanıtan kartpostalların hemen hemen tamamında yer alan, Nehir seviyesinden 100 metre yükseklikte, Neo-Gotik mimarisi, yaklaşık 1000 yıllık tarihi, muhteşem Mosel nehri ve üzüm bağları manzarası ile Kale ziyareti esnasında unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Kale ziyaretimiz sonrasında yerel bir şarap üreticisinde;Şarap üretimi ve tarihçesi hakkında bilgiler alıp, bölgenin en güzel şaraplarının tadımını yapabileceksiniz. Daha sonra bu şirin kasabayı rehberlerimiz eşliğindeki yürüyüş turunda keşfedebileceksiniz. Turumuz sonrası gemimize dönüş. Gemimiz saat 17.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

6.Gün / 12.04.2024 RÜDESHEİM – LİNZ am RHİNE (ALMANYA)
Gemimiz sabah saat 07.30’da Rüdesheim limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenleneceğimiz Turistik Tren ile Rüdesheim Üzüm Bağları ve Siegfried Müzik Aletleri Müzesi turu için gemimizden hareket ediyoruz. Ren nehrinin kalbinde, Lorelei vadisi’nin güney girişinde yer alan, şarap üretiminde oldukça ileri olan ve güzelliği ile UNESCO Dünya Kültür Mirası parçası olan şirin bir kasabadır. Bu şirin kasaba'da yapılacak Turistik Tren turunda; Kasabanın meşhur üzüm bağları arasından panoramik bir gezinti yapıyoruz. Tren turu sonrası kasaba merkezindeki Siegfried Müzik Aletleri Müzesini rehberlerimiz eşliğinde geziyoruz. Dünyaca ünlü bu müzede eşi benzeri olmayan el yapımı müzik aletlerini görme ve dinleme fırsatı bulabileceksiniz. Gemiye yürüyerek dönüş yolumuz üzerinde Restoran & Barları ile ünlü Drosselgasse görülecek yerler arasındadır. Grosselgasse caddesinde Rüdesheimer caffee içmenizi tavsiye ederiz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 13.00’de limandan hareket edecek olup saat 20.00’de Linz am Rhine limanına yanaşacaktır. Geceleme gemimizde.

07.Gün / 13.04.2024 LİNZ am RHİNE – BONN (ALMANYA)
Gemide alacağımız kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Linz yürüyüş turumuz için gemimizden hareket ediyoruz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 13.00’de limandan hareket edecek olup saat 14.30’da Bonn limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Bonn Turumuz için gemimizden hareket ediyoruz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz bu gece saat 01.30’da limandan hareket edecektir.  

8. Gün / 14.04.2024 DÜSSELDORF (ALMANYA) – İSTANBUL HAVALİMANI
Geminiz gece 01.30’da Bonn limanından hareket edecek olup saat 06.00’da Düsseldorf limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Düsseldorf Havalimanı’na transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1526 no’lu seferi ile saat 15.00’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 19.15’te varış ve programın sonu.

KONAKLAMA OTELİ French Balkonlu Kabin - Üst Kat (16 m2)
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul – Düsseldorf – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
2018 Yapımı 5* Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece her şey dahil konaklama (Servisler gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
Tecrübeli Türkçe Rehberlik Hizmeti
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler (Mini Bar Dahil)
Ücretsiz Wi-Fi İnternet Hizmet
Personel Bahşişleri (Kişi Başı 105 Euro tutarında)
Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
Hoş geldiniz Kokteyli
Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
Geminin biniş ve iniş günü bagaj taşıma servisi
Havalimanı & Liman Vergileri ve İptal Teminatlı Covid 19 Kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası
Programda belirtilen tüm transferler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
* Seyahat sağlık ve iptal sigortası (70 yaş ve üstü yolcular için +60 € sigorta sür primi uygulanır)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Vize ücreti 
* Yurtdışı çıkış harcı

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Düsseldorf Dış Kabin - Alt Kat (16 m2) French Balkonlu Kabin - Orta Kat (16 m2) French Balkonlu Kabin - Üst Kat (16 m2)
Vize Bilgileri

Almanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.

Benzer Turlar

Romantik Ren Nehri 5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments ile Ramazan Bayramı Özel 7 Gece TCR001
Canlı Destek