Konum Bilgileri
Hasanpaşa Mahallesi, Meşeli Sokak No:9 Kırkpınar Sapanca Sakarya
Mevkii: Kırkpınar
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Havuz ve Plaj
Olimpik standartlarda büyük bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuz ortak kullanımdır.

 

  • Açık Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesis 11 adet ikiz villadan, toplam 22 adet villadan oluşmaktadır. Her villanın kendi bahçe kullanım alanı bellidir. Villa üç odalıdır. Her odasında çift kişilik yatak ve klima bulunmaktadır. Oturma odasındaki iki kanepede açılarak yatak olabilmektedir. Amerikan mutfaklıdır. Mutfağında kendi yemeğinizi rahatça pişirebileceğiniz ekipmana sahiptir. Villa 8 kişilik olacak şekilde düşünülüp döşenmiştir. Ful beyaz eşyalıdır. 

Genel Özellikler

* Bahçe içerisinde çocuklar için trambolin ve çocuk parkı bulunmaktadır. Tesis geniş bahçe içerisinde çocuk parklı içerisinde tavşanların bulunduğu sıcak samimi bir aile ortamıdır.

* Güvenlik ve resepsiyon hizmeti bulunmaktadır.

* Tesis, Kırkpınar köyünün merkezine on dakikalık yürüyüş mesafesinde sapanca gölüne ise beş dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

* Tüm restoranlar kafeler alışveriş merkezlerine araç ile beş dakikalık ulaşım mesafesindedir.

Sapanca Villa Natura