Konum Özellikleri

Mevkii: Alanya Merkez
Denize Mesafe: 0 m.
Gazipaşa Havaalanına Mesafe: 15 km.
Otel Özellikleri

Alanya'da 2017 yılının Nisan ayında muz bahçelerinin ortasında açılan Sedir Park deniz kenarında 38 odalı bir butik oteldir. 17 tane Bungalov, 1 tane Taş Ev ve 20 tane de otel odası(Deniz ve Dağ Manzaralı olmak üzere) bulunmaktadır.

"Dinlenme,Sessizlik ve Huzur" üzerine inşa ettiğimiz otelimizde Taş Ev ve Bungalovların yanında misafirlerimizin dilerlerse ilgilenebilecekleri "Hobi Bahçeleri" bulunmaktadır. Çocuk havuzunun dışında biri bayanlara ayrılmış diğeri ise ortak kullanılan 2 havuz daha bulunmaktadır. Alkol satışı yapılmamaktadır.

  • Çocuk Oyun Alanı
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
  • Çocuk Havuzu
  • Özel Plaj
  • Bayan Havuz
  • Karma Açık Havuz
  • Çocuk havuzunun dışında biri bayanlara ayrılmış diğeri ise ortak kullanılan 2 havuz daha bulunmaktadır.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Yarım Pansiyon Plus Konsept Özellikleri

Kahvaltı

Çay Saati

Akşam Yemeği

Tüm İçecekler Ücretli

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı

Tüm İçecekler Ücretli

Tesiste alkol satışı yapılmamaktadır.

Oda Özellikleri

* Tesis 38 odalı bir butik oteldir. 17 tane Bungalov, 1 tane Taş Ev ve 20 tane de otel odası(Deniz ve Dağ Manzaralı olmak üzere) bulunmaktadır.

* Tüm Odalarda Standarttır ; Su Isıtıcı , Klima, Smart TV, Dolap, Kişisel Temizlik Malzemeleri bulunmaktadır.

* Bungalov Villa; 35 m2 1 Çift Kişilik Yatak 1 Josefin Koltuk ,Maximum 3 Yetişkin( ek yatak ile) ya da 2 yetişkin + 2 taneye kadar 0-11 çocuk konaklar.

* Bungalov Villa XL; 48m2 Yatak Odasının ayrı olduğu Bungalow’da diğer tarafta bir yatağı aratmayacak konforda ve yetişkinlerin bile rahatlıkla yatabileceği 1 Sofa bulunmaktadır. 1 Çift Kişilik Yatak 1 Sofa bulunur.

* Suit Bungalov; 2 yatak odası ve 1 banyo bulunmaktadır. 48 m2 1 Çift Kişilik Yatak 2 Tek Kişilik Yatak ,Kapasite : ek yatakla max 5 yetişkin konaklar.

* Taş Ev; 30 m2 1 Çift Kişilik yatak 1 Divan ,2 yetişkin Kapasite : maximum 2,5 Kişi konaklar.

* Deniz / Bahçe Manzaralı Oda 1 ve 2. katlarda aynı anda hem deniz hemde bahçe manzarasına sahip olacağınız Deniz Manzaralı Oda’nın ve Bahçede bulunan verandalı Bahçe Odalarımızda 2 farklı opsiyonu mevcuttur. ( 1 Çift Kişilik Yatak yada 2 Tek Kişilik Yatak seçimi dışında tüm oda özellikleri aynıdır.) 30 m2 1 Çift Kişilik Yatak 1 Josefin Koltuk, yetişkin Kapasite : Max 3 yetişkin ya da 2 yetişkin + çocuklar konaklar.

* Dağ Manzaralı Oda 25 m2 1 çift kişilik yatak ya da 2 tek kişilik yatak, Kapasite : maximum 2 kişi konaklar.

* Dağ Manzaralı Suit Oda Geniş ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği Dağ Manzaralı Oda’da 2 yatak odası bulunmaktadır. 45 m2 1 çift Kişilik Yatak 2 Tek Kişilik yatak, Kapasite: Max 5 yetişkin konaklar. 

Genel Özellikler

* Tesis 2017 yılının Nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır.

* Tesiste alkol satışı yapılmamaktadır.Benzer Oteller