Selanik Turu Otobüs İle 10 Kasım Özel

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Selanik Turu Otobüs İle 10 Kasım Özel

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüx Otobüsler İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Panoramik şehir turları Seçilen Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Türkçe Rehberlik hizmeti Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
Araç İçi Sınırlı Su İkramı

1.Gün: ISTANBUL - SELANIK

Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı ) saat 23:00'de buluşma ve hareketimizi takiben saat 23:30 Harbiye Askeri Müze Karşısı - 23:59 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı) , 00:30 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü ve 01:00 Silivri Kipa Avm önükatılacak misafirlerimizi de alıp Tekirdağ üzerinden İpsala sinir kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri tamamlanması ardından Dedeağaç , Gümülcine ve İskece üzerinden Kavala üzerinden Selanik yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.Gün: SELANIK

Sabah saatlerinde Selanik`e varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik'te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk'ün Evi(Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu) Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Odaların dağıtılması ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna turumuza katılabilirler.. Geceleme Selanik`te otelinizde..

Ekstra Tur:   Taverna Turu Kişi Başı (Yemekli): 45 Euro 
Geleneksel bir Yunan tavernasında Sirtaki ve Zeybek dansları eşliğinde Yunan yemeklerini tadacağımız keyifli bir akşam geçireceğiz.

3.Gün: SELANIK - KAVALA - ISKECE - GUMULCINE - DEDEAGAC - ISTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Kavala`ya doğru hareket ediyoruz. Kavala'ya varışımızın ardından Liman bölgesinde inerek, şehir turumuza başlıyoruz. Su Kemerleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve Konağı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından serbest öğle yemeği molası. Ahtapot ve Midye Pilavını denemenizi tavsiye ederiz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Kavala'dan hareket ediyoruz. İskeçe, Gümülcine ve Dedeağaç üzerinden İpsala sınır kapısına varış. Yunanistan Freeshop`unda alışveriş imkanı ve Türk sınırına geçiş, Keşan üzerinden Tekirdağ `da vereceğimiz köfte molasının ardından İstanbul`a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Wtatil organizasyonunda görüşebilmek dileği ile...

Notlar : * İstanbul'a varış saati sınır geçişlerine bağlı olarak değişebilmekle birlikte, normal şartlarda 22:00 - 23:30 arasındadır. * Tur dönüşü araçlarımız İstanbul İçerisinde Beylikdüzü, İncirli, Beşiktaş ve Kadıköy haricinde başka bir noktada durmamaktadır. *Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN CRAFTER, 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar MERCEDES BENZ TOURİSMO veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

KONAKLAMA OTELİ Selanik - 4* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
08.11.2019-10.11.2019 - 79,00 EUR Seç 109,00 EUR Seç 79,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli Zorunlu Değil 120,00 EUR 120,00 EUR 120,00 EUR
Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sigortası (65 Yaş Üstü) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüx Otobüsler İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Panoramik şehir turları Seçilen Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Türkçe Rehberlik hizmeti Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
Araç İçi Sınırlı Su İkramı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen Vizesi : 120 Eur
Seyahat Sağlık Sigortası
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
Tüm Kişisel Harcamalar

Genel Şartlar

Yunanistan Vize Bilgileri

  • SSK'ya bağlı çalışanlar
    Schengen

    Son dönem fotokopisi teslim edilir.
    Süresi geçmemiş
    Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar