Kullanıcı Yorumları
8.7/10 Müthiş
Öne Çıkan Özellikler
 • Aile Oteli
 • Doğa Oteli
 • Çocuk Dostu
Konum Bilgileri
Karşıyaka, Zafer Cd. No:168, 16500 Armutlu/Yalova
Mevkii: Armutlu Karşıyaka
Denize Mesafe: 3 km.
Armutlu Merkezine Mesafe: 3 km.
Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

Sağlık Görevlisi(Hemşire Belgeli Spa da Ücretsiz).

Tekerlekli sandalye ücretsizdir.

 

 • Market *
 • Masaj *
 • İnternet
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Otopark
 • Kese & Köpük *
 • Bebek Arabası *
 • Ön Büro
 • Buhar Banyosu
 • Çocuk Oyun Alanı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri

 

 • Langırt
 • Fitness
 • Çocuk Oyun Makinaları *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

 

 • Çocuk Havuzu
 • Halk Plajı *
 • Bayan Termal Havuz
 • Bay Termal Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı


Konsept Özellikleri

Yarım Pansiyon Plus Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:30 ile 10:30 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Tesiste sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve öğle saati çorba ve çay ikramı mevcuttur. Yemekler esnasında çay sınırsız olup ve ilk alınan su ücretsizdir.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesis, 96 Odadan Oluşan 2+1 / 1+1 / 1+0 Odalarına Sahip Tamamen Altan Isıtmalı 2+1 Odamızın Bir Adet Çift Yatağı Diğer Odanın Ayrı Ayrı Tekli Yataklarının Olması Dışında Salon Bölümündeki Tekli Koltuk Ve Çiftli Açılan Koltuklarımız Bulunmaktadır 1+1 Odamızda Çiftli Koltuk Ve Tekli Koltuk Dışında Yatak Odasında Çiftli Yatağı Bulunmaktadır 1+0 Stüdyo Dairemizin İki Kişilik Yatağı Bulunmaktadır Tüm Odalarımızda  Açık Mutfak Bulunmakta Banyolarda Küvet Termal Sularımız  Olmak Üzere Tasarımlanmıştır.

* 1+0 Odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve çekyat bulunmaktadır ayrıca TV ,Mutfak, Buzdolabı, Ocak, Klima ve bütün odalarımızda termal sularımız mevcuttur.

* 1+1 Odalarımızda 1 çift kişilik yatak ve salonda çekyat bulunmaktadır ayrıca TV, Mutfak, Buzdolabı, Ocak, Klima ve bütün odalarımızda termal sularımız mevcuttur

* 2+1 Odalarımızda 1 çift kişilik yatak , 2 tek kişilik yatak ve salonda çekyat bulunmaktadır ayrıca TV ,Mutfak, Buzdolabı, Ocak, Klima ve bütün odalarımızda termal sularımız mevcuttur

* 1+0 oda; 45 m2, 1+1 oda; 55 m2, 2+1 oda; 65 m2, 2 adet vıp oda; 70 m2 ; vıp oda içerisinde sauna mevcuttur.

* Tüm odalarda küvet, hamam kurnası ve hamam tası bulunmakta olup odalarda da termal su hizmetinden misafirler faydalanabilmektedir.

Genel Özellikler

* Teknik arıza nedeni ile soğuk havuz hizmete kapalıdır.

Spa bölümü, termal havuzlar ve ilgili alanlar geçici olarak hizmete kapalıdır.

* Sabah 09:00 Dan Akşam 21:00 Sıraları Hizmet Veren Bayan Erkek Havuzlarının Ayrı Olması Dışında Aile Kabinin Ailenizle Birlikte Girmeniz İçin Yapılmış Ücretli Bir Bölümdür, Aile Kabinimiz Deki Havuzun Diğer Havuzlarla Aynı Derinliğe Sahiptir İçerisinde Bulunan Saunası Ve Şezlonglarımız Mevcuttur Girmeden 1 Saat Önce Haber Verilip Rezervasyon Yapılması Gerekir Ona Göre Temizlenip Dezenfekte Edilip Misafirlerimiz İçin Hazırlanıyor Bu Aile Kabinimiz İn 1 Saatlik Ücreti 200 T L'dir  Tesisimiz De Masaj Hizmet 1 Saat 250 Tl 45 Dakika 200 Tl 30 Dakika 150 Tl Hamam İçerisinde Kese Köpük Hizmeti 100 Tl Olarak Hizmet Fiyatı Belirlenmiştir .

* Armutlu kaplıcaları uzun yıllardır yapılan araştırmalar sonucu hazırlanan rapor ve bilimsel incelemelerle, en fazla radyo-aktiviteye sahip kaplıca özelliği ile ülkemizde tek, dünyada ise ikinci sırada gelmektedir. 1- Kalbin çalışmasına ve kuvvet bulmasına faydalıdır. 2- Vücudun bütün hücrelerinin canlılığını arttırır. 3- Bitkiler daha çabuk büyür. 4- Yaşlı kimselerin vücudunda biriken ve bir çok hastalıkların anası olan (Asitürik)'i vücuttan atar. 5- Hormonların faaliyetini hızlandırır. 6- Mikropları öldürme özelliği vardır. 7- Hastalıklara karşı vücudu koruyan kandaki akyuvarları çoğaltır. 8- Damarları genişletir, kırmızı kan damarı basıncını düşürür. 9- İdrar çözücüdür. 10- Siniler üzerinde tesir edici, ağrı sızı dindirici, romatizmal hastalıklara faydası bulunmaktadır. 11- İltihapları ve şişlikleri giderir. 12- Kadın hastalıklarına çok iyi gelir. 13- Deri üzerindeki (pleatron) rahatsızlıklarda etkindir. 14- Karaciğerin çalışmasını düzenler. Kaplıcalar genel olarak romatizma, siyatik, lumbago, kalp ve damar hastalıkları, kan düzeni, idrar zorlukları, mide-bağırsak hastalıkları, verem, şeker, nefes darlığı, kadın hastalıkları gibi pek çok hastalığa yararlıdır.

* Termal havuzlar; 2 adet bay ve bayan olmak üzere ayrı ayrı tasarlanmıştır. Aile olarak kullanmak isteyene saatlik ücretli olarak aile kabinleri mevcuttur. Aile kabini içerisinde dinlenme odası ve sauna mevcuttur. Tesiste 2 adet açık termal havuz (biri bay, biri bayan), 2 adet kapalı termal havuz (biri bayan, biri bay) ve birer adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzlar bay bayan ayrı kullanıma uygundur.

* Tesisin konferans salonu bulunmakta olup, 300 kişiliktir.

Selus Termal & Spa Yalova
Selus Termal & Spa Yalova