Kampanyalar
Paraf ile yapacağınız alışverişlerinizde 1.000 TL'ye varan indirim fırsatı!

Paraf ile 7 - 26 Eylül 2022 tarihleri arasında TatilBudur.com'dan yapılacak ilk tatil alışverişinize, tutarı 7.500 - 12.499 TL arasında ise 750 TL, tutarı 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise ekstreniz üzerinden 1.000TL indirim verilecektir.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

Şirin Han Hotel İstanbul , 1.derece koruma bölgesinde geleneksel ticaret alanında olup tescilli anıt eserdir . Tarihi Mısır Çarşısı,Haseki Kapısında yüz yılı aşan bir süre Şirin Han olarak tüccarların uğrak yeri olmuş bu eseri İstanbul ziyaretçilerine konaklama fırsatı olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz . Mart 2022 itibariyle misafir kabulune hazırlanan otelimizde Misyonumuz : Yüzyıllarca ticaretin kıtalar ötesine taşındığı böölgemizin mahalleli ruhunu İstanbul misafirperverliği olarak hissettirmek, yaşatmak ve iz bırakmaktır Vizyonumuz : Geçmişin izlerinde günümüzü deneyimlerken,misafir beklemtilerine yenilikçi,konforlu konaklam hizmetleri sunmak. Tesis''Korunması gerekli kültür varlığı'' dır , aslına sadık kalınarak yenilenmiş 3 kattan oluşmakta ve asansörsüz hizmet vermektedir

 

  • Çamaşırhane *
  • Telefon
  • Emanet Kasa *
  • İnternet
  • Wi-fi

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Kahvaltı hizmeti otelin cafe bölümünde veya istek halinde bölgemizin tarihi hanlarında, anlaşmalı komşu tesislerimizde verilebilecektir . Seçenekler web sitesinde belirtilecektir . Saat sınırı yoktur.

Şirinhan Hotel
Şirinhan Hotel