Kampanyalar
10.000 TL ve üstü rezervasyonlarda geçerli 1000 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil yada İşCep uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız 7.500 TL – 10.000 TL arası alışverişinize 750 TL 10.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerinizde 1.000 TL MaxiPuan kazanının

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

Eski Midyat bölgesinde bulunan evimiz yerli ve yabancı turistlerin gözde mekanı olan "Midyat Devlet Konuk Evi (Sıla Konağı /Hercai konağı )"ne 300 mt. mesafededir.

Siz Değerli misafirlerimizi bu tarihi alanda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Konağımız müstakil olup balkon, avlu ve bahçenin ve ayrıca tarihi dokunun olduğu bir ev.

Gün aşırı güneş ışığı ve temiz havası ile nemden uzak bir atmosferde güzel bir konaklama sizi bekliyor.

Misafirlerimiz evin tamamına erişim sağlayabileceklerdir.

Mutfakta yemek ve kahvaltı hazırlığı için ihtiyaç duyulabilecek her malzeme mevcut olup tüketilebilecek ihtiyaç maddelerinizi kendiniz temin etmek üzere, tüm mutfak malzemelerinin kullanımı mümkündür.

Konağımızda oturma ve yatma düzeni yer minderleri ile sağlanmaktadır.

Tarihi Midyat Acar Konağı 5 kişi kapasiteli olup evde kişiye özel minder nevresim örtüsü, yastık ve kılıfları, banyo ve yüz havlusu mevcuttur. Ayrıca balkonda konaklama için yer halısı (savan) da mevcut olup dışarıda da yatma imkanı da bulunmaktadır.

Tarihi Midyat Acar Konağı
Tarihi Midyat Acar Konağı