Konum Bilgileri
Taşar Royal Hotel Sahil Mah. Cumhuriyet Cad. (286 Ada, 54 Parsel) Tatvan Bitlis
Mevkii: -
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Önemli Notlar

* Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir. (Ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır.)

* Tesis 58 oda ve 110 yatak, Merkezi ısıtma ve klima sistemi, Çok amaçlı toplantı salonları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, Van Gölü ve Nemrut Dağı manzarasına hakim, bölgeye yapacağınız ziyaret ve organizasyonlarda ekstra yöresel kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ve bölgenin mistik tatlarını yakalayabileceğiniz teras restoran ve maksimum misafir anlayışını hissedebileceğiniz profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

Taşar Royal Hotel