Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • Phuket (2) – Siem Reap (2) – Saigon (2)
Tayland & Kamboçya & Vietnam Turu THY ile 6 gece 8 gün ADS001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
1. Gün ISTANBUL – PHUKET
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 172 sefer sayılı uçuşu ile saat 02:00’de Phuket’e hareket. Yerel saat ile 15:40’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Açık Büfe Yemekli Fantasea Show turu katılabilirler. (75 Euro) 60 dönümlük bir alanda kurulu bu Tayland kültürel tema parkında öncelikle akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Yemeğin ardından parkı gezip,1600 koltuk kapasiteli dev şov alanında 270 derecelik açı ile hazırlanmış olan harika bir program izleyeceğiz. Bu güzel gecenin ardından otelimize transferimiz gerçekleşecek. Geceleme otelde.

2. Gün PHUKET
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli James Bond Adası Turu’na (85 Euro)  veya Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu’na (85 Euro) katılabilirler. 
James Bond Adası Turu’nda sürat teknesi ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben ‘’James Bond Altın Tabancalı Adam’’ filminin çekildiği sette fotoğraf çektirebilecek ve local pazarda alışveriş yapma imkânını da bulacağız. Kanolar ile dış dünya ile bağlantımızı keserek filmlerde görebildiğimiz doğal vaha oluşumlarını fotoğraflayacağız.  Dönüş esnasında adanın lokal restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. 
Phi Phi Adası Turu’nda ise Phi Phi Don ve Phi Phi Leh adlarındaki 2 komşu adadan oluşan ve Leonardo Di Caprio’nun Kumsal filmi ile ünlenen bu adalar kombinesinde kumsalın beyaz kumlu açık mavi sularında Şnorkel deneyimi yasayacağız. Yumurta koyu, Maymun koyu ve Korsan mağarası ayrıca görülecek kumsallardan bazılarıdır. Turumuzun ardından adanın otantik restoranlarından birinde öğle yemeği alacağız.
Güzel bir yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

3. PHUKET – BANGKOK – SIEM REAP 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Phuket havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. 55 dakika süreli kısa uçuşun ardından hava alanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Siem Reap’a hareket. Rahat ve konforlu bir yolcuğun ardından Poipet sınırında öncelikle Tayland çıkışımızı yapıyoruz ve yaklaşık 250 mt yürüyerek Kamboçya sınırında vize işlemlerimizi tamamlıyoruz. Yaklaşık 2,5 saat bir yolculuğundan ardından Siem Reap’taki otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek TonLé Sap Gölünde Yüzen Evler ve Gece Pazarı turuna katılabilirler. (45 Euro) Turumuzda ilk olarak Tonlé Sap gölü üzerine kurulmuş ve eski usül yerel idare ile yönetilen yüzen köyü ziyaret edeceğiz. İnsan birkara canlısı olsa da, her ortamda hayatta kalmayı başarıyor cümlesi işte tam da Yüzen Evler köyünde anlam kazanıyor. İnsanlar burada karaya ayak basmadan hayatlarını devam ettiriyorlar. Öyle ki kara yolunun olmaması öğrencileri deniz yoluyla okula gitmeye zorunlu kıldığı gibi elektriğin olmaması da insanları televizyon sevgisinden vazgeçirememiş. İnsanlar evlerin üzerine antenler kurarak aküler yardımıyla televizyon izlemektedir. Güneydoğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonlé Sap, Dünya’nın ekolojik su rezervlerinden birisidir. Aynı zamanda Dünya’nın en büyük taşkın su yatağıdır. Yağışsız sezonda 1mt derinliğe sahip olan göl 2700 km2 alana sahipken bahar ve yaz aylarında muson yağmurlarının etkisiyle 6 kat büyüyor ve 8 mt’ye kadar varan derinliğe ulaşarak yaklaşık 16.000 km2 bir alanı kaplıyor. Burası 1997 yılında Unesco tarafından Dünya Biyosfer Rezerv alanı olarak koruma altına alınmıştır. Yaklaşık 4 milyon insanı besleyen bu gölde yapılan balıkçılık ülkenin deniz ürünleri ihtiyacının 4’de 1’ini karşılamaktadır. Oldukça ilginç hayatlara ev sahipliği yapan bu yeri görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

4. Gün SIEM REAP
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Angkor Tapınağı turuna katılabilirler. (100 Euro) 900 yılı aşkın tarihi ile Hinduizm esaslarına göre 8 kilometrekarelik alana yapılmış ama sonradan bir çok savaş ve dönem geçirirken Budizmden de nasibini almış , filmlere dekor olmuş , dünyanın en doğal görünümlü tapınağını ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi alacağımız local restorana geçiyoruz. Güzel bir yemeğin ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Apsara Geleneksel Dansları Eşliğinde Akşam Yemeği turumuza katılabilirler. (40 Euro) Akşam yemeğinizi geleneksel Kamboçya dansları eşliğinde yemek isterseniz, bu tiyatro sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Khmer kültürünün ve geleneksel tiyatrosunun harmanlandığı bu tiyatroda, ikisini de aynı anda deneyimleyebilirsiniz. Güzel bir gecenin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

5. Gün SIEM REAP – SAIGON (HoChiMinh)
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceğiz saate kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından yerel hava yolları ile Saigon’a hareket. Varışın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile otele transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam yemekli Saigon Nehri Cruise tekne turuna katılabilirler. (60 Euro) Muhteşem Saigon manzarası eşliğinde güzel bir akşam yemeğinin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

6. Gün SAIGON (HoChiMinh)
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Chu Chi tünelleri turuna katılabilirler. (70 Euro) Vietnam savaşı esnasında yerin altına kurulmuş bu mühendislik harikası tüneller 5 katmanlı olarak inşa edilmiştir. Sadece savaşmak için değil, aynı zamanda yaşam alanı olarak da kullanılmış olan bu dar tünelleri gezerken, yerel halkın bu tünellerde yaşamının hikâyelerini dinleyecek ve ayrıca büyük makinalı tüfekleri kullanma deneyimine sahip olma imkânı da bulabileceksiniz. Tur dönüşü lokal restaurantta öğle yemeğimizi alacağız. Turumuzun ardından Saigon şehir turumuz başlıyor. Eski Fransız sömürgesi olmasının etkilerini barındıran otantik ve modern plaza yapılarını bir arada görebileceğiniz bu dev şehirde yapacağınız gezi esnasında tarihi posta binası, Notre-dame katedrali, opera binası ve savaş müzesi göreceğiniz yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

7. Gün SAIGON (HoChiMinh) - İSTANBUL 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Mekong Deltası turuna katılabilirler. (70 Euro) Deltanın 3 farklı 
ada yaşamını deneyimleyeceğimiz bu programda, rengarenk meyve bahçelerinde yerel sanatçıların müzikleri eşliğinde tropikal meyve tadımı ve ev yapımı bal çaylarımızı yudumlayacağız. Vietnam savaş filmlerinde sürekli gördüğünüz sular içindeki sazlıklar arasında bot gezintisini yaptıktan sonra öğle yemeğimizi lokal restaurantta alacağız. Turumuzun ardından şehir merkezinde gündüz kurulan ve üstü güneşten korumalı konumdaki Ben Thanh gündüz pazarında serbest zaman verilecektir. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 163 tarifeli seferi ile 22.15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 05.35’de varış ve turumuzun sonu.


Kamboçya Vize Evrakları:
Kapıda alınacak olup, 1 ad. vesikalık fotoğraf yanlarında bulundurmaları yeterlidir.

Vietnam Vize Evrakları:
Kapıda alınacak olup, misafirlerin 1 ad. vesikalık fotoğraf yanlarında bulundurmaları yeterlidir.
Vizenin kapıda alınabilmesi için gerekli ek belgeler;
Pasaportun renkli taranmış hali,
Vietnam vize başvuru formunun resim yapıştırılarak, doldurulması ve imzalanması ve taratılarak tarafımıza gönderilmesi yeterlidir. (Vize başvuru formunu tarafımızdan isteyiniz)KONAKLAMA OTELİ 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul – Phuket // Saigon – İstanbul arası uçak bileti
Siem Reap – Saigon Dış Hat Uçak Bileti
Havalimanı vergileri
Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler
Panoramik Bangkok ve Saigon Şehir Turları
4* Otellerde 6 Gece oda kahvaltı konaklama
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Kamboçya Vize Ücreti (40 USD) – Yeşil Pasaportlu Misafirlere Vize Uygulaması Yoktur.
Vietnam Vize Ücreti (100 USD) – Yeşil Pasaportlu Misafirlere Vize Uygulaması Yoktur.
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası (25 Euro)
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Müze ve ören yeri girişleri,
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Phuket 4* Oteller

Benzer Turlar

Tayland & Kamboçya & Vietnam Turu THY ile 6 gece 8 gün ADS001