Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Thassos Adası Turu Her Cumartesi Hareket

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ø  Sağlık Sigortası (15.€)

Ø  Schengen vize ücreti

Ø  Yurtdışı çıkış harcı

Ø  Ekstra Turlar

Ø  Tüm öğlen ve akşam yemekleri

Ø  Kişisel Harcamalar

Ø  Şoför ve rehber bahşişleri (5.-€ Kişi Başı)

1.Gün                                                  | İSTANBUL-THASOS ADASI

Akşam saat 23:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 00:20 Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü), 00:40 İncirli Ömür Plaza, 01.00 Beylikdüzü Marmara Park AVM önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Passaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

2.Gün                                                  |  THASSOS ADASI

Sabah erken saatlerde Feribot ile Keramoti’den Thassos Adası’na geçiyoruz. Limenas merkezde rehberimizin bildireceği, otel giriş saatine kadar (14.30’dan sonra); çarşı, deniz, kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz merkezde bulunan plajlardan faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (25.-€) Thassos Adası’nın en özel plajlarından biri olan Makryammos Beach’e gidip tam gün çok özel deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong-Şemsiye dahil!) Dileyenler kendi imkanları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makryammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Dileyen misafirlerimiz akşam saat 20.30’da extra olarak Geleneksel Müzikli Yunan Taverna gecesine katılabilir. (45.-€/ Fix Menü – Limitli İçki) Geceleme Thassos’un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

3.Gün                                                  | THASSOS ADASI

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek saat 09.00’da başlayacak olan Ada Turu (Potos & Pissili Ammos Beach & Giola & Aliki Beach & Panagia Köyü) programına katılabilirler. (35.-€) Bu turumuzda öncelikle adanın mütevazı köylerini görerek Thassos Adası’nın en popüler turistik bölgesi olan Potos’a gidiyoruz. Çarşıda yapacağımız kısa bir yürüyüş ardından alışveriş ve keyif için kısa bir serbest zaman veriyoruz.  Ardından adanın en güzide plajı Pissili Ammos Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanıyoruz. (Şezlong-Şemsiye-Kahve dahil!) (Çok yoğun sezonda Şezlong-Şemsiye için biraz beklenebilir fakat genel alanlar kullanılarak plaj keyfi hemen başlar!) Saat 14.30’da Thassos Adasının en önemli sembollerinden Giola’yı (Zeus’un Gözü/Oyuk Kaya) görmek isteyen misafirlerimizi yürüyüş parkuru başlangıç noktasına bırakıyoruz. (Giola için yaklaşık 30 dk.’lık patika yürüyüşü gerekmektedir. Lütfen yanınıza ayakkabı almayı unutmayınız!) Saat 16.00’da Pissili Ammos’dan ayrılıyor ve 16.15’te Giola’yı ziyaret eden misafirlerimizle buluşarak yol üzerinde Archengelos Manastırını görüyoruz. (Manastır açıksa içeriye girip ziyaret ediyoruz!) Ardından Aliki Antik Şehrinde 1 saatlik yüzme ve keşif molası veriyoruz. Turumuzun son durağı Thassos adasının en bakir köyü ve en kutsal yerleşim birimi olan Panagia köyü. Burada geleneksel yunan köy evleri arasından yürüyerek Panagia Kilisesini gördükten sonra zeytini ile ünlü bölgede geleneksel zeytin yağı fabrika ve müzesini ziyaret edip, köyde vereceğimiz molada dileyenler köy meydanındaki kahvehanede kahvelerini yudumlayabilir, dileyenler adanın en meşhur tavernasında (Kuzu/Oğlak/Kokoreç) lezzetleri deneyebilirler. Mola ardından adanın çevresini tam olarak görmüş olarak saat 20.30’da otelimize dönüyoruz. Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos’un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

4.Gün                                                 |  THASSOS ADASI

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. (30.-€) (Şezlong-Şemsiye-Kahve dahil!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek Özel Yelkenli Tekne turuna katılıp, 9-16 Saatleri arasında Thassos adasının eşsiz doğu sahillerini özel yelkenli tekneden görüp bakir koylarda yüzebilirler (Bu turumuzda otel liman transferleri / sabah kahvesi / öğlen yemeği ve yanında bir içki- içecek / meyve ikramı dahildir.) (75.-€) Dileyenler kendi imkanları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos’un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

5.Gün                                                  |  THASSOS ADASI

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek saat 10.00’da başlayacak olan Kazaviti Köyü & Pefkosfilya Beach programına katılabilirler. (25.€) (Şezlong-Şemsiye-Kahve dahil!) Turumuza katılan misafirlerimiz Thassos Adasının sakin Köyü Kazaviti’yi görüp, fotoğraf & kahve molası ardından gidilecek Pefkosfilya’nın muhteşem altın kumlu plajında tam gün deniz, kum ve güneşten faydalanıp, tavernada eşsiz yemekler tadabilirler. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, Thassos’da görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos’un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

6.Gün                                                  | THASSOS ADASI – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşalttıktan sonra saat 10.00’da La Scala Beach’e geçiyor ve burada deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. (Ücretsiz şezlong ve şemsiye imkânından faydalanmak için en az bir hafif içecek satın almak gerekiyor!) Buradan Saat 16.00’da hareket ederek 16.30 Feribotu ile Keramoti’ye geçip, Kavala Kurabiye fabrikasında kısa bir mola verdikten sonra yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculukla Kipi sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz. 


2022 Hareket Tarihleri

 

4 Haziran – 11 Haziran – 3 Eylül – 10 Eylül – 17 Eylül – 24 Eylül

Glyfada Hotel  – Limenas (Özel Sınıf)

Denize Sıfır  - Özel Plaj – Mütevazi Basit Aile Oteli –Limenas Merkeze 2,5 Km


 

Dionisos Hotel  – Limenas (Özel Sınıf)

Limenas Merkezde – Tavernalar Sokağı Paralelinde - Mütevazi Basit Aile Oteli

* Bu otelde konaklayan misafirlerimiz kahvaltılarını Megusta cafe’de fix menü olarak almaktadırlar!


 

Angelica  Hotel | A for Art Hotel  – Limenas (Butik Dizayn Hotel)

Limenas Merkezde – Lüks ve Konforlu Dizayn Oteli


 

*29 Nisan (Ramazan Bayramı) – 18 Haziran – 25 Haziran – 2 Temmuz – 16 Temmuz

23 Temmuz – 30 Temmuz – 6 Ağustos – 13 Ağustos – 20 Ağustos – 27 Ağustos

*29 Nisan (Ramazan Bayramı) turumuza katılan misafirlerimize Ekstra Ada Turu ücretsiz hediye edilmektedir!

*29 Nisan (Ramazan Bayramı) turunda La Scala Beach henüz tam faaliyete geçmemiş olabileceğinden söz konusu hizmet programa dâhil değildir. 29 Nisan (Ramazan Bayramı) turunda saat 10.00’da İstanbul’a hareket edilmektedir. 10.30 feribotuyla karşıya geçilmektedir.

 

Glyfada Hotel  – Limenas (Özel Sınıf)

Denize Sıfır  - Özel Plaj – Mütevazi Basit Aile Oteli –Limenas Merkeze 2,5 Km


 

Dionisos Hotel  – Limenas (Özel Sınıf)

Limenas Merkezde – Tavernalar Sokağı Paralelinde - Mütevazi Basit Aile Oteli

* Bu otelde konaklayan misafirlerimiz kahvaltılarını Megusta cafe’de fix menü olarak almaktadırlar!


Angelica  Hotel | A for Art Hotel  – Limenas (Butik Dizayn Hotel)

Limenas Merkezde – Lüks ve Konforlu Dizayn Oteli


7 Temmuz (Kurban Bayramı)

Glyfada Hotel  – Limenas (Özel Sınıf)

Denize Sıfır  - Özel Plaj – Mütevazi Basit Aile Oteli –Limenas Merkeze 2,5 Km


Dionisos Hotel  – Limenas (Özel Sınıf)

Limenas Merkezde – Tavernalar Sokağı Paralelinde - Mütevazi Basit Aile Oteli

* Bu otelde konaklayan misafirlerimiz kahvaltılarını Megusta cafe’de fix menü olarak almaktadırlar!


 

Angelica  Hotel | A for Art Hotel  – Limenas (Butik Dizayn Hotel)

Limenas Merkezde – Lüks ve Konforlu Dizayn OteliKONAKLAMA OTELİ Glyfada Hotel – Limenas (Özel Sınıf)
KONAKLAMA OTELİ Dionisos Hotel – Limenas (Özel Sınıf)
KONAKLAMA OTELİ Angelica Hotel - A for Art Hotel vb. – Limenas (Butik Dizayn Hotel)

Fiyat Tablosu

Dönem

Glyfada Hotel – Limenas (Özel Sınıf)

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
29.04.2022-04.05.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
04.06.2022-09.06.2022 Oda Kahvaltı - 279,00 EUR Seç 419,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
11.06.2022-16.06.2022 Oda Kahvaltı - 279,00 EUR Seç 419,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
18.06.2022-23.06.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
25.06.2022-30.06.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
02.07.2022-07.07.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
07.07.2022-12.07.2022 Oda Kahvaltı - 329,00 EUR Seç 494,00 EUR Seç 329,00 EUR Seç Detay
16.07.2022-21.07.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
23.07.2022-28.07.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
30.07.2022-04.08.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
06.08.2022-11.08.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
13.08.2022-18.08.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
20.08.2022-25.08.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
27.08.2022-01.09.2022 Oda Kahvaltı - 299,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
03.09.2022-08.09.2022 Oda Kahvaltı - 279,00 EUR Seç 419,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
10.09.2022-15.09.2022 Oda Kahvaltı - 279,00 EUR Seç 419,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
17.09.2022-22.09.2022 Oda Kahvaltı - 279,00 EUR Seç 419,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
24.09.2022-29.09.2022 Oda Kahvaltı - 279,00 EUR Seç 419,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay

Dionisos Hotel – Limenas (Özel Sınıf)

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
29.04.2022-04.05.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
04.06.2022-09.06.2022 Oda Kahvaltı - 289,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç 289,00 EUR Seç Detay
11.06.2022-16.06.2022 Oda Kahvaltı - 289,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç 289,00 EUR Seç Detay
18.06.2022-23.06.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
25.06.2022-30.06.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
02.07.2022-07.07.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
07.07.2022-12.07.2022 Oda Kahvaltı - 349,00 EUR Seç 514,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
16.07.2022-21.07.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
23.07.2022-28.07.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
30.07.2022-04.08.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
06.08.2022-11.08.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
13.08.2022-18.08.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
20.08.2022-25.08.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
27.08.2022-01.09.2022 Oda Kahvaltı - 309,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 309,00 EUR Seç Detay
03.09.2022-08.09.2022 Oda Kahvaltı - 289,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç 289,00 EUR Seç Detay
10.09.2022-15.09.2022 Oda Kahvaltı - 289,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç 289,00 EUR Seç Detay
17.09.2022-22.09.2022 Oda Kahvaltı - 289,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç 289,00 EUR Seç Detay
24.09.2022-29.09.2022 Oda Kahvaltı - 289,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç 289,00 EUR Seç Detay

Angelica Hotel - A for Art Hotel vb. – Limenas (Butik Dizayn Hotel)

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
29.04.2022-04.05.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
04.06.2022-09.06.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 639,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
11.06.2022-16.06.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 639,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
18.06.2022-23.06.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
25.06.2022-30.06.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
02.07.2022-07.07.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
07.07.2022-12.07.2022 Oda Kahvaltı - 649,00 EUR Seç 814,00 EUR Seç 649,00 EUR Seç Detay
16.07.2022-21.07.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
23.07.2022-28.07.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
30.07.2022-04.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
06.08.2022-11.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
13.08.2022-18.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
20.08.2022-25.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
27.08.2022-01.09.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
03.09.2022-08.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 639,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
10.09.2022-15.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 639,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
17.09.2022-22.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 639,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
24.09.2022-29.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 639,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ø  Sağlık Sigortası (15.€)

Ø  Schengen vize ücreti

Ø  Yurtdışı çıkış harcı

Ø  Ekstra Turlar

Ø  Tüm öğlen ve akşam yemekleri

Ø  Kişisel Harcamalar

Ø  Şoför ve rehber bahşişleri (5.-€ Kişi Başı)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ø  Lüks araçlarla ulaşım.

Ø  Seçilen tesiste 4 gece oda-kahvaltı konaklama.

Ø  Feribot ile Thassos Adası - Keramoti gidiş-dönüş geçiş ücreti.

Ø  Türkçe Rehberlik hizmeti.

Genel Şartlar

Yunanistan Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen

  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

Canlı Destek