4 Ay Erteleme
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!
TatilBudur'da Erken Rezervasyon kampanyası %50'ye varan indirimlerle başladı. Üstelik şimdi satın aldığınız rezervasyonunuzu ödemeye 4 ay sonra başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: Zeytinlikahve
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!

Sadece Oda Konsepti

Ala Carte Restoran (Ücretli)

Plaj Bar (Ücretli)

Tüm Yiyecek İçecek Hizmeti Ücretli

Oda Özellikleri

* Maldiv Suiteleri; 110 metrekarelik bir alanı kaplayan suite, özel sonsuzluk havuzu, çift kişilik yatağı, giyinme odası ve jakuzili terası mevcuttur.

* Royal Premium Suite; 120 metrekare genişliğe sahip tek katlı ve tek yatak odalı, terasta özel havuz ve jakuzisi mevcuttur.

* Royal Grand Suite; 145 m2 genişliğindeki tek katlı iki yatak odalı Royal Grand Suite, ana yatak odasında; bir büyük boy yatak ve bir çekyat, ikinci lüks yatak odasında; iki tek kişilik yatak ile beşe kadar konuk ağırlar. Terasta jakuzili köpüklü özel havuz mevcuttur.

* Royal Deluxe Villa; İki yatak odalı 245 m2 genişliğinde Royal Deluxe Villalar konuklara lüks bir aile konaklaması için mükemmel bir seçenek sunuyor. Görkemli iki katlı Royal Deluxe Villalar, ana yatak odasındaki büyük boy yatağı, üst kattaki ikinci yatak odasında iki tek kişilik yatağı ve oturma odasındaki bir çekyat mevcuttur.

* Royal Maldivian Villa; İki katlı 195 m2 genişliğindedir.

* Royal Premium Villa; 535 metrekare genişliğe sahip iki katlı ve 4 yatak odalıdır.

* Royal Grand Villa; İki katlı 725 m2 büyüklükteki Royal Grand Villalar, adeta otel içinde size özel bir otel  ayrıcalığı sunuyor. Hiçbir lüksten kaçınılmadığı, hiçbir konforun göz ardı edilmediği Royal Grand Villalarda, büyük boy yataklarla donatılmış üç ana yatak odası ve her birinde iki tek kişilik yatak bulunan iki yatak odası toplam 10 konuğa kadar ağırlama olanağı verirken, özel kapalı ve açık havuzlar, ve özel Türk Hamamı mevcuttur.

Genel Özellikler

* Salgın sebebiyle tesiste bu yıl sadece “Room Only” konseptinde hizmet verileceğinden tesisin lobby alanı, ana restoran, standart odalar, ana havuz alanı açılmayacağı gibi otel içerisinde herhangi bir aktivite de olmayacaktır.

* Misafirlerin olası ihtiyaçları için sadece 1 adet a’la carte restoran ve plaj barımız açık olacaktır. Talep edilecek bütün öğün, yiyecek ve içecek hizmetleri ekstra olarak fiyatlandırılacaktı

Benzer Oteller