Tzob Akman Otel Özellikleri ve Fiyatları TatilBudur

Konum Özellikleri

Mevkii: Beştepe
  • Oda Servisi *
  • Türk Hamamı *
  • Fitness *
  • Kese & Köpük *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
  • Kapalı Havuz
  • - Kapalı havuz kullanımı bay bayan karışıktır.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı 

Tüm İçecekler Ücretli

Oda Özellikleri

* Tesisin 96 odası mevcuttur.

Genel Özellikler

* Tesisin Yerleşim Planı: Giriş Kat ; Resepsiyon , Lobi , Yakut Salon , Zümrüt Salon ,Pastane ve salonlara yakın lavabolar bulunmaktadır. 1. Kat ; 20 kişilik oval masa toplantı salonu, 5. Kat ; TZOB Başkanına ait Toplantı Salonu, 6. Kat ; Restaurant,  -1 Kat spa salonu,  -1 Kat Çok Amaçlı Salonlar Safir ve İnci Salon mevcuttur.

* 1. Kat Toplantı Salonu: Tesisin 1. Katında bulunmaktadır. Oval masa düzeninde 20 kişiye kadar kapasitesi bulunmaktadır. Toplantı Coffe break organizasyonları için kullanılmaktadır.

* 5. Kat Toplantı Salonu: TZOB Başkanına ait bir toplantı salonudur. Gerekli izinler dahilinde kullanıma açılabilmektedir. Kullanım hakkı ve koşulları için üst yöneticilere danışılmadan konuklara kesinlikle tanıtılmaz, bilgi verilmez, kullanıma açılmaz.

* 6. Kat Teras Restoran: Tesisin 6. Katında bulunmaktadır. Sabah 07:00 – 11:00 açık büfe kahvaltı , öğlen yemeği açık büfe 11:30 – 15:00, akşam yemeği açık büfe 19:00 – 21:00 saatleri aralığında halka açık hizmet vermektedir.

* -1. Kat Sıpa Salonu - Türk Hamamı: Türk Hamamı – kese – köpük – havuz – fitness salonu - refleskloji uzmanı eşliğinde masaj hizmeti gibi kişiye özel hizmetlerin dışında gelin hamamı , emeklilik hamamı gibi toplu grup etkinliklerine de hizmet vermektedir.

* Yakut Toplantı Salonu: Tesisin giriş katında bulunur. Tek salon olarak kullanıldığında banket düzeninde 300 kişi + ara solon ilavesi ile 600 kişiye kadar kapasitesi çıkarılabilmektedir. Coffe Break ve banket düzeninde organizasyonlar için minimum sayı 150dir, 150 kişi ve üzeri organizasyonların ev sahipliğini yapmaktadır. Yakut Salonumuzda konuklarımıza sunabileceğimiz menülerimiz; Beyaz Et, Kırmızı Et, Avantaj Menü , Coffe Break toplantı-set menüleri şeklinde belirlenmiştir. Servis mutfakları salon içersindedir. Servis karmaşası yaşanmaz.

* Zümrüt Toplantı Salon: Tesisin giriş katında bulunur. Tek salon olarak banket düzeninde 150 kişi kapasitesi vardır + ara solon ilavesi ile 300 kişiye kadar kapasitesi çıkarılabilmektedir Coffe Break ve banket düzeninde organizasyonlar için minimum sayı 100 kişi ve üzeri organizasyonların ev sahipliğini yapmaktadır. Zümrüt Salonumuzda konuklarımıza sunabileceğimiz menülerimiz; Beyaz Et, Kırmızı Et, Avantaj Menü, Coffe Break toplantı-set menüleri şeklinde belirlenmiştir. Servis mutfakları salon içersindedir. Servis karmaşası yaşanmaz.

* Safir Toplantı Salonu: Tesisin -1. Katında bulunmaktadır. Tek salon olarak kullanıldığında banket düzeninde 100kişi+ inci salonla birleşirse 200 kişi , toplantı düzeninde 150 kişi + inci salonla birleşirse 250 kişi, ayakta kokteyl bistro masa düzeninde 200 kişi + inci salonla birleşirse 300 kişi ye kadar kapasitesi çıkarılabilmektedir. Coffe Break ve banket düzeninde organizasyonlar için minimum sayı 50dir, 50 kişi ve üzeri organizasyonların ev sahipliğini yapmaktadır. Safir Salonumuzda konuklarımıza sunabileceğimiz menülerimiz; Beyaz Et, Kırmızı Et, Avantaj Menü, aparatif kına menüsü, Coffe Break toplantı-set menüleri şeklinde belirlenmiştir.

* İnci Toplantı Salonu: Tesisin -1. Katında bulunmaktadır. Tek salon olarak kullanıldığında banket düzeninde 80kişi+ safir salonla birleşirse 200 kişi , toplantı düzeninde 100 kişi +safir salonla birleşirse 250 kişi, ayakta kokteyl bistro masa düzeninde 100 kişi +safir salonla birleşirse 300 kişi ye kadar kapasitesi çıkarılabilmektedir. Coffe Break ve banket düzeninde organizasyonlar için minimum sayı 50dir, 50 kişi ve üzeri organizasyonların ev sahipliğini yapmaktadır.

Benzer Oteller