Konum Bilgileri
Katip Mustafa Celebi, Hasnun Galip Sk. No:21 Beyoğlu - İSTANBUL
Mevkii: Katip Mustafa Celebi
Kampanyalar
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ocak Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ocak Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur.com'da Maximum Kart'ınıza 2.000 TL’ye varan MaxiPuan!

 TatilBudur.com’dan yapacağınız tatil rezervasyonunuzda 2.000 TL ‘ye varan MaxiPuan kazanın!

kampanya şartları
Genel Özellikler

İstanbul'un Beyoğlu semtinde elverişli bir konumda yer alan UK HOTEL İSTANBUL, İstiklal Caddesi'ne 300 metre, Taksim Meydanı'na 500 metre ve Taksim Metro İstasyonu'na 600 metre uzaklıktadır.Bu 3 yıldızlı otelin odalarında klima, özel banyo ve ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur. Otelde aile odaları vardır.Otelin odalarında gardırop temin edilmiştir. UK HOTEL İSTANBUL'un tüm odalarında nevresim ve havlular temin edilmektedir.Otel yakınlarında İstanbul Kongre Merkezi, Dolmabahçe Saat Kulesi ve Galata Kulesi gibi popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır. UK HOTEL İSTANBUL'a en yakın havalimanı olan İstanbul Havalimanı 39 km mesafededir.

Önemli Notlar
UK Hotel İstanbul
UK Hotel İstanbul