Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 11 Gece, 12 Gün
 • 10 Gece Konaklamalı
Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu Türk Havayolları ile 10 Gece 12 Gün EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.GÜN İSTANBUL- HANOI (VIETNAM) uçuş saati : 02:20 15:25
İSTANBUL HAVAALANI’NDA buluşuyoruz, 23:00 bir gece önce ,rehber eşliğinde Türk Hava Yolları tarifeli uçağına işlemlerimizi yapacağız ve uçuş saatimiz 02:20 Hanoi yolculuğumuz başlıyor.

15:25 Hanoi ‘ye varış. Otele yerleşme

AKŞAM YEMEKLİ- SU KUKLASI TİYATROSU TURU  Hanoi’de YEREL kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosu’nu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda alacağız, bu gezimizin bitiminde yeniden otelimize dönüyoruz. Geceleme Hanoi otelimizde.

OTELİMİZ : SUNWAY HOTEL vb. 4*

2.GÜN HANOİ
Sabah Hanoi ŞEHİR TURU için rehberlimiz eşliğinde harekete geçiyoruz. Hanoi şehir turumuzda Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstü, Bgoc Son Tapınağı, Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.. Geceleme Hanoi otelimizde.

OTELİMİZ : SUNWAY HOTEL vb. 4*

3.GÜN HALONG BAY TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, HALONG KÖRFEZİ – TAM GÜN- YEMEKLİ-TEKNE İLE KÖRFEZ turuna çıkıyoruz.

07:30 Kızıl Delta bölgesindeki Halong Körfezine 3,5 saatlik yolculuk ile turumuza başlıyoruz. Çeltik tarlaları güzergâhını takip ediyoruz, her iki taraftadır. 12:00 öğle saatlerinde Halong Şehrine ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen geleneksel bir bambu tenkeye bineceğiz, Körfez turumuza başlıyoruz. Körfez tekne turumuz esnasında, Tekne süzülürken taze deniz ürünleri öğle yemeği (sebze menüsü mevcuttur) servisi yapılıyor. Egzotik fotoğraflar için hazır olun, küçük adaların uçurumlarını çekin, Dövüş Cocks (Halong Körfezi sembolü), , Parmak, Tütsü Fırını, Ve Taş Köpekler. Turumuzun sonunda başladığımız Halong limanına dönüyoruz.Tekne turumuzun sonunda bizi bekleyen aracımız sizi Hanoi'ye geri dönüyoruz. Saat 20:00 civarında otelimize ulaşıyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : SUNWAY HOTEL vb. 4*

4.GÜN HANOI - Luang Prabang LAOS [ uçuş ] 12:50 14:00
Bu sabah kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. LAOS ‘a gideceğiz.
Luang Prabang şehrine ulaşacağız, ülkenin orta bölgelerinde yer alan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan 58 komşu köyden oluşan bir şehirdir. Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti, denize kıyısı olmayan bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Başkenti Vientiane'dir. Luang Prabang, Savannakhet ve Pakse diğer büyük şehirleridir. Laos, tek partili sosyalist bir cumhuriyet olarak yönetilir. Batıda Tayland ve Myanmar, doğuda Vietnam, kuzeyde Çin, güneyde Kamboçya tarafından çevrelenmiştir. Myanmar 235 km, Çin 423 km, Vietnam 2.130 km, Kamboçya 541 km ve Tayland'a 1.754 km sınırı vardır. Havalimanında karşılanma ve otelimize transferimiz yapılıyor ve öğleden sonra çevre gezilerimiz başlıyor. Luang Prabang'daki ilk durağınız şehrin en eski tapınağı Wat Sene ve muhteşem Wat Xieng Thong. Mekong Nehri kıyısında güzel bir bahçede yer alan Wat Xieng Thong, Luang Prabang'ı kuran iki keşişin yeni yerleşim için sınır taşı yerleştirdiğine inanılıyor.Ardından, Laos'un tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için etkileyici Wat Visoun stupasına ve Wat Aham ve Wat Mai tapınaklarına gideceğiz.

AKŞAM  YEMEKLİ Mekong Sunset Cruise  Bu akşam özek bir tekne yolculuğunuza çıkıyoruz. MEKONG NEHRI LAOS bölgesinde gün batımını izlerken,AKŞAM YEMEĞİ servisi yapılacaktır. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : TREASURE HOTEL vb. 4*

5.GÜN Elephant Village (FİL KÖYÜ ) ve Tad Sae Şelalesi
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası TAM GÜN ( YEMEKLİ )Elephant Village – Tad Sae Waterfall turu yapacağız.

Sabah ilk ziyaret noktamız, bozulmamış, doğal yeşil çevrenin ortasında şehir dışından Fil kampı olacak. Akarsu ve nehirler aracılığıyla ormanların ve ormanların içindeki eğlenceli fil sürüşlerinin etkileyici deneyiminin tadını çıkaracağız. Eşi benzeri olmayan bir deneyim. Daha sonra yakındaki bir yerel restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra uzun nehir teknelerine binerek TAD SEA Şelalesi’nin gideceğiz. Burası arzu edenlerin yüzme imkanı bulacağız doğal bir havuz gibi ( YANINIZDA HAVLU / MAYO/ YEDEK TSHIRT bulundurun) Şelale gezimizi takiben Akşam erken saatlerde Luang Prabang'a geri döneceğiz. Geceleme otelimizde.

 OTELİMİZ : TREASURE HOTEL vb. 4*

6.GÜN VANG VIENG – VIENTIANE - Tren Yolculuğu
Bu sabah kahvaltı sonrası yola çıkacağız. Tren yolculuğu bizi bekliyor. Bugun istikametimiz VIENTIANE LAOS ‘un başkenti. Güzergâhımız üzerinde gezilerimiz olacak. Vang Vieng kasabasına ulaşıyoruz. 19. yüzyılda yağan Çinli Ho'ya karşı bir savunma sığınağı olarak kullanılan Tham Jang Mağarası’nı ziyaret edeceğiz. Nam Mağarası Vadisi ve ana mağaradaki kireçtaşı duvarındaki bir açıklıktan güzel bir Vang Vieng kasabası manzarasını izleme imkanımız olacak.Ban Pha Tang'daki geleneksel Lao Lum Köyü’nü ziyaret etmek için Nam Song Nehri'nde bir tekne yolculuğu yapacağız. Tüm çevre gezilerimizi tamamlayarak karayolu ile yolumuza devam ediyoruz. Başkent VIENTIANE ‘ye varışımızı takibe PANAROMIK ŞEHİR TURU yapacağız. AKŞAM YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : XAYSOMBOUN BOUTIQUE HOTEL 3* vb.

7.GÜN VIENTIANE–(UÇUŞ) -PNH Phnom Penh ( Kamboçya) 11:30 13:00
Bu sabah erken saatlerde kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava yolu ile PNH Phnom Penh (Kamboçya) uçuşumuzu yapacağız. Varışı takiben havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile alandan ayrılıyoruz.
Öğleden sonra Phnom Penh şehir turu yapacağız. Kamboçya’nın başkentindeyiz.
akşam yemeği yerel restoranda alınacak.  Geceleme otelimizde

OTELIMIZ : KINGDOM HOTEL 4* vb


8.GÜN Phnom Penh – SIEM REAP
Bugün sabah kahvaltımızı aldıktan kara yolculuğumuz ile Siem Reap kentine ulaşacağız. Yorucu bir günün ardından dinlenmek üzere otelimize ulaşıyoruz. Öğleden sonra kısa çevre gezisi yapacağız.

AKŞAM YEMEKLİ-DANS GÖSTERİSİ *APSARA

Bu akşam Açık Büfe yemekli geleneksel danslar gösterini izlemek için rehberimiz eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz. Dansları izleyeceğimiz ve güzel bir BÜFE yemek yiyeceğimiz bir akşam bizi bekliyor.

Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : SAEM SIEMREAP HOTEL 4* Vb.

9.GÜN ANGKOR WAT - ANGKOR THOM -TAM GÜN TURU
Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Phnom Ba Kheng Tapınağı’nı gezdikten sonra efsanevi insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor
Wat gezimizi güneşi batırarak tamamlıyoruz. Otelimize döneceğiz.

OTELİMİZ : SAEM SIEMREAP HOTEL 4* Vb

 
10.GÜN SIEM REAP / BANGKOK 11:45 13:00
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz Bangkok  Havalimanı’na varış saatimiz 13:00. Varışımızı takiben alanda karşılanma ve otelimize transfer.
Öğleden sonra  Panaromik Bangkok turu ve AKŞAM YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır.
geceleme Otelimizde.

OTELIMIZ : BANGKOK MONTIEN RIVERSIDE 4* vb

11.GÜN BANGKOK / ISTANBUL 22:55 05:50+1
Bugün dönüş yolculuğumuz başlıyor.  Akşam saatlerine kadar serbest zamanımız olacak. Dahasonra alana geçiyoruz. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul uçuşumuzu yapacağız. Geceleme uçakta.

12.GÜN ISTANBUL varış 05:50+1
İstanbul ‘a ulaşıyoruz. Turumuzun ve hizmetlerimizin sonu.


Vietnam vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belgeyi acenteniz size 125 Usd karşılığında verecektir. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 25-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir. Kamboçya Vizesi ise; (Yeşil pasaporta vize alınması gerekmektedir.) Tur bitiş tarihi itibariyle geçerlilik süresinin minimum 6 ay olması ve yeni çipli pasaportlardan olması gerekmektedir. 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6cmboyutlarında) Misafirlerimiz kapıda 30USD ödeme yaparak vizelerini alabileceklerdir.

****Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir. **** Laos Vizesi

-90 USD (1 Fotoğraf gereklidir)
KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk  Hava Yolları ile İstanbul/ Hanoi /Bangkok-İstanbul uçuşu- Ekonomi Class Bilet 23kg bagaj hakkı /1 parça ile
(1)Hanoi- Luang Prabang arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti
(2)Vientiane – Phonom Penh  ara tek yön Uçak bileti.
(3) Siem Reap- Bangkok arası uçak bileti
Bangkok (1 gece) Hanoi (3 gece) Luang Prabang (2 Gece) VIENTIANE (1 gece )
Siem Reap (2 Gece) Phonom Penh  (1Gece )
10 gece Toplam Otel OTELLERDE AÇIK BÜFE KAHVALTILAR
Bangkok şehir turu Hanoi Şehir Turu
Luang Prabang Şehir Turu
Tam GÜN ANGKOR WAT + ANGKOR THOM Turu
Tüm Transferlerler
Türkçe Rehberlik
Zorunlu Sigorta
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
TR ÇIKIŞ PULU -150 TL
YABANCI PERSONELLERE tip/BAHŞİŞLER- Kişi Başı /100$ Turun birinci günü Havalimanında Rehberimize teslim edilmektedir.
KİŞİSEL TÜM DİĞER HARCAMALAR.
VIZE ÜCRETLERİ DÂHİL DEĞİLDİR
Program içinde belirtilen ekstra Turlar dâhil değildir.  
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Hanoi 3* ve 4* Oteller

Benzer Turlar

Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu Türk Havayolları ile 10 Gece 12 Gün EJ001