Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 11 Gece, 12 Gün
 • Singapore Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı gidiş dönüşlü
Vietnam Kamboçya Laos Turu Singapur Havayolları ile 9 Gece 12 Gün SQ EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1. GÜN/ İSTANBUL- HANOİ [VIETNAM] 13:25 04:45+1

Bugün saat öğlen 12:00 ’de İSTANBUL HAVAALANI’NDA buluşuyoruz,  rehber eşliğinde Singapur Hava Yolları tarifeli uçağına işlemlerimizi yapacağız ve uçuş saatimiz 13:25. Singapur aktarmalı olarak, Vietnam yolculuğumuz başlıyor. Geceleme Uçakta.


2.GÜN / HANOİ
Yerel saat ile 04:45’te HANOI Havalimanı’na ulaşıyoruz. Bagajlarımızı alıp, dışarı çıkıyoruz, çıkışta bizi yerel rehberimiz bekliyor olacak. Buradan özel otobüsümüz ile otelimize transferimiz yapılacaktır. Otele varışımızı takiben, odalarımıza çıkıyoruz ve eşyalarımızı odalarımıza bırakıyoruz ve dinleniyoruz. Dinlendikten sonra Hanoi ŞEHİR TURU için rehberlimiz eşliğinde harekete geçiyoruz. Hanoi şehir turumuzda Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To  Büstü, Bgoc Son Tapınağı, Ho Chi Minh Mozolesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.            
AKŞAM YEMEKLİ- SU KUKLASI TİYATROSU [EKSTRA  TURU 55$ ]         
Akşam ekstra turumuz olacak, Hanoi’de YEREL kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosu’nu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda alacağız, bu gezimizin bitiminde yeniden otelimize dönüyoruz. Geceleme Hanoi otelimizde. 
OTELİMİZ: Sunway Hotel vb. 4*   
 


3.GÜN/ HALONG BAY TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, serbest saatlerimiz olacak, arzu eden misafirlerimiz için EXTRA turumuz olacak.            
HALONG KÖRFEZİ – TAM GÜN- YEMEKLİ-TEKNE İLE KÖRFEZ [120$]
Saat 07:30 Kızıl Delta bölgesindeki Halong Körfezine 3,5 saatlik yolculuk ile turumuza başlıyoruz. Çeltik tarlaları güzergâhını takip ediyoruz, her iki taraftadır. 12:00 öğle saatlerinde Halong Şehrine ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen geleneksel bir bambu tekneye bineceğiz, Körfez turumuza başlıyoruz. Körfez tekne turumuz esnasında, Tekne süzülürken taze deniz ürünleri öğle yemeği (sebze menüsü mevcuttur) servisi yapılıyor. Egzotik fotoğraflar için hazır olun, küçük adaların uçurumlarını çekin, Dövüş Cocks (Halong Körfezi sembolü), Parmak, Tütsü Fırını, Ve Taş Köpekler. Turumuzun sonunda başladığımız Halong limanına dönüyoruz. Tekne turumuzun sonunda bizi bekleyen aracımız sizi Hanoi'ye geri dönüyoruz. Saat 20:00 civarında otelimize ulaşıyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : Sunway Hotel vb. 4*

4 .GÜN/ ANTİK BAŞKENT NINH BINH - TAM GÜN TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak, arzu edenler için ekstra turumuz var.            
ANTİK BAŞKENT TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ TURUMUZ [130$ ]           
Ninh Binh gezisi sizi Vietnam'ın eski zamanlarına götürür, Bu yolculuk Hanoi şehrinin 1000 yıl öncesine sizi götürecektir, tapınaklar, çalışkan ve misafirperver insanlar, sakin çeltik tarlaları ve özellikle inanılmaz karst manzaraları ile Ninh Binh, birçok turist tarafından "Karadaki Halong Körfezi ‘’ olarak adlandırılıyor. Hanoi'nin güneyine 90 km'lik bir otobüs yolculuğu sonrası, 11. yüzyılda Hanoi'nin öncü rolünü üstlenmeden önce antik Vietnam'ın başkenti olan Ninh Binh'e varılıyor. Bu yörede, göreceğimiz yerler arasında , Tam Din Coc Mağaraları ve 10. yüzyılda hüküm süren Kral Dinh & King Le'ye ithaf edilen eski tapınakların bulunduğu çok sayıda güzel manzaralar vardır. Tarihi geleneksel tekneler ile tekne turumuzdan sonra, Öğle yemeğimizi de yerel bir restoranda alıyoruz. Turumuzun sonunda yeniden Hanoi’ye dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : Sunway Hotel vb. 4*   

5.GÜN/ HANOI- Luang Prabang LAOS [ uçuş ] 12:55 14:40
Bu sabah kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. LAOS ‘a gideceğiz.     
Luang Prabang şehrine ulaşacağız, ülkenin orta bölgelerinde yer alan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan 58 komşu köyden oluşan bir şehirdir. Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti, denize kıyısı olmayan bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Başkenti Vientiane'dir. Luang Prabang, Savannakhet ve Pakse diğer büyük şehirleridir. Laos, tek partili sosyalist bir cumhuriyet olarak yönetilir. Batıda Tayland ve Myanmar, doğuda Vietnam, kuzeyde Çin, güneyde Kamboçya tarafından çevrelenmiştir. Myanmar 235 km, Çin 423 km, Vietnam 2.130 km, Kamboçya 541 km ve Tayland'a 1.754 km sınırı vardır. Havalimanında karşılanma ve otelimize transferimiz yapılıyor ve öğleden sonra çevre gezilerimiz başlıyor. Luang Prabang'daki ilk durağınız şehrin en eski tapınağı Wat Sene ve muhteşem Wat Xieng Thong. Mekong Nehri kıyısında güzel bir bahçede yer alan Wat Xieng Thong, Luang Prabang'ı kuran iki keşişin yeni yerleşim için sınır taşı yerleştirdiğine inanılıyor.Ardından, Laos'un tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için etkileyici Wat Visoun stupasına ve Wat Aham ve Wat Mai tapınaklarına gideceğiz.           

AKŞAM EXTRA TUR YEMEKLİ Mekong Sunset Cruise [130$]
Bu akşam özek bir tekne yolculuğunuza çıkmak ister misiniz? MEKONG NEHRI LAOS bölgesinde gün batımını izlerken, AKŞAM YEMEĞİ servisi yapılacaktır. Geceleme otelimizde.
 OTELİMİZ : Treasure Hotel 3* vb.  

6.GÜN/ Elephant Village (FİL KÖYÜ) ve Tad Sae Şelalesi
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak, arzu edenler için extra turumuz var.            
TAM GÜN (YEMEKLİ )Elephant Village – Tad Sae Waterfall [145$]         
Sabah ilk ziyaret noktamız, bozulmamış, doğal yeşil çevrenin ortasında şehir dışından Fil kampı olacak. Akarsu ve nehirler aracılığıyla ormanların ve ormanların içindeki eğlenceli fil sürüşlerinin etkileyici deneyiminin tadını çıkaracağız. Eşi benzeri olmayan bir deneyim. Daha sonra yakındaki bir yerel restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra uzun nehir teknelerine binerek TAD SEA Şelalesi’nin gideceğiz. Burası arzu edenlerin yüzme imkanı bulacağız doğal bir havuz gibi yanınızda (HAVLU/MAYO/YEDEK/T-SHIRT bulundurun) Şelale gezimizi takiben Akşam erken saatlerde Luang Prabang'a geri döneceğiz. Geceleme otelimizde.            
OTELİMİZ : OTELİMİZ : Treasure Hotel 3* vb.
         

7.GÜN/ VANG VIENG – VIENTIANE – Tren Yolculuğu
Bu sabah kahvaltı sonrası yola çıkacağız. Tren yolculuğumuz bizi bekliyor. Bugün istikametimiz VIENTIANE LAOS ‘un başkenti. Güzergâhımız üzerinde gezilerimiz olacak. Vang Vieng kasabasına ulaşıyoruz. 19. yüzyılda yağan Çinli Ho'ya karşı bir savunma sığınağı olarak kullanılan Tham Jang Mağarası’nı ziyaret edeceğiz. Nam Mağarası Vadisi ve ana mağaradaki kireçtaşı duvarındaki bir açıklıktan güzel bir Vang Vieng kasabası manzarasını izleme imkânımız olacak. Ban Pha Tang'daki geleneksel Lao Lum Köyü’nü ziyaret etmek için Nam Song Nehri'nde bir tekne yolculuğu yapacağız. Tüm çevre gezilerimizi tamamlayarak karayolu ile yolumuza devam ediyoruz. Başkent VIENTIANE ‘ye varışımızı takibe PANAROMIK ŞEHİR TURU yapacağız. AKŞAM YEMEĞİ    yerel bir restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde. 
Otelimiz:Xaysomboun Boutique Hotel 3* vb.    
     
8.GÜN/ VIENTIANE–(UÇUŞ) BANGKOK 08:05 09:10 -Khao Yai National Park [TAYLAND]
Bu sabah erken saatlerde kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava yolu ile Bangkok Tayland’a uçuşumuzu yapacağız. Sabah havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile alandan ayrılıyoruz. Bugün ziyaret edeceğimiz bölge, Khao Yai Milli Parkı olacak. Öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Milli park ziyaretimiz sonrası öğleden sonra geç saatlerde SAE KAEO yöresindeki otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde. 

OTELIMIZ: Picha Ville Resort 3* vb.
Tayland, resmî adıyla Tayland Krallığı, eski adıyla Siyam, Hindi Çin yarımadasının orta kısmında bulunan Güneydoğu Asya ülkesi. Nüfusu ise yaklaşık 67 milyondur ve bu Tayland'ı dünyanın en kalabalık 20. ülkesi yapmaktadır. Ülkenin başkenti ve en kalabalık şehri Bangkok'tur. Çin, Khmer, Laos ve Malay kökenli halklar da Tayland'da yaşamaktadır. Ülkenin resmî dili Tayca’dır. Nüfusun% 95'lik bir bölümü Budizm dininin Theravada koluna mensuptur. Ayrıca animizm inanışı ve İslâm dini de yaygındır.   

       
9.GÜN / POI PET – SIEM REAP [ KAMBOÇYA ]      
Bugün sabah kahvaltımızı aldıktan kara yolculuğumuz ile Kamboçya sınırına giderek ülkeye giriş işlemlerimizi yapacağız. Burada işlemlerimizi yaptıktan sonra Kamboçya’nın Poi Pet şehrine ulaşıyoruz. Burada panoramik şehir turumuzu yaptıktan sonra yolculuğumuza devam ederek Siem Reap kentine ulaşacağız. Yorucu bir günün ardından dinlenmek üzere otelimize ulaşıyoruz. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz için ekstra turumuz var.           

EKSTRA TUR – GELENEKSEL MASAJ TERAPİ – AKŞAM YEMEĞİ – [55$]   
Otelimizden rehberimiz eşliliğinde ayrılıyoruz. Siem Reap küçük ama canlı bir kent, alışveriş dükkânların olduğu çarşılar caddesine gideceğiz. Bugün geleneksel ayak MASAJ tecrübesini yaşamak için uygun bir gün olacak. Son olarak Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda  alacağız. Geceleme otelimizde.
Otelimiz : Apsara Angkor Resort 4* Vb.          
 
10.GÜN/ ANGKOR WAT - ANGKOR THOM TAM GÜN TURU         
Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Phnom Ba Kheng Tapınağı’nı gezdikten sonra efsanevi insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezimizi güneşi batırarak tamamlıyoruz. Otelimize döneceğiz.

GECE TURU- AKŞAM YEMEKLİ-DANS GÖSTERİSİ 75$         
Bu akşam Açık Büfe yemekli geleneksel danslar gösterini izlemek için rehberimiz eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz. Dansları izleyeceğimiz ve güzel bir BÜFE yemek yiyeceğimiz bir akşam bizi bekliyor.  
Otelimiz : Apsara Angkor Resort 4* Vb           

11.GÜN/SIEM REAP -ISTANBUL 16:40
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, serbest saatlerimiz olacak, arzu eden misafirlerimizi rehberimiz TONLE SAP Gölü’ne tura götürebilir. (Isteğe bağlı seçenek) Daha sonra otelimizden ayrılıyoruz Uçuşumuzun saati 16:40 Singapur Hava Yolları ile. Burada işlemlerimizi tamamladıktan sonra İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Singapur ‘da aktarma yapacağız. Geceleme uçakta.            

12.GÜN/ ISTANBUL- VARIŞ
Bu sabah saat 08:25 ‘de İstanbul ‘a ulaşıyoruz.           Vize Bilgileri : 
     
Laos, Vietnam ve Kamboçya vizeleri tur fiyatına dahil değildir.
Vietnam vizesi : Bordo pasaportlu olan misafirlerimizin C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belgeyi acentemiz size 110 Usd karşılığında karşılığında verecektir. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 25-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır.   
Yeşil pasaportlu misafirlerimize vize gerekmemektedir.     
Kapıda 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir.  

Laos Vizesi : Bordo ve Yeşil pasaportlu olan misafirlerimiz kapıda 40 USD karşılığında alacaklardır

Kamboçya Vizesi : Tur bitiş tarihi itibariyle geçerlilik süresinin minimum 6 ay olması ve yeni çipli pasaportlardan olması gerekmektedir.2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6cmboyutlarında) 
Misafirlerimiz kapıda 30USD ödeme yaparak vizelerini alabileceklerdir. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.
Yeşil pasaportlu misafirlerimize vize gerekmemektedir.  KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Singapur Hava Yolları ile İstanbul/ Hanoi- SIEM REAP- İstanbul uçuşu- Ekonomi Class Bilet 23kg bagaj hakkı /1 parça
HANOI- Luang Prabang - Ara uçuş TEK Yön Uçak bileti 20kg bagaj hakkı   
Luang Prabang – Vientiane Tren Bileti      
Vientiane – Bangkok ara tek yön Uçak bileti - 20kg bagaj hakkı  
Hanoi (3 gece) Luang Prabang (2 Gece) VIENTIANE (1 gece ) Siem Reap (2 Gece) SAE KAEO (1 GECE) / 9 gece Toplam Otel
OTELLERDE AÇIK BÜFE KAHVALTILAR  
Hanoi Şehir Turu
Luang Prabang Şehir Turu            
Tam GÜN ANGKOR WAT + ANGKOR THOM Turu 
Tüm Transferler 
Türkçe Rehberlik  
Zorunlu Sigorta          

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
TR ÇIKIŞ PULU -150 TL
YABANCI PERSONELLERE tip/BAHŞİŞLER-  Kişi  Başı /90$  Turun birinci günü Havalimanında  Rehberimize  teslim edilmektedir.
KİŞİSEL TÜM DİĞER HARCAMALAR.
VIZE ÜCRETLERİ DAHİL DEĞİLDİR
Program içinde belirtilen Extra Turlar dahil değildir.
 
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Hanoi 3* ve 4* Oteller

Benzer Turlar

Vietnam Kamboçya Laos Turu Singapur Havayolları ile 9 Gece 12 Gün SQ EJ001
Canlı Destek