Konum Özellikleri

Mevkii: Selimpaşa Merkez Mahallesi.
İstanbul Mesafe: 50 km.
Havaalanına Mesafe: 40 km.
Büyükçekmece Mesafe: 20 km.
Silivri Mesafe: 5 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
  • Masaj *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

* Tesiste 4 adet Suıt ve 61 adet standart olmak üzere toplam 65 adet oda mevcuttur. Odaların büyük bir bölümü deniz manzaralı ve balkonludur.Tamamı halı kaplı odalarda uydu yayınlı TV ,kablosuz yüksek hızlı internet,saç kurutma makinası,Suıt odaların tamamında sıcak içecek set-up ile su ısıtıcısı, minibar, split klima,telefon bulunmaktadır.

* Camları açılıp havuz ve dış mekan ile bağlantısı sağlanan restaurant 200 kişi kapasitelidir. Alacarte ve set menü olarak da hizmet vermektedir. Havuz başında yeşillikler içerisinde düğün ,iş yemekleri veya özel günlere ait keyifli yemek organizasyonlarınızı gerçekleştirilmektedir. Lobby Bar ve Havuz Bar, sizlere rahat ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. 100 kişi kapasiteli disco sizlerin eğlence düşüncelerine uygun tasarlanmıştır.

* Toplantı Salonları; Vista 1 ve Vista 2 olarak 2 adet toplantı salonu mevcuttur. Toplantı salonları 10 ile 70 kişi kapasiteli olup,sınıf,tiyatro ve U masa düzende kullanılabilir.Salonlarda split klima bulunmaktadır. Toplantı salon önünde havuz ve doğa manzaralı kahve molası için ayrılmış fuaye alanı yer almaktadır.

* Spa Merkezi: Hamam,sauna,masaj odası ve Fitness Center ile hizmet vermektedir

Benzer Oteller