Kampanyalar
10.000 TL ve üstü rezervasyonlarda geçerli 1000 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil yada İşCep uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız 7.500 TL – 10.000 TL arası alışverişinize 750 TL 10.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerinizde 1.000 TL MaxiPuan kazanının

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

İşletmemiz 6 adet Bahçe veya Yan Deniz Manzaralı Çift Kişilik,2 Adet Deniz Manazaralı Üç Kişilik,3 adet Deniz veya Yan Deniz Manzaralı Dört Kişilik oda olmak üzere toplam 11 odalı olup, oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Tüm odalarda Smart TV,Minibar ve Kablosuz İnternet standart olarak bulunmaktadır.

 

  • Mini Bar
  • İnternet
  • Araç Kiralama *
  • Bebek Sandalyesi
  • Açık Otopark

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Kahvaltı ( Saat 08:00 - 11:00 saatleri arasında)

Vista Mare Boutique Hotel
Vista Mare Boutique Hotel
Canlı Destek