Yılbaşı Kış Otelleri Fiyatları

Yılbaşı kış otelleri fiyatları, çeşitli indirimler sebebiyle her bütçeye hitap ediyor. Konaklama türlerine göre değişiklik gösteren kış oteli fiyatları; oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon ve her şey dahil opsiyonları ile ön plana çıkıyor. Unutamayacağınız bir yılbaşı tatiliyle beraber, çeşitli kış sporu aktivitelerine katılabilir ve otellerin SPA merkezlerinde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Taksit imkanlarıyla ödeme kolaylığı sağlayan kayak otellerinde siz de şimdi hayalinizdeki kayak tatili seçeneklerini incelemeye başlayın, yerinizi Tatilbudur.com farkıyla ayırtın!

Yılbaşı Uludağ Otelleri

Uludağ otelleri, kış sporu sevenlerin en çok tercih ettiği Bursa ilinde bulunmaktadır. Özellikle İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere olan yakınlığı ile de en cazip merkezlerden birisi haline gelen Uludağ’daki birçok kış otelinde keyifli zaman geçirebilir, hiç unutamayacağınız bir yılbaşı tatili yapabilirsiniz. Kış tatilinizin öncesinde ya da sonrasında, doğal güzellikleri ve tarihiyle ünlü Bursa’da da gezi rotası oluşturabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin göz bebeği haline gelmiş Bursa Ulu Cami’yi ziyaret edebilir, Mudanya’daki tarihi dokuya sahip meşhur evlerini yakından görebilir ve UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Cumalıkızık köyünde gezebilirsiniz.

Yılbaşı Kartalkaya Otelleri

Yılbaşını bembeyaz karlarla kaplı Kartalkaya’da geçirmeye ne dersiniz? Hayalinizdeki tatil için Tatilbudur.com’da rezervasyon yaptırabilir, uygun fiyat seçenekleriyle tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Kartalkaya otelleri, özellikle amatör ve profesyonel kayak yapanlar için ideal olan pistlerin çevresinde bulunduğu için sıklıkla tercih edilirken, çevresinde bulunan doğal güzellikleriyle her tatil severe hitap ediyor.