2019 Vizesiz Yurt Dışı Yılbaşı Turları

TatilBudur.com’da çeşitli Vizesiz Yılbaşı turları seçenekleri bulunuyor. Vize işlemlerini beklemenize gerek kalmadan geçerli pasaportunuzla gidebileceğiniz Vizesiz Yılbaşı turları, uygun fiyatları ile sizlere ekonomik seyahat avantajı da sağlıyor. En çok tercih edilen turların başında gelen Balkan turları uygun fiyatları sebebiyle aile tatilleriniz için ideal olabilir. Balkan coğrafyasına ait en güzel lokasyonları keşfe çıkabilir, tarihi çok eskilere uzanan kentlerde kutlanan yılbaşı etkinliklerine katılabilirsiniz. Ya da sadece Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ile vizesiz Kiev ya da Lviv turuna da katılabilir, UNESCO tarafında Dünya Kültür Mirası Listesine alınan mimarileriyle büyüleyen Kiev katedrallerini yakından görebilirsiniz.

Vizesiz Balkan Turları

Vizesiz Balkan yılbaşı turlarıyla Makedonya, Kosova ve Sırbistan gibi ülkelerde yılbaşı kutlayarak kültür hazinenizi geliştirmeye ne dersiniz? Üsküp şehrinde bulunan tarihi yapı ve eserleri ile geçmişe bir yolculuk yapabilir, Kosova’nın kendine has doğal güzellikleri ile kendi coğrafi keşiflerinizi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla vizesiz Balkan turları TatilBudur.com’da sizleri bekliyor.

Vizeli Yurt Dışı Turları

Vizeli Yurt Dışı turları, farklı destinasyonlarda yılbaşını kutlamak isteyenler için harika alternatifler sunuyor. Vampir efsanelerine konu olmuş Romanya’da yılbaşı kutlamak kulağa son derece eğlenceli gelmiyor mu? Piata Sfatului, Mureşelinor Evi Müzesi, Braşov Tarih Müzesi, Kara Kilise gibi gotik mimariye sahip yapılar arasında gezerek kendi masalınızı yaşayabilir, yılbaşınızı Romanya kültürü ile renklendirebilirsiniz.

Yılbaşı Roma Turu

Yılbaşı Roma turu, yeni yılı romantizm tutkunları için birbirinden güzel gezi rotaları ile göze çarpıyor. 2019 yılını karşılamak için Roma, büyüleyici atmosferini solumak isteyen gezginler tarafından en çok tercih edilen turizm başkentleri arasında yer alıyor. Ünü ülke sınırlarını aşmış San Pietro Meydanı ve Bazilikası, antik Pompei kenti, Roma İmparatorluğunun simgesi haline gelmiş Pantheon’u gezerek yılbaşınızı Roma’da geçirmeye ne dersiniz?

Yılbaşı İspanya Krallığı Turu

Yılbaşı İspanya Krallığı turu, İspanyol kültürünü yakından tanımak isteyenler için kapsamlı içeriği ile ön plana çıkıyor. Yüzyıllarca farklı kültürlere sahip topluluklardan miras kalan tarihi eserler, neredeyse İspanya’nın her bir köşesinde bulunuyor. Madrid’de bulunan Plaza Mayor adı verilen 437 balkona sahip büyük meydan, turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. Boğa güreşlerine ev sahipliği yapan Madrid, Avrupa’nın en güzel kentlerinin arasında bulunuyor. Barcelona şehrini de kapsayan Yılbaşı İspanya Krallığı turu, UNESCO tarafından koruma altını alınmış, inşaatı 1883 yılından beri devam eden La Sagrada Familia katedrali gibi birçok ikonik yapıyı ziyaret edebilirsiniz. Siz de en unutulmaz yılbaşını TatilBudur.com farkıyla yaşamak için yurt dışı turlarını inceleyebilirsiniz.

Yılbaşı Dubai Turu

2019 yılbaşı Dubai turunun içeriği, farklı kültürler keşfetmeyi sevenler için oldukça fazla alternatif sunuyor. Birleşik Arap Emirliklerinde bulunan Dubai, her mevsim tatil severlerin gezi rotasında bulunuyor. Yılbaşında müthiş gösterilere tanıklık edeceğiniz Dubai’de birçok sürpriz sizi bekliyor. Çölün ortasına inşa edilen kayak pisti, dünyanın en büyük yapay adalarından birisi olan Jumeirah Palmiye Adası, dünyaca ünlü Gökdelenler Caddesi gibi birçok modern mimari harikası keşfedilmeyi bekleyen yerlerin en başında geliyor.

Yılbaşı Bansko Kayak Turu

İzmir hareketli yılbaşı Bansko Kayak turu, kış sporu tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayacak uygun fiyatlı kayak otelleriyle dikkat çekiyor. Yılbaşını farklı bir şekilde kutlamayı düşünenler için kayak tatili iyi bir alternatif olabilir. Bansko otelleri bölgesinde bulunan kış olimpiyatları için onay almış ve 85 km uzunluğa sahip kayak pisti, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın antreman yaptığı pist olma özelliğini taşıyor. Uzunluğu en az 2600 metreden başlayan Bansko pistleri, kış sporları sevenleri bekliyor.

2019 Yurtdışı Yılbaşı Turları Fiyatları

Herkesin merak ettiği 2019 yurtdışı yılbaşı turları fiyatları yeni yıl tatilinizi gönlünüzce geçirebilmeniz için her bütçeye hitap ediyor. 2019 yurtdışı turları taksit imkânı ve yılbaşına özel cazip kampanyaları ile tatile çıkmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe çeviriyor. Siz de yurt dışı turları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, 2019 yılbaşı yurt dışı turları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.