Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Bae - Dubai Turları (12)

15.02.2023 - 19.02.2023
5 Gün 4 Gece
Kesin Kalkış
02.03.2023 - 05.03.2023
4 Gün 3 Gece
04.03.2023 - 08.03.2023
5 Gün 4 Gece
22.02.2023 - 26.02.2023
5 Gün 4 Gece
23.02.2023 - 26.02.2023
4 Gün 3 Gece
Toplam 12 turdan 1 ile 12 arası gösterilmektedir.

Dubai Tur Fiyatları

2023 Dubai Turları Fırsatları

Dubai tur fırsatları, konaklama ve tur içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda Dubai Turları her şey dahil gibi farklı konseptlere de sahip. Bütçenize göre bir Dubai turu ya da Birleşik Arap Emirlikleri turu bulmanız TatilBudur.com’da mümkün. Erken rezervasyon fırsatlarını takip etmeniz halinde Dubai turunuzu aylar öncesinden alarak büyük bir avantaj elde edebilir, alışveriş ve diğer harcamalarınız için kendinize bütçe ayırabilirsiniz. Haydi, siz de şimdi Dubai turlarını incelemeye başlayın, yurt dışı turlarında erkenden yerinizi alın.

Birleşik Arap Emirlikleri Gezilecek ve Görülecek Yerler

Dubai: Birleşik Arap Emirlikleri’ni en gözde noktalarının başında geliyor Dubai. Dünyanın dört bir yanından turist akınına uğrayan Dubai’yi Birleşik Arap Emirlikleri gezilecek ve görülecek yerlerinizin ilk sırasına alabilirsiniz. Dubai’nin plajlarından biri olan Jumeirah Plajı 7 km uzunluğa sahip ve serinlemek için ideal bir nokta. Dünyanın en uzun oteli de yine Dubai’de. Burj Al Arab, özgün mimarisi ve dünyanın tek 7 yıldızlı oteli olmasından dolayı mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. Dünyanın en hızlı asansörüne sahip olan Burj Khalifa da Dubai’de görmeniz gereken noktalardan biri. Dubai, dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence merkezine de ev sahipliği yapıyor. Dubai Mall’daki 1200 mağazada dilediğiniz kadar gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Dubai gece hayatını merak ediyorsanız hemen söyleyelim; akşam bir yere çıkıp eğlenmek istiyorsanız otellerin disco ve barlarını tercih edin.

Birleşik Arap Emirliklerinde Neler Yapabilirsiniz?

Abu Dabi: Dünyanın en zengin kentlerinin başında gelen Abu Dabi’ye özellikle Ekim ve Şubat ayları arasında gitmenizi öneririz. Yaz aylarında sıcaklığın 50 ve üzeri derecelerde olmasından dolayı bahsettiğimiz aylarda biraz daha serinliyor havalar. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin diğer emirlikleri gibi hareketli bir gece hayatına sahip. Sıcaklardan dolayı insanlar gündüz yerine gece dışarı çıkmayı tercih ediyor. Kent, aynı zamanda alışveriş için de birçok seçenek sunuyor. Üstelik lüks alışveriş merkezleri ve mağazalarının yanı sıra yerel çarşı ve pazarlara da sahip olmasından dolayı alışveriş noktaları her bütçeye hitap ediyor. Al-Hosn Sarayı, İranian Souq (İran Çarşısı), Sheikh Zayed Camii, Emirates Palace (Emirlikler Sarayı), Hili Arkeolojik Bahçeleri, Bateen Tersanesi ve Corniche Bulvarı Birleşik Arap Emirlikleri gezilecek ve görülecek yerler listelerinde mutlaka yerini almalı. Ayrıca dünyanın en güzel plajlarına sahip olan Abu Dabi’de Al Raha Plajı ve Al Dana Bayan Plajı’na giderek serinleyebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Ne Yenir?

BAE’nin birbirinden güzel plajlarında serinledikten sonra çölde safariye çıkmayı sakın ihmal etmeyin. Alışveriş için en iyi seçenekler Dubai ve Abu Dabi’de toplanmış durumda. Giyimden ayakkabıya, baharatlardan yerel kilimlere ve altına kadar çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Özellikle Dubai’deki alışveriş merkezleri dünyaca ünlüdür.
Canlı Destek