En Çok Tercih Edilen Orta Avrupa Turları

Orta Avrupa Turları, Prag Turu, Budapeşte Turu, Viyana Turu, sizler için hazırladığımız tur programları olup, yıl boyunca en çok tercih edilen tur paketlerimizdir.

Orta Avrupa Turlarında Görülecek Yerler

Turumuza başladığımızda ilk olarak Viyana’yı keşfediyoruz. Rüya gibi bir gezi rotası olan Viyana’da; Parlamento Binası, Opera Binası, Hofburg Sarayı ve Tiyatro Prater’i panoramik şehir turumuza dahil ediyoruz. İsteyen misafirlerimiz için Avusturya Grinzing gecesi turunu düzenliyor ve Viyana’nın şirin mimarili evlerini gördükten sonra yerel tatları damağımızla buluşturuyoruz. Ve adını sayamadığımız daha pek çok tarihi nokta Viyana’da sizleri bekliyor olacak.

Budapeşte’nin muazzam manzarası eşliğinde gerçekleştirdiğimiz tur programında ise Kahramanlar Meydanı, Vajdahunyad Kalesi, Aziz Istvan Bazalikasi, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip olan Gallert Tepesi var. Bölgenin her noktasını fotoğraf karelerine yansıtarak güzel bir albüm yapabilirsiniz. Tabii Budapeşte’nin alışveriş noktaları ve gece hayatını da keşfetmeyi sakın ihmal etmeyin.

Prag’ın büyülü atmosferi, muhteşem gece manzaraları ve tarihi noktalarını da Orta Avrupa turlarımıza dahil ettik. Dünya Miras Listesi’ne alınan Cesk Kurumlov’la yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, ST.Vitüs Katedrali, Charles Köprüsü, 15. yüzyılla tarihlendirilen Astronomik Saat Kulesi’ni Prag turumuz boyunca ziyaret ediyoruz. Prag’ın yöresel yemeklerini ve meşhur içeceklerini de tatmadan turumuzu sonlandırmıyoruz.

Orta Avrupa turlarına, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramında indirimli fiyatlardan yararlanarak katılabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için TatilBudur.com olarak sizler içi hazırladığımız Orta Avrupa Turları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Şimdiden eğlenceli bir Orta Avrupa turu geçirmenizi dileriz.