Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Somestir Turları (7)

19.05.2023 - 22.05.2023
4 Gün 3 Gece
Toplam 7 turdan 1 ile 7 arası gösterilmektedir.

Sömestir Yurt Dışı Turları Fiyatları

Sömestir İtalya Turu

2022 Sömestir İtalya turu, sömestir tatilini Avrupa’nın büyülü atmosferinde geçirmek isteyen gezginler tarafından en çok tercih edilen yurt dışı turu olarak ön plana çıkıyor. Dünyanın en ünlü meydanlarından birisi olan San Pietro Meydanı ve Bazilikası, antik Pompei kenti, Roma İmparatorluğunun simgesi haline gelmiş Pantheon’u gezerek sömestir tatilinizi İtalya’da değerlendirmeye ne dersiniz?

Sömestir Vizesiz Balkan Turları

Vizesiz Balkan sömestir turlarıyla Makedonya, Kosova ve Sırbistan gibi ülkeleri gezerek kültür hazinenizi genişletmeye ne dersiniz? Üsküp şehrinde bulunan tarihi yapı ve eserleri ile geçmişe bir yolculuk yapabilir, Kosova’nın kendine has doğal güzellikleri ile kendi coğrafi keşiflerinizi yapabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden uygun fiyat avantajlarıyla 2022 vizesiz Balkan turları TatilBudur.com’da sizleri bekliyor.

Sömestir Uzak Doğu Turları

Vizesiz gidebileceğiniz sömestir Uzak Doğu turlarıyla; Bangkok’taki yatan Buddha heykeli, oturan Buddha heykeli ve Stupa’ları görebilir, kendinizi Uzak Doğu’nun büyülü atmosferine bırakıp Bangkok’un tadını çıkarabilirsiniz. Pattaya sahillerinde okyanusta yüzebilir, birbirinden eşsiz lezzete sahip tropikal meyvelerin tadına bakabilirsiniz. Eğer siz de kış mevsiminde sıcacık bir tatil yapmak isterseniz, TatilBudur.com’un Uzak Doğu turlarını inceleyebilir, avantajlı ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sömestir Bansko Turları

2022 Sömestir Bansko Kayak turu, kış sporu tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayacak her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı kayak otelleri ile dikkat çekiyor. Sömestir dönemini farklı bir şekilde değerlendirmek isteyenler için kayak turları iyi bir alternatif olabilir. Bansko otelleri bölgesinde bulunan kış olimpiyatları için onay almış ve 85 km uzunluğa sahip kayak pisti, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın antreman yaptığı pist olma özelliğini taşıyor. Uzunluğu en az 2600 metreden başlayan Bansko pistleri, kış sporları sevenler için oldukça ideal.