Sömestir Tatilinde Gidilebilecek Vizesiz Yurtdışı Turları

Derslerdi, sınavlardı derken yoğun geçen bir dönem daha geride kaldı. 15 günlük yarıyıl tatilinde onları motive edecek bir tatile geldi şimdi sıra. Çocuklarınızla dolu dolu zaman geçireceğiniz bu tatilde yeni yerler keşfedecek, size yaşattıkları karne hediyelerine karşılık olarak onlara güzel bir tatil hediyesi verebilirsiniz. Vizesiz ülkeler sayesinde tatil planlarınıza hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. İşte sömestir tatilinde gidilebilecek vizesiz yurtdışı turları.

Makedonya

Yeşilin her tonuna şahit olacağınız mükemmel bir destinasyondur Makedonya. Sömestir tatilinde gidilebilecek en güzel yerlerden biridir ayrıca. Vize derdi olmadan gidilebilen bu ülkede Ohrid, Tetova, Tiran ve bunun gibi daha birçok şehri keşfedebilecek, küçük bütçelerle harika bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Birbirinden lezzetli Makedon yemekleri, tarihi doruklarda yaşatan mimari yapıları, eşsiz doğal güzellikleri arasında büyüleneceğiniz bir şehir turuna Balkanlarda 3 Ülke Turu ile hazır olun.

 

Belgrad

Vizesiz gidilebilecek en güzel Balkan şehirlerinden biri de Belgrad. Eğlenceleriyle ünlü gece hayatı bile buraya gitmek için başlı başına bir sebep diyebiliriz. Gerek gezilecek yerleri olsun, gerek yeme-içme imkanlarının hem ucuz hem de bol oluşu Belgrad’ın güzelliğine güzellik katıyor. Sömestir tatiline özel Belgrad Turu için yerinizi hemen ayırtın.

 

Bangkok

Melekler Şehri anlamına gelen Bangkok, tapınakları ve müzeleriyle adından sıkça bahsettiriyor. Bangkok’ta görmeniz gereken 400 tane tapınak var. Şehrin kanallarını görebilmek için çeşitli kanal turları düzenleniyor. Bu turlar ile şehirde yaşayan yerli halkın yaşantısına ortak olacak ve ayrıca güneşin batışını da bu turlar sayesinde görebileceksiniz. Deniz ürünlerinin masaları süslediği bu şehirde bildiğiniz tatlardan farklı bir lezzet deneyimiyle tanışacaksınız. Sömestir özel programıyla Bangkok-Pattaya Turlarını kaçırmayın.

 

Karadağ

Son yılların trend ülkeleri arasında yerini alan Karadağ, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ünlü mükemmel bir turistik yurtdışı rotası. Türklerden vize istememesi, buraya gitme imkanlarını arttıran sebepler arasında. Kısacası çoluk çocuk ailenizle birlikte keyif dolu bir Karadağ tatiline hayır diyemeyeceksiniz.

 

Bosna Hersek

Keyif dolu tatilin bir diğer adresi de Bosna Hersek. Osmanlı tarihinin en iyi örneklerini bulacağınız bu ülke çocuklarınızla birlikte mükemmel tatil fırsatları sunuyor. İçinizi ısıtacak rotalarıyla Bosna Hersek vizesiz ziyaret edebileceğiniz ülkeler arasında baş sıralarda olmalı.

 

Sömestir tatilinde gidilebilecek vizesiz yurtdışı turları eşliğinde dünyanın en özel yerlerini keşfedecek, aile boyu tatilin tadını yarıyıl tatilinde çıkarabileceksiniz.