Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 15 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
TatilBudur.com'dan yapacağınız 7.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 700 TL MaxiPuan Kazanın!

Konum Özellikleri

Mevkii: Cambazlı
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Mini Bar *
 • Masaj *
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Kese & Köpük *
 • Vücut Bakımı *
 • Spa Merkezi
 • Aile Banyosu *
 • Buhar Banyosu
 • Termal Jakuzi
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Çocuk Havuzu
 • 4 Bantlı Su Kaydırağı
 • Açık Termal Havuz
 • Bay Kapalı Termal Havuz
 • Bayan Kapalı Termal Havuz
 • Havuzlarda bone takılması ve mayo giyilmesi zorunludur.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (09:00 ile 11:00 saatleri arasında)

Kurabiyeli Çay Saati (16:00 ile 17:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (18:00 ile 20:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Sağlık oteli olması sebebi ile alkollü içecekler servis edilmemektedir.

Oda Özellikler

* Tesisin 106 odası mevcuttur.

* A Blok(1+1); Twin yataklı, oturma odası mevcut, çekyat var, 10 adet, petek ısıtmalı, küvet(1.70 x80 cm), mutfak var (tüp+ocak), klima tv - buzdolabı var, 30 m2 genişliğindedir.

* B Blok (1+0); Twin yataklı, oturma odası ve çekyat yok, 15 adet, petek ısıtmalı, küvet(1.70x80cm), mutfak var (tüp+ocak), klima - tv- buzdolabı var.

* C Blok (1+0); Twin yataklı, oturma odası ve çekyat yok, 33 adet, ısıtma yok (kışın bu oda satışı yok), küvet(1.70 x80 cm), mutfak var (tüp+ocak), klima tv - buzdolabı var, 25 m2 genişliğindedir.

* D Blok (1+0); French Bed, oturma odası yok, çekyat var, 24 adet, petek ısıtmalı, küvet(1.70 x80 cm), mutfak yok, buklet malz. var, 25 m2 genişliğinde, klima tv - buzdolabı var.

* Apart (1+1); French Bed, oturma odası mevcut, çekyat var,  petek ısıtmalı, küvet(1.70 x80 cm), mutfak var (tüp+ocak), buklet malz. var, klima tv - buzdolabı var, 30 m2 genişliğindedir.

* Müstakil(1+0); French Bed/Twin, oturma odası yok, çekyat var, petek ısıtmalı, küvet(1.70 x80 cm), 6 adet, mutfak var, klima - tv- buzdolabı var, 25 m2 genişliğindedir.

Genel Özellikler

* Sağlık oteli olmamız sebebi ile alkollü içecekler servis edilmemektedir.

* Evlilik cüzdanı talep edilmektedir.

* Havuzlarda bone takılması ve mayo giyilmesi zorunludur.

* Kaynağından doğal ortamda yeryüzüne çıkan 98 derece şifalı termal Urganlı kaplıca suyu beden ve ruh sağlığını zinde tutuyor. Sahip olduğu tüm bu ayrıcalıklarla Eda Termal Otel Spa & Aquapark¸ hayatın telaş ve stresinden arınarak moral, huzur ve sağlık depolayacağınız kusursuz bir tatil vaadiyle sizleri çağırıyor.

* Spor ve ortopedi uzmanlarına göre yüzme sporu, vücuda en yararlı sporlardan birisidir. Ayrıca yüzme, ortopedik rahatsızlıkalrdan dolayı vücudun gereksinim duyduğu fizik tedavi ve rehabilitasyon amacıyla çoğu hastalara önerilmektedir. Bilindiği üzere sakatlık yaşayan profesyonel sporculara ( özellikle futbolculara ) uygulanan ortopedik tedavilerden sonra rehabilitasyon için havuz tedavisi uygulanmaktadır. Vücut geliştirme halter ve güneş gibi kas gücü sporcuları da antrenmanlarının büyük bölümünü havuzda yüzerek gerçekleştirmektedirler. Eda Termal Otel olarak kapalı ve açık yüzme havuzları Aqua Park; bay bayan ayrı olmak üzere kapalı Termal Yüzme Havuzları ve SPA bölümü bulunmaktadır.

* Termal Suyu Hakkında: Asırlardır insanlığa şifa dağıtan "Urganlı Kaplıcaları", yıllardır hiç azalmayan sıcak suyuyla dünyanın sayılı kaplıcalarındandır. Çeşitli kaynaklardan beslenerek yüzeye ulaşan suyun pH değeri 6,3 - 6,7 ; su sıcaklığı ise 78 derededir. Renksiz ve berrak olan termal suyumuz bikarbonat, sodyum ve karbondioksit bakımından zengindir. Kaplıcamızdaki termal suyumuz dizlerde, kollarda boyun, bel ve kalçalardaki romatizmalarda çok etkili bir tedavi sağlıyor. 78 derecelik şifalı su ödem çözücü etkisi ve elastik esneme özelliği ile bedeninizi rahatlatacak. Sedef Hastalığı, dermatit ve akne gibi cilt hastalıklarınızı artık unutun. Çünkü "Eda Termal" termal suyu, cildin gözeneklerini açıp toksinleri dışarı sünger gibi emme özelliği sayesinde cildinize rahat bir nefes aldıracaktır. Ameliyat travma sonrası iyileştirin, adelelerinizi gevşeten termal suyu ile daha çabuk tedavi olun. Kadınlarda görülen adet ağrıları ve fonksiyonel kısırlıkları çözüme kavuşturun. Tansiyon düşürücü etkisi olan kaplıca suyumuzla dolaşım sistmei hastalıklarının hayatınıza dolanmasına izin vermeyiniz. Çok çalışmaktan kaynaklanan bel ağrısı, baş ağrısı, sinirlilik, uykusuzluk gibi belirtilerle kendini gösteren fibromialji sendromunu unutun. doğal güzellikleri ve termal kaplıca ile sorunlarınızı çözüme kavuşturun. Termal suyumuz kireçlenme, romatizma, siyatik, lumbago, kadın hastalıkalrı ve bazı cilt hastalığına vb. birçok hastalığa iyi gelmektedir. Kaplıcaya gelmeden önce yine de bir doktorunuza danışınız. İçme suyu olarak da mide, bağırsak ve böbrek hastalıklarının tedavisinde de kullanılır. Sağlık Bakanlığı raporlarına göre ülkemizde kemik erimesine faydalı olan tek termal su bizim suyumuzdur.

* Termal Jakuzi Faydaları: Termal Jakuzi, yorgunluğumuzu giderir, kasılmaları ve tutulmaları önler Termal Jakuzi, endorfinlerin salgılanmasını sağlayarak stresimizi azaltır. Endorfin, vücuttaki ağrıların azaltılmasını sağlayan bir hormondur. Jakuzi, zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur, Jakuzi, esnekliğimizi artırır, yaşlanma etkilerini yavaşlatır, Termal Jakuzi, metabolizmayı hızlandırarak vücudumuzu sıkılaştırır. Jakuzi, Zindelik, dinginlik ve rahatlama hissi sağlar. Kan dolaşımını rahatlatması sebebiyle, vücuttaki şişlik, ağrı vb rahatsızlıklara da olumlu etki edecektir.

* Ücretli Hizmetler : Mini barlar ,içecekler ,SPA merkezinde yapılan ; masaj çeşitleri ,özel aile banyoları ,kese –sabun ,vücut ve cilt bakımları .

Eda Termal Spa & Aquapark Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Eda Termal Spa & Aquapark Hotel, Manisa/Turgutlu/Cambazlı bölgesinde bulunmaktadır.

Sadece Oda, Yarım Pansiyon konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .

Canlı Destek