Klasik İtalya Turu

Klasik İtalya turu ile İtalya’nın en güzel şehirlerini gezmeniz mümkün. Roma, Venedik, Floransa, Sicilya ve Napoli gibi şehirler İtalya gezilecek yerler listenizde bulunuyorsa; Klasik İtalya turu ve Büyük İtalya turu ile İtalya’da gezmediğiniz şehir kalmayacak! Üstelik TatilBudur.com İtalya turları ile saklı kalan yerleri de keşfedebilecek ve İtalya’nın en güzel yerlerini gezebilecekseniz. Profesyonel rehberler eşliğinde tarihi yapıları, eserleri ve İtalya şehirleri hakkında yeni şeyler öğrenirken, İtalya’nın meşhur yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz. İtalya’ya gitmişken birbirinden nefis İtalyan pizzalarının ve makarnalarının tadına mutlaka bakmalısınız.

Roma Turları

İtalya’ya gitmek isteyenler tarafından en çok tercih edilen turların başında Roma turları geliyor. Roma hem İtalya’nın hem de özerk bir ülke olan Vatikan’ın başkentidir. Uzun bir tarihsel geçmişe sahip olan Roma’da 2800 yıllık tarihi eserler ve yapılar bulunmaktadır. Roma hakkında bilinmesi gerekenlerden şeylerden birisi de, Roma adının tersten okunduğu zaman İtalyanca Amor yani ‘’Aşk’’ anlamına gelmesidir. Roma’nın aşk kokan sokaklarında romantik bir balayı tatili geçirebilir, tarih ile iç içe geçmiş caddelerinde yapı ve eserleri yakından görebilme şansını elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlı Roma turlarına katılmak isterseniz TatilBudur.com’a hemen göz atmaya başlayabilirsiniz.

Venedik Turları

Uygun fiyatlı Venedik turları ile dünyanın cazibe merkezi haline gelmiş İtalya’da eğlenceli bir tura katılmaya ne dersiniz? Venedik’te görülmesi gereken birçok yer bulunuyor. Venedik turlarının ilk durağı dünyaca ünlü San Marco Meydanı’dır. Meydanı gezdikten sonra aynı isimli San Marco Kilisesi, ardından Çan ve Saati Kulesi, Rialto Köprüsü, rotanıza ekleyebileceğiniz yerlerden birkaçı. Tarih ve romantizmin bir arada yaşandığı Venedik’te İtalya gondol turuna katılmayı ve sokak aralarındaki müzisyenleri dinlemeyi unutmayın.

Ekonomik Fiyatlı İtalya Turları

TatilBudur.com İtalya turu fırsatları ile İtalya’da uygun fiyatlı bir Avrupa tatili yapmanız mümkün. Balayında yurt dışına gitmek istiyor ama hangi ülkeye gitmeniz gerektiğine bir türlü karar veremiyorsanız İtalya size göre olabilir. Her şey dahil İtalya turları ile dilediğinizce gezebilir ve birbirinden konforlu otellerde konaklayabilirsiniz. Üstelik İtalya turları özel günler de cazip fiyat avantajları ile sizleri bekliyor. Ramazan bayramı İtalya turu ya da Kurban bayramı İtalya turları ile bayram tatilinizi en güzel şekilde Avrupa’da geçirebilirsiniz. Haydi, siz de şimdi İtalya tur konseptlerini incelemeye başlayın, uygun fiyatlarla İtalya’nın en güzel yerlerine gitme fırsatı yakalayın!