Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

İspanya Turları (13)

Toplam 13 turdan 1 ile 13 arası gösterilmektedir.

İspanya Turları

İspanya, Avrupa’nın en çok ziyaretçi alan ülkeleri arasında bulunur. Eğer siz de unutulmaz bir Avrupa seyahatine katılmayı istiyorsanız İspanya turlarına göz atabilir, %50’ye varan indirimlerle erken rezervasyon yurt dışı turlarında yer alabilirsiniz.

2023 İspanya Turları

Dünyaca ünlü sanatçıların izlerini pek çok yapıda gözlemleyebileceğiniz İspanya, her güne ayrı bir aktivite sunan, renkli yaşantısıyla insanları gençleştiren sihirli bir ülke. İspanya turları fiyatları 2023 tatil sezonunu göre değişiklik gösterebiliyor. Akdeniz’in en güzel ülkelerinden birisi olan İspanya, tatil için en çok tercih edilen destinasyonlar arasında yer alıyor. TatilBudur.com’un Büyük İspanya turu, Endülüs turu ve Endülüs-Portekiz turlarıyla yeni gezi rotalarına yelken açamaya hazır mısınız?

Barselona - Madrid Turları

İspanya turu denilince ilk akla gelen yerlerden birisi de Barselona ve Madrid’dir. Akdeniz'in en popüler şehirlerinden olan Barselona, genç nüfusu ve zengin kültürel aktiviteleriyle İspanya’da en çok ziyaretçi alan şehirlerin başında yer alıyor. Şehrin simgesi haline gelen La Sagrada Familia göz alıcı mimarisiyle dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin akınına uğruyor. Modern mimarinin en önemli isimlerinden olan Antoni Gaudi’nin imzasını taşıyan ve yapımı yüzyıllar boyu sürdüğü için farklı dönemlerin izlerinin bulunabildiği yapı en önemli dünya miraslarından biri olarak kabul ediliyor.

İspanya’nın en şık şehri kabul edilen Madrid göz alıcı meydanları, parkları ve müzeleriyle ziyaretçilerini büyülüyor. İhtişamı ve mimari güzelliklerinin yanında Madrid modanın başkentlerinden biri olarak kabul ediliyor. Madrid sokaklarında yürürken karşılaşacağınız insanlar ve yaşam alanlarından şehrin modern ve zarif havasını hissedebilirsiniz.

Resmi tatil günlerine özel olarak da birçok yurt dışı turu düzenleniyor. Üstelik 23 Nisan Barselona turu, Kurban Bayramı Madrid turları 1 Mayıs İspanya turları da her sene TatilBudur.com’da uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

İspanya Balayı Turları

Balayı denildiği zaman ilk akla gelenlerden birisi de deniz-kum-güneş üçlüsüdür. Eğer siz de kalıpların dışına çıkmak istiyorsanız, balayınızı gezerek ve yeni yerler keşfederek geçirmeniz mümkün. Yurt dışında balayı tatili yapmak isterseniz İspanya’nın sıcak iklimi, güzel yemekleri ve kendine has kültürü ile keyifli bir tatil balayı tatili yapabilirsiniz. İspanya turları kültür turizmi yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak muhteşem rotalarıyla gezginlerin gözdesi olmaya aday. Eğer siz de uygun fiyatlı balayı İspanya tatili yapmak isterseniz TatilBudur.com’u hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

2023 Endülüs Turları

Mega Portekiz - Endülüs turlarıyla dünyanın en güzel yerlerini görmeye var mısınız? TatilBudur.com Endülüs turları ile hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Endülüs turları duraklarından biri olan Cordoba, İspanya’nın Endülüs bölgesinde bulunuyor. Şehir, şaşırtıcı mimarisi, görkemli tarihi, beyaza boyalı duvarları ve dolambaçlı sokakları ile adeta bir harikalar diyarıdır. Zamanında her dinden mensup insanların barış içinde yaşadığı Cordoba; filozof, bilim insanı ve sanatçılarının katkısı ile Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinden olmuştur. UNESCO Dünya Kültür Mirasları arasına giren Cordoba’da turu sırasında dünyanın 3. büyük cami/katedrali Kurtuba Cami - Mezquita, Alcazar Sarayı, Rönesans’dan kalma Palacio De Viana, Musevi Mahallesi gezeceğiniz yerler arasında bulunuyor. Granada şehrine vardığınızda ise dünyanın en meşhur yapılarından birisi olan Elhamra Sarayını da ziyaret edebilir, unutulmaz bir Endülüs tatili yapabilirsiniz.