Kültür Turları

kültür turları

Kültür Turları

Siz de yorucu bir haftanın sonunda hafta sonunuzu gezerek ve yeni yerler keşfederek değerlendirmek ister misiniz? Eğer hafta sonu bir türlü ne yapmak ya da nereye gitmek istediğinize karar veremiyorsanız size eğlenceli bir önerimiz var; uygun fiyatlı hafta sonu turları ile gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kültür turlarına ve konaklama durumuna göre tur fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Sıklıkla düzenlenen kampanyaları takip ettiğiniz takdirde bütçenizi zorlamadan hafta sonunuzu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

En Uygun Yurtiçi Turlar

Ülkemizin tüm güzelliklerini keşfedebileceğiniz her bütçeye uygun

kültür turları

fırsatları TatilBudur’da sizi bekliyor!

Güzel ülkemizin güzel şehirlerindeki yaşanmışlıklara tanıklık edeceğiniz ve unutulmaz anlar biriktireceğiniz birçok rotayı TatilBudur ayrıcalıkları ile keşfetmene ne dersiniz?

Kültür turları ile güzide şehirlere tanıklık edeceğiniz emsalsiz bir tatil geçirebilirsiniz. İstediğiniz kriterlere uygun turu planlayarak TatilBudur’la yeni keşiflere yelken açabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Kültür Turları

Şehrin kültürünü, yemeklerini ve geleneklerini keşfedeceğiniz kültür turlarında yaşadığınız lokasyonlara yakın çıkışlarla konforlu bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz. Ankara çıkışlı Kültür Turları ile Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini keşfedebilir, Karadeniz’in yaylalarında huzur bulabilir, GAP turu ile bölge kültürünü ve mimarisini yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla tatil mottosuyla pek çok yeri keşfedebileceğiniz kültür turu fırsatları TatilBudur’da sizi bekliyor.

İzmir Çıkışlı Kültür Turları

İzmir’den hareketle gerçekleşen kültür turları sayesinde yaşadığınız bölgeden kolayca Kapadokya’yı, Likya’yı, Ayvalık’ı ve Bodrum’u ziyaret edebilirsiniz. Farklı kültürlerin detaylarını öğrenip sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz kültür turlarında profesyonel rehberlerimiz sizinle şehrin sırlarını paylaşarak, size yeni ufuklar açacak detaylar paylaşacaklar. Hayatınıza yeni pencereler açmak ve yeni anılar biriktirmek isterseniz TatilBudur size uygun fırsatlar sunup, keyifli bir tatil yapmanız için olanak sağlayacaktır.

İstanbul Çıkışlı Kültür Turları

Şehrin yoğun temposundan uzaklaşarak, kendinizi tazelemek isterseniz TatilBudur kültür turları sizin için alternatif rotalar sunuyor. İstanbul’dan çıkacağınız konforlu yolculuğunuzla TatilBudur farklı kültürleri deneyimlemenize, yeni lezzetler tatmanıza, bölgenin doğal güzelliklerini yakından keşfetmenize olanak tanıyacaktır.

Günübirlik Kültür Turları

Gününüzü keyifli ve dolu dolu geçirmek isterseniz TatilBudur'un günübirlik turları size uygun fırsatları sunacaktır.

Sevdiklerinizle gününüzü yeni yerleri görerek, yeni deneyimler keşfederek geçirmek isterseniz birbirinden farklı tur programları sizleri bekliyor olacak. Eskişehir Odun Pazarı turları, Edirne Turları, Şile Ağva Polonezköy Turları ve çok daha fazlası sizleri farklı lezzetlere, doğal güzelliklere ve yeni kültürlere davet ediyor.

Günü birlik kültür turları

ile hayatınıza renk katmak isterseniz

Şile, Ağva, Polonezköy turu

ile keyifli bir kahvaltı yapabilir, yürüyüş gerçekleştirebilir, bölgeye dair bilgiler öğrenip bölgenin fotoğraflarını çekerek seyahatinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Huzurlu bir gün geçirmek isteyenlerdenseniz

Kartepe, Maşukiye, Sapanca turu

tam size uygun. Bu lokasyonda keyifli bir kahvaltı yapabilir, temiz havada güzel bir yürüyüş yapabilir ve manzaraya karşı kahvenizi yudumlayarak şehrin temposundan uzaklaştığınızı hissedebilirsiniz.

Profesyonel rehberimizin anlatımıyla gerçekleşecek

Günübirlik Hobbit Evleri Ormanya Tabiat Parkı Maşukiye Sapanca turumuzda

bölgeye dair bilgiler edinebilir, doğanın sakinliğine kendimizi bırakabilir ve dinlenmiş bir şekilde bir günü arkamızda bırakabiliriz.

Doğu Ekspresi Turları

Pek çok doğal güzelliğe, farklı mimariye ve kültüre ev sahipliği yapan lokasyonları kapsan kültür turunda ilham alacağınız birçok detaya rastlayabilir, profesyonel rehberlerimizin anlatımıyla şehri daha yakından tanıyabilirsiniz. Eski Erzurum Evleri, Taşhan, Allahuekber Dağları, Ani Harabeleri gibi yapıları ve çok daha fazlası ziyaret için sizi bekliyor.

Karadeniz Kültür Turları

İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa gibi yaşadığınız şehirden hareketle Karadeniz Kültür Turlarına rahatça katılım gösterebilirsiniz. Her mevsim kendine hayran bırakan manzarasıyla sizleri karşılayacak Karadeniz'de bütçenize ve zevkinize uygun turlara dahil olabilirsiniz. Birbirinden enfes lezzetlerini tadabilir, doğal güzelliklerini ve yaylalarını keşfedebilirsiniz.

Dolu dolu geçecek

Karadeniz ve yaylalar turu

ile görebileceğiniz lokasyonlar arasında Samsun, Giresun Kalesi, Of, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Batum bulunmaktadır. Pekçok lokasyonu bir arada göreceğiniz bu turda yeni kültürleri, doğal güzellikleri ve lezzetleri keşfedeceksiniz.

Unutamayacağınız deneyimler kazanacağınız bu turda keyifli vakit geçireceksiniz.

Huzurlu bir yolculuk yapacağınız

Karadeniz Rüyası ve Yaylalar Turu ile

seyahatte birbirinden farklı doğal güzelliklere ve manzaralara tanık olacak yeşilin her tonunu keşfedeceksiniz.

Şehrin temposundan sıyrılıp dinginleşeceğiniz bu seyahat size yeni bir bakış açısı kazandıracak.

Ege Kültür Turları

Yaşadığınız şehre uygun çıkışları gerçekleştirerek Ege'nin birbirinden güzel lokasyonlarında ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. İzmir, Muğla ve pek çok farklı ve güzel ilin doğal güzelliklerini, lezzetlerini ve doğasını yakından keşfedebilirsiniz.

Akdeniz Kültür Turları

Akdeniz İklimi, doğası ve doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek! Siz de katılacağınız kültür turuyla bölgeyi yakından keşfedebilir, sevdiklerinizle keyifli bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Gap Turları

Güneydoğu Anadolu'nun doğal güzelliklerini, milli parklarını ve müzelerini keşfedeceğiniz turda bölgeye ait lezzetlerle tanışabilir unutulmaz anılarla dönebilirsiniz. Halfeti, Hasankeyf, Nemrut Dağı, Balıklıgöl, Göbeklitepe ve pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan bu lokasyonda bol bol fotoğraf çekebilir ve anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Klasik GAP Turu

ile profesyonel tur rehberlerinin eşliğinde keyifli bir tur gerçekleştirebilirsiniz. Turda göreceğiniz lokasyonlar ise Gaziantep Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Kasteller olacaktır. Halfeti Tekne Turu ile keyifli anlar yaşayacak, Nemrut Dağı'nı, Diyarbakır'ı, surları, Midyat'ı ve pekçok doğal güzelliği yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız.

GAP Rüyası Turu

ile
Malatya ve Elazığ'ı da görme fırsatı yakalayacağınız bu turda rüya gibi bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Tur esnasında Antakya, Asi Nehri, Nemrut Dağı, Diyarbakır Surları, Hasaneyf, Midyat, Mor Gabriel göreceğiniz birkaç lokasyona örnektir.

Kapadokya Kültür Turları

İlkbahar ve sonbahar aylarının gözde rotalarından olan Kapadokya'ya TatilBudur'un kültür turları ile katılabilir, göz alıcı şehirlere doğru yola çıkabilirsiniz.

Kapadokya'da yeraltı şehirlerini keşfedebilir, çömlek sanatıyla tanışabilir ya da balona binerek şehri gökyüzünden izleyebilirsiniz.

Kapadokya Kültür Turları ile

Kapadokya'nın görkemli dünyasına ulaşacağınız keyifli yolculuğunuzda Yeraltı Şehri'ni, Nevşehir'i, Paşabağ'ı, Devrent Vadisi'ni, Ürgüp'ü ve Şarap Mahzenleri'ni görecek, Balon Turu ile sabahın erken saatlerinde sizi büyüsü altına alacak görünümle buluşabilirsiniz. Farklı şehirlerden çıkış yapan turlar sayesinde konforlu bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Resmi Tatillerde TatilBudur Kültür Turu Fırsatları

Resmi tatillerde de gününüzü değerlendirmeniz ve uygun fırsatlarla sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirmeniz TatilBudur'la mümkün. Sizler de tatil gününüze renk katacak en uygun tatili bulabilirsiniz.