2021 Yılbaşı Tatili Ne Zaman? - Cuma

Yılbaşı tatili ne zaman sorusunun cevabı, yeni yıl tatili heyecanını yaşayan tatilseverler tarafından merak ediliyor. 2021 yılının ilk resmi tatili yeni yılın ilk günü yılbaşı günü olacak. Bu yıl Cuma gününe denk gelecek. Hafta sonu tatili ile birlikte 3 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2021 23 Nisan Tatili - Cuma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılış tarihi olması sebebiyle ülkemizde her yıl büyük coşkuyla kutlanıyor. 23 Nisan 2020 bu sene Cuma gününe denk geliyor. Hafta sonu tatili ile birlikte 3 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2021 1 Mayıs Tatili - Cumartesi

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik ve dayanışma günüdür. 2021 senesinde 1 Mayıs Cumartesi gününe denk geliyor.

2021 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Eğer siz de 2021 Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor diye merak ediyorsanız sorunuzu cevaplayabiliriz. Ramazan Bayramı, 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü Bayram Arifesi olarak başlayıp, 15 Mayıs Cumartesi günü 3. gününde son bulacaktır. Hafta içi Ramazan Bayramı tatilini birleştirmek isterseniz 9 gün tatil yapabilirsiniz. Bu süre içerisinde yurt içi ya da yurt dışı turlarına katılıp her zaman görmek istediğiniz yerleri görebilir, ya da tatilde dinlenmek isterseniz bayram otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

2021 19 Mayıs Tatili - Çarşamba

19 Mayıs 1919, Mustafa Kemal Atatürk'ün Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktığı ve İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Kurtuluş Savaşı'nı başlattığı gün olarak kabul edilir. Resmi tatiller arasında bulunan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 2021 senesinde Çarşamba gününe denk geliyor. Pazartesi ve Salı günü de tatil yapmak isterseniz, 5 günlük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Özellikle Kıbrıs mayıs ayında en çok tercih edilen tatil yerleri arasında bulunuyor.

2021 15 Temmuz Tatili - Perşembe

15 Temmuz tatil mi diye merak ediyorsanız sorunuzu hemen cevaplayabiliriz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2021 resmi tatil günleri arasında bulunuyor. Bu sene 15 Temmuz tatili Perşembe gününe denk geliyor. Cuma günü izin aldığınız taktirde 4 günlük bir tatil yapabilirsiniz. Yazın en sıcak günlerinde deniz tatili yapmak keyifli olmaz mıydı? Eğer tercihinizi Temmuz ayında tatil yapmaktan yana kullanırsanız Akdeniz ve Ege sahillerini tercih edebilirsiniz.

2021 Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı ne zaman başlıyor herkesin en merak ettiği sorular arasında bulunuyor. Kurban Bayramı, 19 Temmuz Pazartesi günü Bayram Arifesi olarak başlayıp, 23 Ağustos Cuma günü 4. gününde son bulacaktır. Hafta sonu tatili ile birlikte bayram tatilini birleştirmek isterseniz 9 gün tatil yapabilirsiniz. 9 gün süresinde kültür turlarına katılıp hiç görmediğiniz yerleri görebilir veya Akdeniz sahillerinde denizin tadını çıkartabilirsiniz.

2021 30 Ağustos Tatili - Pazartesi

30 Ağustos Zafer Bayramı tatil mi sorusu da en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Düşmanların yurdu terk ettiği ve Kurtuluş Savaşının nihayete erdiği gün, 1926 yılından bu yana 30 Ağustos Zafer Bayramı olarak kutlanıyor. 2021 senesinde 30 Ağustos Pazartesi gününe denk gelecek. Hafta sonu tatili ile birlikte 3 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2021 29 Ekim Tatili - Cuma

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ne zaman diye merak ediyorsanız cevap bizde!
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2021 resmi tatil günleri arasında yer alıyor. Bu sene 29 Ekim tatili Cuma gününe denk geliyor. Hiç izin almadan hafta sonu ile birleştirerek 3 günlük kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Yaz tatili yapmak istiyorsanız Kıbrıs'ı tercih edebilirsiniz, Kıbrıs'ta sarı yaz devam ediyor olacaktır. Ancak İstanbul'dan fazla uzaklaşmak istemezseniz yakın bölge otellerini de tercih edebilirsiniz.