2022 Yılbaşı Tatili Ne Zaman? - Cumartesi

Yılbaşı tatili ne zaman sorusunun cevabı, yeni yıl tatili heyecanını yaşayan tatilseverler tarafından merak ediliyor. 2022 yılının ilk resmi tatili yeni yılın ilk günü yılbaşı günü olacak. Bu yıl Cumartesi gününe denk gelecek. Hafta sonu tatili ile birlikte 2 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2022 Sömestir Tatili

Bu yıl bahar aylarının başladığı döneme denk gelen 2. Dönem tatili 11 Nisan'da başlayarak 15 Nisan'da sona erecektir. Siz de 5 günlük bu ara tatilde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sezonun ilk tatil planını yaparak havaların ısınmaya başladığı Ege ve Akdeniz'de yaz mevsimini karşılayabilirsiniz.

2022 23 Nisan Tatili - Cumartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılış tarihi olması sebebiyle ülkemizde her yıl büyük coşkuylakutlanıyor. 23 Nisan 2022 bu sene Cumartesi gününe denk geliyor. Hafta sonu tatili ile birlikte 2 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2022 1 Mayıs Tatili - Pazar

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik ve dayanışma günüdür. 2022 senesinde 1 Mayıs Pazar gününe denk geliyor.

2022 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Eğer siz de 2022 Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor diye merak ediyorsanız sorunuzu cevaplayabiliriz. Ramazan Bayramı, 1 Mayıs 2022 Pazar günü Bayram Arifesi olarak başlayıp,4 Mayıs Çarşamba günü 3. gününde son bulacaktır. Hafta içi Ramazan Bayramı tatilini birleştirmek isterseniz 9 gün tatil yapabilirsiniz. Bu süre içerisinde yurt içi ya da yurt dışı turlarına katılıp her zaman görmek istediğiniz yerleri görebilir, ya da tatilde dinlenmek isterseniz bayram otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

2022 19 Mayıs Tatili - Perşembe

19 Mayıs 1919, Mustafa Kemal Atatürk'ün Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktığı ve İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Kurtuluş Savaşı'nı başlattığı gün olarak kabul edilir. Resmi tatiller arasında bulunan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 2022 senesinde Perşembe gününe denk geliyor. Cuma günü izin alarak, 4 günlük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Özellikle Kıbrıs mayıs ayında en çok tercih edilen tatil yerleri arasında bulunuyor.

2022 Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı ne zaman başlıyor herkesin en merak ettiği sorular arasında bulunuyor. Kurban Bayramı, 8 Temmuz Cuma günü Bayram Arifesi olarak başlayıp, 12 Temmuz Salı günü 4. gününde son bulacaktır. Bu yıl Kurban Bayramında 5 gün tatil yapabilirsiniz. Bu tatilde kültür turlarınakatılıp hiç görmediğiniz yerleri görebilir veya Akdeniz sahillerinde denizin tadını çıkartabilirsiniz.

2022 15 Temmuz Tatili - Cuma

15 Temmuz tatil mi diye merak ediyorsanız sorunuzu hemen cevaplayabiliriz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2022 resmi tatil günleri arasında bulunuyor. Bu sene 15 Temmuz tatili Cuma gününe denk geliyor. Hafta sonu ile birleştirerek 3 günlük bir tatil yapabilirsiniz. Yazın en sıcak günlerinde deniz tatili yapmak keyifli olmaz mıydı? Eğer tercihinizi Temmuz ayında tatil yapmaktan yana kullanırsanız Akdeniz ve Ege sahillerini tercih edebilirsiniz.

2022 30 Ağustos Tatili - Salı

30 Ağustos Zafer Bayramı tatil mi sorusu da en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Düşmanların yurdu terk ettiği ve Kurtuluş Savaşının nihayete erdiği gün, 1926 yılından bu yana 30 Ağustos Zafer Bayramı olarak kutlanıyor. 2022 senesinde 30 Ağustos Salı gününe denk gelecek. Pazartesi günü izin alırsanız hafta sonu tatili ile birlikte 4 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2022 29 Ekim Tatili - Cumartesi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ne zaman diye merak ediyorsanız cevap bizde!
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2022 resmi tatil günleri arasında yer alıyor. Bu sene 29 Ekim tatili Cumartesi gününe denk geliyor. Cuma günü yarım gün izin alırsanız hafta sonu ile birleştirerek 3 günlük kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Yaz tatili yapmak istiyorsanız Kıbrıs'ı tercih edebilirsiniz, Kıbrıs'ta sarı yaz devam ediyor olacaktır. Ancak İstanbul'dan fazla uzaklaşmak istemezseniz yakın bölge otellerini de tercih edebilirsiniz.

Bu yıl bahar aylarının başladığı döneme denk gelen 2. Dönem tatili 11 Nisan'da başlayarak 15 Nisan'da sona erecek. Siz de 5 günlük bu ara tatilde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sezonun ilk tatil planını yaparak havaların ısınmaya başladığı Ege ve Akdeniz'de yaz mevsimini TatilBudur'un Ara Tatil Otellerinde avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz.