2022 29 Ekim Tatili - Cumartesi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ne zaman diye merak ediyorsanız cevap bizde!
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2022 resmi tatil günleri arasında yer alıyor. Bu sene 29 Ekim tatili Cumartesi gününe denk geliyor. Cuma günü yarım gün izin alırsanız hafta sonu ile birleştirerek 3 günlük kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Yaz tatili yapmak istiyorsanız Kıbrıs'ı tercih edebilirsiniz, Kıbrıs'ta sarı yaz devam ediyor olacaktır. Ancak İstanbul'dan fazla uzaklaşmak istemezseniz yakın bölge otellerini de tercih edebilirsiniz.

Bu yıl bahar aylarının başladığı döneme denk gelen 2022-2023 yılı 1. Dönem tatili 14 Kasım'da başlayarak 18 Kasım'da sona erecek. Siz de 5 günlük bu ara tatilde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sezonun ilk tatil planını yaparak havaların soğumaya başladığı Sonbahar mevsimini TatilBudur'un Ara Tatil Otellerinde avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

2023 Yılbaşı Tatili Ne Zaman? - Pazar

Yılbaşı tatili ne zaman sorusunun cevabı, yeni yıl tatili heyecanını yaşayan tatilseverler tarafından merak ediliyor. 2023 yılının ilk resmi tatili yeni yılın ilk günü yılbaşı günü olacak. Bu yıl Pazar gününe denk gelecek. 1 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2023 Sömestir Tatili

Kış aylarına denk gelen Sömestir Tatili 23 Ocak 'da başlayarak 3 Şubat'ta sona erecektir. Siz de 14 günlük bu ara tatilde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte kış tatil planını yaparak kayak tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bu yıl bahar aylarının başladığı döneme denk gelen 2022-2023 yılı 2. Dönem ara tatili 17 Nisan'da başlayacak 20 Nisan'da sona erecek. Siz de 5 günlük bu ara tatilde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sezonun ilk tatil planını yaparak havaların soğumaya başladığı Sonbahar mevsimini TatilBudur'un Ara Tatil Otellerinde avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

2023 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Eğer siz de 2023 Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor diye merak ediyorsanız sorunuzu cevaplayabiliriz. Ramazan Bayramı, 20 Nisan 2022 Perşembe günü Bayram Arifesi olarak başlayıp, 23 Nisan Pazar günü 3. gününde son bulacaktır. Hafta içi Ramazan Bayramı tatilini birleştirmek isterseniz 7 gün tatil yapabilirsiniz. Bu süre içerisinde yurt içi ya da yurt dışı turlarına katılıp her zaman görmek istediğiniz yerleri görebilir, ya da tatilde dinlenmek isterseniz bayram otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

2023 23 Nisan Tatili - Cumartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılış tarihi olması sebebiyle ülkemizde her yıl büyük coşkuylakutlanıyor. 23 Nisan 2023 bu sene Pazar gününe denk geliyor. Hafta sonu tatili ile birlikte 2 günlük güzel bir tatil sizi bekliyor.

2022 1 Mayıs Tatili - Pazartesi

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik ve dayanışma günüdür. 2023 senesinde 1 Mayıs Pazartesi gününe denk geliyor.

2023 19 Mayıs Tatili - Cuma

19 Mayıs 1919, Mustafa Kemal Atatürk'ün Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktığı ve İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Kurtuluş Savaşı'nı başlattığı gün olarak kabul edilir. Resmi tatiller arasında bulunan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 2023 senesinde Cuma gününe denk geliyor. Hafta sonu tatili ile birleştirerek 3 günlük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Özellikle Kıbrıs mayıs ayında en çok tercih edilen tatil yerleri arasında bulunuyor.

2023 Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı ne zaman başlıyor herkesin en merak ettiği sorular arasında bulunuyor. Kurban Bayramı, 27 Haziran Salı günü Bayram Arifesi olarak başlayıp, 1 Temmuz Cumartesi günü 4. gününde son bulacaktır. Bu yıl Kurban Bayramında yarım gün izin alarak 5 gün tatil yapabilirsiniz. Bu tatilde kültür turlarına katılıp hiç görmediğiniz yerleri görebilir veya Akdeniz sahillerinde denizin tadını çıkartabilirsiniz.

2023 15 Temmuz Tatili - Cumartesi

15 Temmuz tatil mi diye merak ediyorsanız sorunuzu hemen cevaplayabiliriz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2023 resmi tatil günleri arasında bulunuyor. Bu sene 15 Temmuz tatili Cumartesi gününe denk geliyor. Hafta sonu ile birleştirerek 2 günlük bir tatil yapabilirsiniz. Yazın en sıcak günlerinde deniz tatili yapmak keyifli olmaz mıydı? Eğer tercihinizi Temmuz ayında tatil yapmaktan yana kullanırsanız Akdeniz ve Ege sahillerini tercih edebilirsiniz.

2023 30 Ağustos Tatili - Çarşamba

30 Ağustos Zafer Bayramı tatil mi sorusu da en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Düşmanların yurdu terk ettiği ve Kurtuluş Savaşının nihayete erdiği gün, 1926 yılından bu yana 30 Ağustos Zafer Bayramı olarak kutlanıyor. 2023 yılında 30 Ağustos Çarşamba gününe denk gelecek.