Yunanistan Balayı Turları

Yunanistan’da otantik bir balayı tatili mi yapmak istiyorsunuz? Farklı bir ülkede balayı tatilini geçirmek isterseniz, Yunanistan balayı turları iyi bir alternatif olabilir. Yunanistan Santorini turları, Thassos Adası turları, Rodos Turları ve Sakız Adası turlarında yemyeşil ormanlar ve masmavi deniz eşliğinde unutulmaz bir balayı geçirmek ne kadar güzel bir fikir, değil mi? Eğer siz de hayatınızın tatiline TatilBudur.com ayrıcalığı ile çıkmak isterseniz, uygun fiyatlara sahip Yunanistan turlarına ya da Yunan adaları gemi turları için hemen yerinizi ayırtabilir, Yunanistan’ın en güzel yerlerini profesyonel rehberler eşliğinde gezebilirsiniz!

Yunan Adaları Turları

Eğer Yunan Adalarında gözlerden uzak olacağınız bir deniz tatili keyfi yapmak hem de kültür turuna katılmak isterseniz, TatilBudur.com’da beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak Yunan adaları turları bulunuyor. Seçiminizi Thassos Adası turuna katılmaktan yana kullanırsanız; adanın en önemli sembollerinden Giola’yı (Zeus’un Gözü/Oyuk Kaya) görebilir, Archengelos Manastırı ve Aliki Antik Şehrine uğrayarak tarihe yakından tanıklık edebilirsiniz. Turun son durağı olan Panagia köyünde zeytinyağı fabrika ve müzesini ziyaret edebilir ve adanın en meşhur tavernasında (Kuzu/Oğlak/Kokoreç) lezzetleri deneyebilirsiniz. TatilBudur.com Yunan Adaları turları uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Dünyada sakız ağaçlarının yetiştiği ve damla sakızı üretiminin yapıldığı yerlerden birisi olan Sakız Adasında da gezilmesi gereken birçok yer bulunuyor. Farklı kültürlerin izlerini görebileceğiniz Sakız Adası turunda Ceneviz, Venedik ve Osmanlı dönemi izlerini taşıyan Sakız (Chios) Kalesi, Osmanlı Hamamı, Abdulhamid Çeşmesi, Melek Paşa Çeşmesi, Halk Bahçesi, Vunaki meydanı ve günümüzde Bizans Müzesi olarak kullanılan Mecidiye Cami’ni yakından görebilir, ATV kiralayıp sakız adasını keşfe çıkabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Yunanistan Turları

Ankara çıkışlı Yunanistan turları TatilBudur.com’da mevcut. Baştanbaşa Balkanlar turları ile kolaylıkla Balkanlar’a ulaşabilir, dünyanın en güzel Balkan ülkelerini ve şehirlerini yakından görebilirsiniz. Eğer siz de yurt dışı turlarının %50’ye varan erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak isterseniz, Yunanistan turları kategorimize göz atabilir, birbirinden cazip fiyat seçenekleriyle dilediğiniz turda yerinizi ayırtabilirsiniz.