TatilBudur Premium konseptimiz ile sizlere ayrıcalıklı bir tatil deneyiminin kapılarını aralıyoruz. Tamamen size özel ayrıcalıklı hizmetlerimizle tatilinizi planlarken ihtiyaç duyacağınız her konuda destek olacak özel seyahat danışmanınız, zevkinize ve tercihlerinize uygun yüzlerce konsept ve otel, ayrıca size her konuda yardımcı olacak özel whatsapp ekibimiz Premium'da sizi bekliyor!

Şimdi Keşfet

Özel Seyahat Danışmanı

Tatilinizi planlarken ihtiyaç duyacağınız her konuda size destek olacak seyahat danışmanınızla hayallerinizdeki tatili güvenle planlayabilirsiniz.

Özel seyahat danışmanınız ile seyahatinizin kusursuz geçmesi için planladığımız size özel bu hizmet ile, zevkinize ve tercihlerinize uygun yüzlerce konsept ve otel arasından size en uygun olan seçeneği bularak kusursuz bir tatil yaşamanıza aracılık ediyoruz.

Havalimanında VIP karşılama & Transfer

Uçak yolculuğu sonrası havalimanında kişiye özel VIP karşılama ve transfer hizmetinden ek bir ücret karşılığı yararlanarak otelinize konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Whatsapp Chat Üzerinden Destek

Tatiliniz boyunca size her konuda yardımcı olacak özel destek ekibimize whatsapp üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağında olan özel destek ekibimize ihtiyaç duyacağınız her an sıra beklemeden ulaşarak istediğiniz her konuyu danışabilirsiniz.