Eşinizle yeni bir hayata adım atıyorsunuz, balayı tatili tercihinizi de Kıbrıs’ın muazzam güzellikleri arasında yapmaya karar verdiniz. Kıbrıs’ın yakıcı güneşi, masmavi denizi ve eğlence dolu geceleri tatilinize eşlik edecek.

Kıbrıs Balayı Otellerinde Sunulan İmkanlar

Kıbrıs’ta her bütçeye uygun balayı oteli bulmak mümkün. Odanıza adım attığınız andan itibaren çeşitli konseptlerde hazırlanmış ikramlar sizi karşılayacak. Evlilik hazırlıklarının yorgunluğunu sauna, masaj, Türk hamamı ve spa merkezlerinde geride bırakacaksınız. Ünlü sanatçıların sahne aldığı Kıbrıs Balayı Otellerinde hoşça vakit geçirecek, özenle hazırlanmış lezzetlerle tatilin en özelini yaşayacaksınız.

Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler

Kıbrıs, tarihi dokusuyla sizi büyüleyecek. Balayı tatilinizde yeni yerler keşfetmek isterseniz; Girne Kalesi, Bellapais Manastırı, Mavi Köşk, Salamis Harabeleri ve Plajı, Derviş Paşa Konağı, Tarihi Büyük Han, Selimiye Camii, Lefkoşa Surları, Lala Mustafa Paşa Camii gibi tarihi geçmişiyle ünlü rotalar tatil listenize dahil olabilir.

Kısacası bir tatilden beklediğiniz her türlü olanak Kıbrıs’ta bulunuyor. Şayet düğün tarihinizi belirlediyseniz Kıbrıs Balayı Otellerinin çok özel fırsatlarıyla tanışmak için acele edin. Yeni hayatınızda mutluluklar.