Kartalkaya Kayak Merkezi

Kartalkaya kayak pistleri sebebiyle oldukça ünlüdür. Bölgedeki oteller aralık ve nisan aylarında faaliyet gösteriyor. Her zorluk derecesine uygun pistleri ve kar kalitesiyle kış sporu tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği kayak merkezi lokasyonlarından birisidir. Kartalkaya’da 5 adet kayak merkezi bulunuyor. Otellerde deneyimli spor öğretmenlerinden kayak ve snowboard dersleri alabilirsiniz. Kartalkaya kayak kiralama açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Üstelik Avrupa standartlarında ülkemizin en büyük snowparkları Kartalkaya’da mevcut. Kayak alanlarında ana rampa-kicker line, bordercross, rail line ve rail-box’lar bulunmaktadır.

Kartalkaya Otelleri

Kışın başladığı şu günlerde tatilinizi Kartalkaya otellerinde geçirmeye ne dersiniz? Hayalinizdeki tatil için TatilBudur.com’da rezervasyon yaptırabilir, uygun fiyat seçenekleriyle tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Kartalkaya otelleri, özellikle amatör ve profesyonel kayak yapanlar için ideal olan pistlerin çevresinde bulunduğu için sıklıkla tercih edilirken, çevresinde bulunan doğal güzellikleriyle her tatil severe hitap ediyor. Yazın yürüyüş, kışında kayak yapanları ağırlayan Kartalkaya otelleri, birbirinden farklı konseptleri ve hizmet kalitesiyle daha fazla kayak tatili yapmak isteyen herkesi bekliyor.

Kartalkaya Otelleri Fiyatları

Kartalkaya otel fiyatları, her bütçeye hitap etmesiyle ön plana çıkıyor. Taksit imkanlarıyla beraber ödeme seçeneklerini kolaylaştıran fiyatlarla hayalinizdeki tatile Kartalkaya’da çıkabilirsiniz. Kartalkaya oteller açısından kış sezonunun en fazla tercih edilen beldelerinden birisidir. Kartalkaya otel fiyatlarıysa kış sezonunun yoğun geçmesi nedeniyle bu dönemlerde değişiklik gösterebilir. Kartalkaya otelleri fırsatlarını sayfamızdan inceleyerek, her bütçeye hitap eden uygun fiyat seçeneklerinden yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Kartalkaya otel rezervasyonunuzu Tatilbudur.com ile yapın, daha fazla tatil yapmanın keyfini çıkarın.

Kartalkaya’ya Ne Zaman Gitmelisiniz?

Batı Karadeniz ve Karadeniz iklimlerine sahip Kartalkaya’da sonbaharının bitmesinden hemen sonra kar yağışı başlar. Kar tabakasının sabitlenmesi Aralık ayında gerçekleştiği için kayak pistleri de kayak yapmak için elverişli hale gelir. Kayak sezonu Mart ayının başına kadar da devam eder. Ailenizle beraber bir kayak tatili yapmak isterseniz, özellikle sömestr döneminde Kartalkaya otellerini tercih edebilirsiniz.

Kartalkaya’ya Kar Ne Zaman Yağar?

Kartalkaya’da kar yağışı Ekim ve Kasım aylarında başlar. Güvenle kayak yapmaya uygun hale gelen Kartalkaya, kar kalitesi ve otellerin konaklama kalitesi bakımından da sıklıkla tercih edilmektedir. Aile tatillerinde birçok aktivite seçeneğiyle çocukları mutlu edecek Kartalkaya, bu sene de misafirlerini bekliyor.

Kartalkaya’da Gezilecek Yerler

Abant: Ziyaretçilerine dört mevsim eşsiz manzaralar sunan Abant, Kartalkaya’ya gelmişken uğrayıp temiz havasını içine çekmeniz gereken nadir yerlerden birisidir. Güzelliği ile dünya çapında ünlenmiş Abant Gölü çevresinde yürüyüş yapabilir, bölgede bulunan yöresel lezzetleri tadabilirsiniz.

Sarıalan Yaylası: Yaylaya çıktığınızda ister kamp yapabilir, ister orada bulunan otellerde kalmayı tercih edebilirsiniz. Eğer dinlenmek, yürüyüş yapmak ve fotoğraf çekmek istiyorsanız; Sarıalan Yaylası doğru bir seçim olacaktır.