Gemi Turlari

gemi turlari

Mavi yolculuktan bıkmayanların tatil tercihleri arasındadır gemi turları. Uzun gemi yolculuklarıyla hem yurt içi hem de yurt dışı turlara katılabilir; hiç görmediğiniz ülkeleri, şehirleri ve adaları gezebilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’e düzenlenen gemi turları yoğun ilgi görmekte… Özellikle Yunan adalarına düzenlenen gemi turlarının başlıca noktaları; Patmos, Mikanos, Girit, Milos, Sisam ve Siros’tur. Fransa, İtalya, İspanya, Malta, Tunus gibi Akdeniz kıyısına sahip olan ülkeleri merak ediyorsanız tercihinizi Akdeniz gemi turlarından yana kullanın.

TatilBudur.com ayrıcalığıyla unutulmaz bir gemi turuna çıkarak; yeni kültürlere, yeni insanlara tatilinizde yer verebilirsiniz. Ayrıca gemi turu esnasında gemide düzenlenen animasyon ve gece şovlarıyla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey TatilBudur.com olarak sizler için düzenlediğimiz "Gemi Turları" sayfamıza göz atıp, sizlere hitap eden tur programı hakkında detaylı bilgi edinmek…

En Çok Tercih Edilen Gemi Turları

Bu noktada sizlerin de yoğun ilgisini gördüğü bölgeleri rotamıza dahil edip, gemi turlarımızı düzenliyoruz. Vizesiz Yunan Adaları, Ege Adriyatik, Akdeniz, Kuzey Avrupa gibi kategorize edip sizlerle buluşturduğumuz gemi turlarımızın yanı sıra nehir turları da son yıllarda en çok tercih edilen tur programlarımızdandır.