Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Ege-Adriyatik Cruise Turları (1)

28.06.2023 - 06.07.2023
9 Gün 8 Gece
Kesin Kalkış
Toplam 1 turdan 1 ile 1 arası gösterilmektedir.

Ege-Adriyatik Cruise Turları

Yurt dışı gemi turları arasında popüler bir yere sahip olan Ege & Adriyatik Turlarıyla birbirinden güzel kıyı şehirlerini, tertemiz plajları ve ünlü doğal güzellikleri gezip görebilirsiniz.
TatilBudur.com olarak Ege & Adriyatik Turlarımızda rotamızı; Dubrovnik, Venedik, Brindisi ve Katakolon’a çeviriyoruz. Hem tarihin derin izlerine hem de doğanın en güzel manzaralarına şahit olacağınız gemi turları esnasında Ege Denizi ve Adriyatik Denizi’nin sıcak atmosferini her daim hissedeceksiniz.

Ege & Adriyatik Turlarında Yapmanız Gerekenler

Demir attığınız her limanda bulunduğunuz bölgenin yöre lezzetlerini denemeyi ihmal etmeyin. İtalya’da pizzaların tadına bakın, Venedik kanallarında gezintiye çıkmayı sakın unutmayın. Balkan ülkeleri arasında son yılların en gözde bölgesi olan Dubrovnik’in tarihi kadar ünlü tertemiz kıyılarında yürüyüş yapın. Uğradığınız her limanda fotoğraf çekmeyi de sakın ihmal etmeyin.

Gemi yolculuğunuz boyunca; sabah, öğle ve akşam yemekleri tur boyunca ücrete dahildir. Animasyon, şov ve partilerle doyasıya eğlenebilirsiniz. Tura dahil olan diğer bilgileri Ege & Adriyatik Turları sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.