Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Yunan Adaları Cruise Turları (6)

23.06.2024 - 27.06.2024
5 Gün 4 Gece
Kesin Kalkış
Toplam 6 turdan 1 ile 6 arası gösterilmektedir.

Yunan Adaları Cruise Turları

Bu yaz sezonunda biraz uzaklara gidip, pek bilmediğiniz, belki de hiç görmediğiniz Yunan adalarının kıyılarında huzur ve eğlence dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Yunan adalarında; bembeyaz kumsallarda güneşlenmek, tertemiz denizin tadını çıkarmak, Yunan halkının kültürünü ve mutfağını daha yakından tanımak istiyorsanız sizler için düzenlediğimiz Yunan Adaları Turlarına göz atabilirsiniz.

Yunan Adaları turlarımızda; Sisam, Milos, Atina, Siros ve Çeşme’ye çeviriyoruz rotamızı. Dilek Yarımadası’na karşı harika bir manzaraya sahip olan Sisam Adası’nın hem doğası hem tarihi kalıntıları kesinlikle beğeninizi kazanacak. Yunanistan’ın başkenti Atina’nın kendine özgü tarihi, Siros’un yumuşak kumsalları ve sakin suları, Milos’un beyaz ve şirin evleri, Yunan Adaları Turunuzun en renkleri zamanlarını yaşatacak. Gemideki; şov, animasyon, fitness, havuz gibi çeşitli aktiviteleri de tur günleriniz boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Yunan adalarının en popüler noktaları olan Patmos, Girit, Santorini ve Mikanos da turlarımız boyunca rotamıza ekleyeceğimiz diğer bölgeler. Patmos Adası’nın en yüksek noktasındaki manastırın görkemi, Akdeniz’in en güzel adası Girit’in mistik atmosferi, renkleri evleriyle Santorini ve gece hayatıyla ön plana çıkan Mikanos’u Yunan Adaları Turlarınıza dahil ediyoruz.

TatilBudur.com olarak sizler için hazırladığımız "Yunan Adaları Turları" sayfamızı inceleyerek konforlu ve aktivitelerle dolu gemilerimizle uzun bir tura çıkabilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirmeniz dileğiyle…