Guvenli Alisveris Budur

Neden TatilBudur.com’u Tercih Etmelisiniz?

Turizmde birçok ilke imza atan TatilBudur.com geniş ürün ve hizmet yelpazesini büyütmeye devam ediyor. Türkiye’de tatil yapmanın en güvenli adreslerinden TatilBudur.com ile tatilinizi kendiniz organize edebilirsiniz. Zaman, mekan, en uygun fiyat anlayışı, en çok seçenek, güvenlik, rezervasyon garantisi, indirim fırsatları ve promosyonları aynı yerde buluşturan web sitemiz, keyif dolu bir tatil için gece gündüz hizmet veriyor.

TatilBudur.com misafirlerine pek çok kanaldan satın alma imkânı sunuyor. Çağrı merkezimiz ve acentalarımızın yanı sıra web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden online olarak da tatil satın almak mümkün. Sitemizde güvenlik standartlarımız sayesinde gönül rahatlığıyla tatil rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen web sitelerinden TatilBudur.com’da, Yurtiçi Otelleri, Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kıbrıs Turları, Kayak Otelleri, Gemi Turları, Balayı Fırsatları, Uçak Bileti gibi ürünlerinden dilediğinizi alabilir, son dakika fırsatları ve çok özel fiyatlardan sizde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey TatilBudur.com’u ziyaret etmek.

TatilBudur web sitesi üzerinde ürünleri seçip satın alma sayfasına geldiğinizde size farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. İnternetten güvenli alışveriş yapabilmek için tasarlanmış 3-D Secure sistemi sayesinde alacağınız her üründe kredi kart güvenliğiniz sağlanacak.

TatilBudur.com’dan kredi kartınız ile yaptığınız her işlem SSL sertifikası sayesinde güven altına alınmaktadır. Kart bilgileriniz 2048 bit koruma ile şifrelenerek tarafımıza iletilmektedir. İşlem esnasında kart bilgilerinizi girdiğiniz web sitemizin adres çubuğu yanındaki kilit simgesinden de güvenli işlem yaptığınızı anlayabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Hakkında

TatilBudur.com, üyelik formlarından alınan bilgileri üye sahibinin haberi olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmamakta ve hiçbir nedenle ticari amaç için kullanmamakta veya satmamaktadır. Üyelik bilgilerine üye dışında kimse giremez ve bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Üyenin kendi dışında başkasının bilgilere ulaşması ve herhangi bir değişiklik yapması kesinlikle mümkün değildir. Üyelik bilgileri kimsenin kullanımına açık olmadan güvenle saklanmaktadır.

Güvenle yaptığınız satın alma işlemi sonrasında rezervasyonunuzla ilgili destek almaya ihtiyaç duyarsanız 0 850 333 3 333 nolu çağrı merkezimizi arayıp tatil danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.