Tatilbudur'dan Corona Virüs Salgını Hakkında Genel Bilgilendirme

Hem ülkemizde hem de tüm dünyada görülen Coronavirüs salgını nedeniyle zor günlerden geçmekteyiz. Siz değerli misafirlerimiz de bu dönemde tatilinizi iptal etmek veya rezervasyonunuzda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sizler gibi bizler de sağlıklı günlere bir an önce ulaşmak, ailemiz ve sevdiklerimizle tekrar bir araya gelmek için sabırsızlıkla bu zorlu dönemin geçmesini arzu ediyoruz. Bu zorlu dönemde turizm sektörüyle ilgili önemli gelişmeleri sizlerle paylaşmak, sizin yanınızda olmak ve size doğru bilgi aktarımını sağlamak için bu sayfayı hazırladık. Daha sağlıklı günlerin bir an önce gelmesini umut ediyoruz.

Tatilbudur Ailesi

Bu sayfada Coronavirüs ile ilgili gelişmeleri paylaşacağız; bu sayfamızı takip ederseniz hem salgın hastalıkla, hem seyahat planlarınızla ilgili faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

HES KODU İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Değerli misafirlerimiz, Malumunuz olan salgın hastalığın yayılmasının önlenmesi amacıyla, İçişleri Bakanlığı'mızca, toplu yaşamın/kullanımın olduğu otellerde, otele giriş yapılmadan önce misafirden "HES Kodu" talep edilmesi zorunluluğu getirilmiş olup, İçişleri Bakanlığı'mızın genelgesi gereğince, HES kodu olmayan misafirlerimizin otele girişine izin verilmemektedir. Bu nedenle, otele giriş yapmadan önce, konaklama süresini kapsayacak şekilde HES kodunuzu mutlaka almanız gerektiğini hatırlatır, HES kodunuzun olmadığı ya da konaklama tarihlerini kapsamadığı gerekçesi ile otele girişinizin kabul edilmemesinden acentemizin sorumlu olmayacağını bilginize sunarız.

DAHA FAZLA DİKKAT, DAHA FAZLA SAĞLIK!

Corona Virüs Gelişmeleri

Coronavirüs (Covid-19) ile ilgili her an gelişmeler oluyor ve gündem sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. Bu şekilde dinamik gelişen bir ortamda doğru bilgiye ulaşmak için aşağıdaki sayfaları takip etmenizi öneririz.

T.C. Sağlık Bakanlığı Önemli Sayfalar

 • Covid-19 Bilgilendirme Sayfası
 • Covid-19 Broşür
 • Seyahat Sağlığı Covid-19 Portalı
 • Korona virüs Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 • Bunlarla birlikte küresel gelişmelerden haberdar olmak için Dünya Sağlık Örgütü'nü (WHO) takip etmekte yarar var.

  TATİLBUDUR'DA ALINAN ÖNLEMLER

  Coronavirüs salgını nedeniyle bizlerde misafirlerimiz kadar etkilendik. Bu dönemde evden çalışarak size en verimli şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Tatilbudur olarak bu salgın hastalık ile ilgili dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. İş birliği yaptığımız tüm paydaşlarla sıkı iletişim halindeyiz ve size bu zorlu dönmde en iyi hizmeti vermek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Coronavirüs salgınının birkaç ay içinde sonlanmasını umut ediyor ve uzun soluklu rezervasyonlar için an kararlar almak istemiyoruz.

  Gündemdeki tüm gelişmeleri takip ederek siz değerli misafirlerimizi bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

  MEVCUT REZERVASYONLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Şu an yaşadığımız olağanüstü koşullar nedeniyle özellikle müşteri ilişkileri ekibimizde büyük bir yoğunluk yaşamaktayız. Geri bildirimlerde yaşanabilecek gecikmeler için şimdiden sizlerden özür diliyoruz ve affınıza sığınıyoruz.

  Konaklama tarihi yakın olan misafirlerimizin olumsuzluktan etkilenmemesi için müşteri ilişkileri departmanımız yakın tarihli olan rezervasyon taleplerindeki iptal/değişiklik işlemlerini önceliklendirmektedir. Seyahat başlangıç tarihine 40 günden fazla olan misafirlerimize maalesef şu an hizmet verememekteyiz. Bu hususta işbirliğinizi önemle rica ediyoruz. Müşteri ilişkileri departmanımız tüm rezervasyon değişiklik ve iptal taleplerinizde size destek olacaklardır.