2022 Kurban Bayramı Ne Zaman?

2022 Kurban bayramı, 8 Temmuz Cuma günü arife günü ile başlıyor. 9 Temmuz Cumartesi günü Kurban bayramının 1.günü olup, Kurban bayramının son günü 12 Temmuz Salı günü olarak belirlenmiştir. Bu sene Kurban Bayramında 5 günlük bir tatil sizi bekliyor olacak.

Ramazan Bayramı Turları Fırsatları

Bayrama sayılı günler kala Ramazan Bayramı turları tatil severleri mutlu edecek fiyatlarıyla oldukça rağbet görüyor. Ramazan Bayramı kültür turu fırsatları için TatilBudur.com mail listesine kaydolabilir ve bütçenizi sarmadan bayramda da dilediğinizce tatil yapabilirsiniz. Siz de şimdi kültür turu fırsatlarını hemen incelemeye başlayın, birbirinden cazip fiyatlarla rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

Ramazan Bayramı Turları

TatilBudur.com’da birbirinden eğlenceli Ramazan bayramı tur seçenekleri bulunuyor. En güzel lokasyonları görebileceğiniz Ramazan bayramı kültür turlarıyla her zaman gezmek istediğiniz şehirleri, tarihi eserleri, doğal güzellikleri yakından gezip-görebilirsiniz. Hangi Ramazan bayramı turları TatilBudur.com’da bulunuyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Ramazan Bayramı Karadeniz turları, Ramazan Bayramı kültür turları, Ramazan Bayramı Eskişehir turları, Ramazan Bayramı Kuşadası turları gibi birçok farklı konsept ve içeriğe sahip turlardan istediğinizi seçebilir, gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Ramazan bayramı tur fiyatları ise rezervasyonunuzu erkenden yaptırdığınız taktirde makul fiyatlarda bulunuyor. Eğer siz de hayalinizdeki şehirlere gitmek ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız hemen Ramazan bayramı turlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bayram Tatili Turları

Yurt içi bayram turları ile Uygun Kapadokya, Karadeniz, Eskişehir, Ege ve Akdeniz’i gezip-görmeniz mümkün. Kültür hazinesine yeni bilgiler katmak için bayram tatili kültür turları, bayramı gezme aktivitesine ayırmak isteyenler için doğru bir seçim olabilir. Eğer bayramdan bahsedilince aklınıza bayram tatilinizi değerlendirmek geliyorsa; Ramazan Bayramı tatilinizi gezerek geçirmeye ne dersiniz? Tecrübeli rehberler eşliğinde size yepyeni kültürel deneyimler katacak gezi rotaları, kaliteli otellerde konaklama fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Her yaştan gezginlerin en çok tercih ettiği Ramazan Bayramı kültür turları seçenekleri, TatilBudur.com farkıyla sizleri bekliyor.

Ramazan Bayramı Karadeniz Turları

Ramazan Bayramı ne zaman sorularınıza cevap buluysanız size bol yeşillikli ve oksijenli bir önerimiz var; TatilBudur.com Ramazan bayramı Karadeniz Turları tam da size göre olabilir. Karadeniz turlarının vazgeçilmeyen rotaları arasında; Trabzon, Rize, Artvin, Ayder ve Uzungöl yer alıyor. Hem mavi bir denize doyacağınız hem de yemyeşil bir doğayı keşfetme imkanı yakalayacağınız Karadeniz turlarında bölgenin zengin mutfağındaki ünlü yemekleri de damağınızla buluşturmalısınız. Ramazan Bayramında Muhlama, kuymak, kaygana, hamsi pilav, hamsi tava gibi birçok lezzetli yemeklerini tadabilir, Karadeniz’in mis gibi havası eşliğinde tatilinizi güzelleştirebilirsiniz.

Ramazan Bayramı Kapadokya Turları

Kapadokya turları fiyatları Ramazan Bayramında da her bütçeye hitap etmesiyle ön plana çıkıyor. Geçmiş zamanların Katpatuka’sı, günümüzün Kapadokya’sında; irili ufaklı vadiler, kiliseler, yeraltı şehirleri ve daha birçok gezi noktası keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Kapadokya turları birbirinden güzel Kapadokya otellerinde konaklama fırsatını gezi severler için sağlıyor. Dünyanın en büyüleyici güzelliğine sahip peri bacaları manzaralı otellerde konaklamak ne kadar da güzel bir fikir, değil mi? Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme ve Kapadokya’nın diğer tüm popüler bölgelerine yapılacak olan Kapadokya turlarında çeşitli tarihi yapıları ve doğal güzellikleri görebileceğiniz keyifli bir gezi programına dahil olmak için TatilBudur.com Kapadokya turlarını incelemeye başlayabilir, uygun fiyatlarla Ramazan bayram tatil turlarıyla daha fazla tatil yapabilirsiniz.