Erken Rezervasyon Otelleri

Bütün yılın yorgunluğunu bahar aylarında üzerinizden atmaya ne dersiniz? Mayıs ayının gelmesiyle birlikte büyük ilgi gören erken rezervasyon otelleri ile arzuladığınız yaz tatili indirimli fiyatlarla şimdiden sizin olabilir. Mayıs’ta nerede denize girilir sorusunun cevabını TatilBudur otelleri ile bulabilirsiniz. Eğer deniz-güneş-kum tatilini hayal ediyorsanız ülkemizin turizm cenneti Antalya veya Alanya’ya gidebilir, masmavi plajların, sıcacık kumların, eğlence dolu gecelerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bodrum, Alaçatı, Çeşme, Marmaris, Kuşadası, Fethiye ve daha birçok doğal güzellikleri, plajları, tarihi yerleri ve aktiviteleriyle ünlü yaz rotaları için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilir, erken rezervasyon otellerinin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. Yılın en güzel aylarında içinizi kıpır kıpır edecek aktivitelerle tatilinizi daha da renklendirmeyi ihmal etmeyin.

Uygun Fiyatlı Ege - Akdeniz Otelleri

Ege ve Akdeniz’in sıcacık rotaları Mayıs ayında mükemmel tatil fırsatları sunuyor. Bu ayda gideceğiniz her yer size huzur dolu tatilin kapılarını aralayacaktır. İşte Ege ve Akdeniz’in eşsiz rotaları;

Ege Bölgesi: Ege’nin en güzel yerleri arasındaki Muğla (Marmaris, Dalyan, Fethiye, Datça, Dalaman, Bodrum) İzmir (Çeşme), Kuşadası, Aydın (Didim), Balıkesir (Ayvalık, Assos) Otelleri Mayıs ayı tatil önerilerimiz arasında bulunuyor.

Akdeniz Bölgesi: Aklınızdan geçen tatil için tercihinizi daha sıcak bölgelerden yana kullanmak istiyorsanız; Antalya (Alanya, Side, Belek, Kemer, Adrasan, Kaş, Kalkan) otelleri bu güzel ayda harika alternatifler sunuyor.

Erken Rezervasyon Kıbrıs Otelleri

Mayıs’ta Kıbrıs tatili düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden plajları, gece hayatı, eğlenceleri ve tarihiyle ünlü bu rotaya gitmek için harekete geçme zamanı. Bahar döneminde eğlencenin hiç bitmediği Kıbrıs otellerinde yapmak isteyenler için özellikle Girne, Lefkoşa, Gazimağusa bölgeleri sürprizlerle dolu. Kıbrıs’a gittiğinizde camileri, kiliseleri ve müzelerini gezilecek ve görülecek yerler listenize eklemeyi unutmayın.

Mayıs Ayında Balayı Tatili

Ege-Akdeniz otelleri ve Kıbrıs otelleri 2022 yılında da balayı tatillerinin de vazgeçilmez adresi. Romantik anlarla süslü balayı tatilinizde Kıbrıs’ın eşsiz gün batımını izleyebilir, doğa yürüyüşlerine ve aktivitelerine katılabilir, eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Balayı Kıbrıs otellerinin ve her şey dahil balayı Antalya otellerinin lüks konaklama imkanlarından uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Mayıs Ayında Kültür Turları

Baharın gelmesiyle birlikte canlanmaya başlayan tabiatın tadını Kültür turları ile çıkarabilirsiniz. Batı Karadeniz’in eşsiz rotaları Safranbolu ve Amasra, renkli balonları ve tarihiyle büyüleyen Kapadokya Mayıs ayı tatil önerilerimiz arasında bulunuyor. Şayet daha sıcak iklimlere doğru yola çıkmak isterseniz tercihinizi Ege-Akdeniz turlarından yana kullanabilirsiniz. 19 Mayıs’ta da düzenlenen turlarımızla ülkemizin güzelliklerini yakından görme fırsatını kaçırmayın.

Vizeli ve Vizesiz Yurt Dışı Turları

Mayıs ayının gelmesiyle birlikte uzayan günlerin can alıcı güzelliklerini keşfetme zamanı geldi. Baharın tadını doyasıya çıkaracağınız yurt dışı turları ve vizesiz yurt dışı turları ile yıllarca hayalini kurduğunuz rotalar için Mayıs ayı tatil önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Balayı turları eşliğinde farklı yerler keşfedip, romantik anlar geçireceğiniz tatil fırsatlarımızı incelemeyi unutmayın. Ayrıca keyifli bir tatil kaçamağı yapmaya ihtiyacınız varsa ülkemizin en güzel yerlerini yurt dışı 19 Mayıs Turları ile keşfe çıkabilirsiniz. Vizesiz gidebileceğiniz ülkelerin de bulunduğu TatilBudur.com yurt dışı turlarıyla; tarihi yapılar, doğal güzellikler, farklı kültürler ve dahası Mayıs ayı turlarımızda sizleri bekliyor.