Sömestir Uludağ Otelleri

Özellikle büyük şehirlere olan yakınlığıyla en çok tercih edilen kayak tatili bölgesi olan Bursa’da birçok kayak oteli bulunuyor. Sömestir döneminde Uludağ otelleri fiyatları ise oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Eğer 2019 sömestir tatiliniz için Bursa kayak otellerini tercih ederseniz, konaklama sonrasında kendinize bir gezi rotası oluşturmanızda fayda var. Öncelikle meşhur Bursa Ulu Cami’yi ziyaret edebilir, tarihe ilgi duyuyorsanız Mudanya’daki tarihi dokuya sahip meşhur evlerini yakından görebilir ya da UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan eşsiz Cumalıkızık köyünü ziyaret edebilirsiniz.

Sömestir Kartepe Otelleri

2019 Sömestir döneminde Kartepe kayak otelleri, özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan kış tatili severler için oldukça yakın bir lokasyonda bulunuyor. Kısıtlı zamanınızı yolculukta harcamanıza gerek kalmadan kolaylıkla Kartepe’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Sömestir döneminde Kartepe kayak otellerini kayak pistlerine olan yakınlığı sebebiyle ailenizle beraber kaliteli zaman geçirebileceğiniz eğlenceli bir tatil yeri olarak tercih edebilir ve uygun fiyatlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Sömestir Kartalkaya Otelleri

Sömestir Kartalkaya otelleri fiyatları, her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla dikkat çekiyor. Sömestir döneminde Kartalkaya kayak otelleri bölgesi, özellikle amatör ve profesyonel fotoğrafçılık ile uğraşanlar için birbirinden güzel manzaralar sunmasıyla biliniyor. Kayak sporu tutkunlarını ağırlayan Kartalkaya Kayak Merkezi, sömestir döneminde çam ormanlarının oluşturduğu tertemiz havası ile tatilini eşsiz doğada geçirmek isteyenleri bekliyor.

Sömestir Erciyes Otelleri

Tatil sezonlarına göre değişiklik gösteren Erciyes otel fiyatları, oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Sömestir döneminde Erciyes otellerinde ailenizle beraber unutulmaz bir kayak tatili geçirmeye ne dersiniz? Eğer siz de ekonomik fiyatlarla sömestir tatili yapmak isterseniz, daha fazla tatil için TatilBudur.com’u incelemeye başlayabilir ve sömestir fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Sömestir Palandöken Otelleri

Sömestir tatilinizi Palandöken otellerinde geçirebilir, yarıyıl tatilinin tadını çıkartabilirsiniz. Eğer ailenizle tatile çıkmak istiyorsanız Palandöken otelleri, ideal bir tercih olabilir. Kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapabilecek büyük tesislere sahip Palandöken kayak merkezi, genellikle kayakla atlama, Snowboard, Apres-Ski gibi ekstrem sporlarla ilgilenen tatil severlerin en çok tercih ettiği kayak tatili bölgesi olarak biliniyor. Siz de TatilBudur.com’un avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanabilir ve sömestir tatilinizi Palandöken otellerinde geçirebilirsiniz.