Konum Bilgileri
Saraçlar Caddesi PTT Müdürlüğü Yanı Merkez/EDİRNE
Mevkii: Talatpaşa Mah.
Kampanyalar
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Nisan Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Nisan Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'da Maximum Kart'ınıza 2.000 TL’ye varan MaxiPuan!

TatilBudur’dan yapacağınız tatil rezervasyonunuzda dilerseniz MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz 2.000 TL ‘ye varan MaxiPuan!

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Tesis Açıklaması

2007 yılında Volkan Turizm bünyesi altında hizmete açılan Hotel Altunhan, 2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyen bir anlayışla siz değerli misafirlerine 30 odası ile oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Odalarında; TV, Wi-Fi, gardırop, klima, ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi, havlu seti ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Hotel Altunhan'ın vizyonunu oluşturan en önemli yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek, kaliteli ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bu düşünce çerçevesinde misyonumuz, günümüzün getirdiği yeniliklere sürekli adapte olarak, kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet sağlamaktır.

Tesis Lokasyon Bilgileri

Edirne Merkez Saraçlar Caddesi'nde konumlanmaktadır. Selimiye Cami'sine 5 dk. yürüme mesafesindedir. İstanbul'a 250 km. uzaklıktadır.

Altunhan Hotel