Konum Bilgileri
Ihsaniye Mahallesi, Pamir Sokak No:5 Zafer Yuruyus Yolu Il Saglik Mud. Arkasi
Mevkii: Esenler Mahallesi
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

Şehrin ilk ve Tek Hostel işletmesiyiz. 1 kişilik,2 kişilik,3 kişilik ve 4 kişilik odalarımız bulunmaktadır.Hostelida 5 katlıdır; Giriş Katında Resepsiyon ve Odalar bulunmaktadır, Her katta 8 oda bulunmaktadır. Sol 4 oda bir banyo, 2 tuvalet, sağ 4 oda bir banyo,2 tuvalet kullanır.
Her katta 2 banyo 4 tuvalet bulunur, 5.Kat Restoran ve Kafeterya alanı olarak hizmet vermektedir, Eksi 1.katta Mini Spor odası, Çamaşır Yıkama odası, emanet bavul Odası bulunmaktadır. Tüm odalarda kişi başı, Dolap, yastık, çarşaf, battaniye ve bir çalışma masası ile sandalye bulunmaktadır. Tek kişilik odalarda yatak Tipi: Baza yatak olup, ayrıca Mini buzdolabı bulunmaktadır. Toplam 4 adet Tek kişilik oda vardır. 2 kişilik odaların bazıları ranzadan bazıları da baza yataktan oluşmaktadır,
3 kişilik odalara bir ranza ve bir yatak baza bulunmaktadır.
4 kişilik odalarda 2 Adet ranza bulunur. Tüm odalar halı ile çevrilmiştir ve her bir odada açılır pencere bulunmaktadır, Kahvaltı 5.katta ekstra ücret karşılığında Türk kahvaltı tabağı olarak sunulur, eşsiz Türk çayı kahvaltı yanında ücretsiz verilir, Türk kahvesi ise emek ister ve ekstra ücretle verilir, Hostelida Şehrin gezi noktalarına oldukça yakındır, Alâeddin Tepesi, ince minare, Karatay medresesi, Mevlana Müzesi ve birçok müzeye yürüyerek çok yakındır,Ayrıca toplu ulaşıma, minibüs, Tramvay, otobüs hatlarına 3 dakika yürüme mesafesindedir. 24 saat Resepsiyon hizmeti verilmektedir. Sizi Mutlu edecek olanakları içeren Hostelida sizleri misafir etmeye hazır..

Hosteller çok yataklı yatakhanelerden ve ortak banyo alanlarından oluşur.

 

  • Kuru Temizleme
  • Wi-fi *
  • TV Odası *
  • Döviz Bozdurma *
  • Yetişkin Oteli (+12) *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri

 

  • Bisiklet Kiralama

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı
Önemli Notlar
Hostelida
Hostelida