Bangkok, Pattaya, Phuket turlarımızın ilk ayağı Bangkok. Buda heykelleriyle göz kamaştıran Bangkok’ta Altın Buda Heykeli, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlamento Binası, Yüzen Çarşı ve ünlü mücevher fabrikası ziyaret edeceğiniz ilk noktalar olmalı. Budizmi daha yakından tanıyacağınız bu tur boyunca Tayland’ın yerel lezzetlerine de vakit ayırın diyoruz.

Bangkok, Pattaya, Phuket turlarının ikinci durağı Pattaya. Özellikle gece hayatı ile ön plana çıkan Pattaya, pek çok aktivitesiyle egzotik bir tatil geçirdiğinizi size sık sık hatırlatacak. Fil safari turları, Mercan Adası turları, timsah çiftliğindeki şovlar, hayvanlarla fotoğraf çektirmek derken Pattaya’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Havanın kararmasıyla birlikte Pattaya’daki bar ve gece kulüplerinin yolunu tutabilirsiniz.

Phuket bu turun en son durağı. Phuket’te Bond Adası’nı ziyaret etmek ilk işiniz olsun. Sonrasında güzel bir kano gezisiyle birbirinden güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Turistlerin yemek için tercih ettiği mekanlar genellikle deniz ürünleri restoranları.

Bangkok, Pattaya, Phuket turlarına katılarak Uzak Doğu’nun egzotik atmosferinde mutlu bir tatil geçirmeniz dileğiyle.